Присвячуючи цим речам всього годину в день, ви зміните своє життя

Присвячуючи цим речам всього годину в день, ви зміните своє життя

Години перед сном – це золотий час. Він належить тільки вам і ви можете робити з ним все, що захочете: читати, присвячувати його своїм дітям, хобі. Скористайтеся цим часом.

Використовуючи цей час, щоб досягти успіху в чомусь по-справжньому важливому для вас, ви відчуєте почуття задоволення і підвищите свою самооцінку. Але реальність така, що після довгого робочого дня ви відчуваєте себе настільки змученим, що у вас вистачає тільки сил включити телевізор, щоб забути про всі проблеми.

Але провести весь вечір разом з серіалами-  це не найкраща ідея. Краще зупинити свій вибір на документальних фільмах і лекціях з TED-конференцій, що дозволить вам отримати велику кількість корисної інформації. Все буде залежати від того, як ви розставите пріоритети у позаробочий час.

Робота над чимось, або навіть створення чогось нового, обов’язково справить на вас надихаючий вплив, що обов’язково позитивно позначиться і на вашій основній роботі. Ваші позаробочі хобі не тільки поліпшать стан вашого духу, але і підвищать вашу продуктивність на роботі.

Щоденна рутина часто вбиває нашу пристрасть до творення і навчання. В результаті чого книга так і залишається не розпочатою, нова мова – не вивченою, а новий інструмент – не взятим в руки.

Білл Бернетт у своїй книзі «Designing Your Life: How to Build a Well-Lived, Joyful Life» пояснює: «Добре продумане життя — це життя, яка є генеративним, — воно постійно творче, продуктивне, змінюється, розвивається, і завжди в нім знаходиться місце подиву. Це життя, яке дозволяє вам вийти за рамки. Добре продумане життя – це набагато більше, ніж просто “намилити, змити, повторити”.

Найбільша проблема, з якою стикається більшість людей, полягає в тому, що вони просто не можуть відшукати час на речі, які їх дійсно турбують.

Трюк полягає в тому, щоби перетворити заняття цим проектом в щоденну звичку. Те, що ви робите щовечора після роботи, може кардинальним чином змінити ваше життя і кар’єру!

Використовуйте правило 60/30

Протягом наступних 30 днів, присвятіть всього 60 хвилин вашого часу після роботи вашому улюбленому заняттю. І все, нічого більше. Тільки не відволікайтеся.

Ваша найважливіша задача в цей час – це домогтися нехай навіть самого невеликого прогресу.

Може у вас навіть не вийде зробити за цей період щось по-справжньому значуще. Але найголовніше – ви повинні залишатися послідовним.

При цьому не варто ставити на карту сімейні цінності. Просто досягніть балансу і живіть повноцінним життям. Якщо 60 хвилин в день є для вас недозволеною розкішшю, то зменшіть цей час до 30 хвилин безперервної роботи. І через 30 днів ви будете вражені результатами. Роботу над своїм проектом ви можете вести і вранці перед роботою.

Виберіть той варіант, який буде для вас найбільш зручним.

Найбільша ваша інвестиція – це ви самі

Ваш розвиток починається з того, що у вас виходить по-справжньому усвідомити себе. Ви знаєте, хто ви? На що ви здатні? Що ви хочете дізнатися? Що б ви хотіли робити у свій вільний час, щоб зробити своє життя більш повноцінним.

На одному з щорічних зборів компанії Berkshire Hathaway Уоррен Баффет одного разу сказав:

“Внесок у себе самого – це і є найважливіша інвестиція, яку ви можете зробити. Лише небагатьом вдається перетворити той потужний потенціал, яким вони володіють, в справжні досягнення. У більшості людей їх потенціал значно перевершує те, чого вони змогли досягти в житті. Ваш кращий актив – це ви самі. І у всіх вас є шанс стати саме тією людиною, якою ви хочете бути».

Якщо ви вже змогли розібратися в тому, хто ви і чого ви хочете досягти в житті, значить ви вже на півдорозі до успіху.

Інвестуйте в себе, це найкращі вкладення, які ви коли-небудь зможете зробити. Робіть себе краще. Не зупиняйтеся на досягнутому і завжди спрямовуйтеся на взяття більш високої планки, ніж ви брали раніше.

Дорі Кларк в своїй книзі «How to Find Your Breakthrough Idea and Build a Following Around It» написала:

“В умовах сьогоднішньої конкурентної економіки недостатньо просто робити свою роботу добре. Вам необхідно стати справжнім експертом у своїй галузі і тоді роботодавці самі захочуть найняти вас, скористатися послугами вашої компанії і поширювати ваші ідеї».

Мова йде про навички, які ви купуєте, тому що хочете цього, а не тільки тому, що вони вам необхідні. Мова йде про те, що ви робите не вагаючись, так як це приносить вам справжнє задоволення.

Навички, які є унікальними для вас. Навички, які ви можете освоїти лише за допомогою практичних занять. Навички, які можна розвинути лише тоді, коли ви знайдете своє справжнє «я». Навички, заради яких ви не побоїтеся по-справжньому ризикнути.

У кожної людини всередині неї є те, що можна досліджувати і розвивати для своєї користі і для користі всього світу.

Інвестуйте в себе! Почніть з читання, але зосередьтеся на своєму творчому потенціалі!

Звичка до читання може змінити ваше сприйняття, розширити ваш світогляд або, ще краще, наштовхнути на ідею, коли ви найменше цього очікуєте.

Ральф Уолдо Емерсон одного разу сказав:

“Розум, який колись висвітлювала нова ідея, ніколи більше не повернеться до свого колишнього стану”.

Незалежно від того, що ви хочете досягти в житті, знання є ключовим фактором. Читання — це хороший старт для тих, хто не любить поспішати і йде до своєї мети повільно, але вірно.

Ви будете не тільки отримувати нову інформацію кожен день, але і поширювати її в своїй компанії. Може бути, що навіть ваші щоденна нічна робота дозволить відкрити нові перспективи для вашого роботодавця.

Річард Стіл говорив: “Читання для розуму – це те ж саме, що і фізичні вправи для тіла”.

Навіть, якщо у вас є лише 30 хвилин кожен вечір, за невеликий термін ви зможете легко прочитати книгу або, ще краще, навчитися чого-небудь або створити щось!

Виховуйте свій творчий геній. Нові знання допомагають створювати вашому мозку нові клітини.

Знайомство з новими навичками, ідеями, культурами і думками робить позитивний вплив на ваші власні погляди на світ.

Коли ви востаннє переосмислювали природу існуючих речей, намагалися поглянути на проблеми з нового боку?

Прийшов час зрозуміти, що варто поліпшити, чому можна кинути виклик, що можна оптимізувати. Почніть задавати питання про все. Проаналізуйте все. Пройдіть всі шляхи, поки ви не дізнаєтеся, що може бути зроблено, а що зробити не представляється можливим.

Курс каліграфії в коледжі допоміг Стіву Джобу розробити перший Mac. У своїй знаменитій промові 2005-го року для Стенфордського університету Джобс сказав:

“Якби я так і не відвідав цей курс каліграфії в коледжі, у Мас ніколи не було б такої великої кількості шрифтів з пропорційно рознесеними інтервалами”.

Ви ніколи не знаєте, що саме вам знадобиться в майбутньому. Спробуйте дізнатися щось нове і можливо, що це знання або навик стане відмінним плюсом до решти ваших умінь.

Пройдіть онлайн-курси, які допоможуть вам дати старт проекту вашого життя.

Також ведення блогу – це прекрасна вправа для мозку. Коли ви починаєте ділитися своїми знаннями з іншими людьми, ваші комунікативні навички помітно поліпшуються. Блог допомагає вашому мозку залишатися активним. Ви також зможете більш гармонійно пов’язувати ідеї та частини інформації.

Після того, як у вас увійде в звичку ділитися знаннями зі своєю аудиторією, ви почнете швидше розуміти і обробляти інформацію. Це повільний процес, але як тільки ви встанете на цей шлях, у вас вийде значно поліпшити процес обробки і обміну знаннями. Це дійсно непросто, але це коштує вашого дорогоцінного часу.

Не інвестуйте в кар’єру, а краще почніть будувати своє життя

Джен Сінсеро у своїй книзі: « You Are a Badass: How to Stop Doubting Your Greatness and Start Living an Awesome Life» написала: «Якщо ви серйозно маєте намір змінити своє життя, ви обов’язково знайдете спосіб. Якщо ж ні, ви знайдете виправдання».

Нас дуже довго вчили не думати і робити тільки те, що нам говорять. Але мрійники і мислителі змінюють звичний для нас світ.

Єдина людина, яка утримує вас від того, щоб почати робити щось дійсно приголомшливе, – це ви самі.

Мрійте. Це прекрасне заняття: мріяти, бажати і сподіватися прожити прекрасно-дивовижне життя – не просто хороше життя, а фантастично дивовижне життя.

Погляньте на свій вільний вечірній час по-новому! Якщо зробите роботу над своїм творчим потенціалом звичною частиною свого тижневого розкладу, принаймні, з понеділка по п’ятницю, незабаром ви обов’язково побачите зміни.

Почніть змінювати свої звички прямо з сьогоднішнього вечора!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар