Принципи ефективного схуднення.

nadlyshok-vagyБезліч людей мріє ефективно схуднути, особливо, коли таке схуднення не нашкодить організму, а тільки допоможе привести фігуру в форму. Багато пробують схуднути в домашніх умовах за допомогою численних дієт, не здогадуючись, що секрет схуднення в правильному харчуванні.

У цій статті будуть описані саме ті принципи ефективного схуднення, які не зашкодять вашому тілу.

Краще, якщо ці поради стануть звичкою і будуть постійними супутниками по життю. Тоді точно зайвої ваги не буде і ваша самооцінка підніметься.

10 принципів, які допоможуть вам подружитися зі своїм тілом

1) Виключіть зі свого раціону всі шкідливі для фігури продукти

До них відноситься цукор, а також все, де він утримується (якщо здається неможливим зовсім від нього відмовитися, то краще вживати цукрозамінники, як штучні, так і натуральні). Виключіть борошно і всі борошняні продукти, жирне м’ясо тварин і птахів, ковбасні та копчені вироби, картоплю.

Якщо зробити перший крок, то всі інші дадуться набагато легше.

2) Дробове харчування

Це аж ніяк не означає, що перекушувати зовсім не можна, це означає, що в проміжки повноцінного сніданку і обіду (обіду і вечері) потрібно їсти овочі або ж фрукти, краще, щоб вони містили малу кількість цукру.

Також корисно буде з’їдати ягоди або ж робити напій, змішуючи їх у блендері, додаючи трохи води або молока. У перекушування забороняється їсти батончики (навіть мюслі), борошняні вироби, пити соки з пачок.

3) Ніколи не пропускайте сніданок

Це одне з найголовніших правил, якого потрібно дотримуватися. Сніданок необхідний для запуску обмінних процесів в організмі, а також, щоб той перестав бути сонним.

На сніданок можна вживати білкову і вуглеводну їжу, бажано з’їдати кашу з пророщеної пшениці, яка містить складні вуглеводи і насичує енергією весь організм.

4) Пийте більше чистої рідини (особливо воду)

Організм людини на 80% складається з води, яка бере участь у більшості обмінних процесів (і в жиророзчинних теж), тому в день необхідно пити не менше 1,5 літрів чистої і свіжої води. Якщо така звичка залишиться надовго, то можна буде помітити ще й поліпшення стану шкіри.

5) Не їсти за 3 години до сну

Якщо ж людина лягає в 12 ночі, а то й пізніше, то їй точно не підійде то правило “не їсти після шести”, про який твердять все навколо. Потрібно розрахувати свій раціон – коли обід, коли вечерю, але ні в якому разі не їсти і не перекушувати менше ніж за 3 години до сну.

Якщо шлунок починає нити, бурчати з незвички, то найкраще випити склянку кефіру або нежирний йогурт.

6) Фізичне навантаження

З ним схуднення точно піде швидше і шкіра не буде висіти, а стане підтягнутою, та й м’язи прийдуть в тонус.

Активні тренування (як, наприклад, басейн, фітнес, аеробіка) потрібно проводити 3-4 рази на тиждень, а зарядку з мінімальним навантаженням робити кожен день.

Без фізичних вправ жодна дієта не буде ефективною.

7) Висипатися

Відсутність сну або його недолік веде до того, що організм у пошуках енергії обов’язково спробує замінити сон їжею. Краще висипатися, спати не менше 8:00, щоб організм прокидався з достатньою енергією.

8) Не голодувати

Багато хто, щоб схуднути, перестають їсти абсолютно все, але це неправильно. Навіть якщо за 4 дні людина скине велику кількість кілограм, вони до неї знову повернуться в тому ж обсязі.

У організму при голодуванні настає стрес і людина буде тільки набирати вагу, запасаючись жиром.

9) Як можна менше жирів

Головне пам’ятати, що в день можна вживати не більше двох столових ложок олії, навіть якщо нею просто заправлений овочевий салат.

У жирах калорій в два рази більше, ніж у вуглеводів, тому жири слід їсти до обіду або в обід, але ні в якому разі не на вечерю.

10) Бажано їсти одному

Коли людина перебуває в оточенні друзів або просто знайомих, то навіть не помічає, що їсть набагато більше, так як зайнята розмовою. Тим самим, людина з’їдає в рази більше їжі, ніж зазвичай.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар