Причини сварок з коханими

Причини сварок з коханимиКожна людина своєрідна. Свій характер, свої погляди на життя, у кожного своє бачення проблем та їх рішень. Саме тому між сторонніми людьми не рідко виникають розбіжності, конфлікти, сварки.

Але чому сваряться закохані люди?

Ті, хто в захваті один від одного і боїться втратити близьку, рідну людину.

Давайте згадаємо як починаються стосунки між чоловіком і жінкою. Ось вони побачили один одного, познайомилися, обмінялися парою фраз і тут вони разом усвідомлюють або поки ще усвідомлює хтось один, що людина напроти – не просто ще один перехожий, який не залишить після себе сліду.

Ця людина – щось більше, з нею хочеться розмовляти, її хочеться торкатися, піклуватися, прокидатися поруч. Проявляються знаки уваги, знаходиться все більше спільного. Приємні сюрпризи вранці і закохані погляди вводять в стан щастя. І здається, що не потрібно нічого більше крім цих улюблених очей навпроти.

І в якийсь момент закохані починають асоціювати себе з парою. Вони будують плани на майбутнє, вирішують разом побутові проблеми, звикають до думки, що подальший життєвий шлях будуть продовжувати разом. Одружуються! Народжується дитина, трапляються дрібні сварки, але в цілому все начебто добре. І ось тут на чистому небі відносин з’являються хмарки, а потім і грім з блискавкою. Чому?

Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти звідки у людини взагалі беруться проблеми. Практично у кожної людини є ідеалізації.

Ідеалізації – це такі переконання, які ні під яким приводом не можна порушувати. Це впевненість людини в тому, що повинно бути тільки так і ніяк інакше.

Приміром, жінка абсолютно впевнена, що чоловік не повинен цілими днями лежати на дивані, ходити по нічних клубах і задивлятися на інших жінок. Вона абсолютно точно знає, як повинен вести себе хороший чоловік і не допускає інших варіантів. Але, якщо він веде себе на її думку неналежним чином, дружина впадає в депресію, вона переживає, плаче та лає життя за несправедливість. Але щоб ви знали, життя не любить коли його не приймають таким, як воно є. А, значить, буде підкидати незадоволеним все нові проблеми.

Тобто, для того, щоб проблеми припинилися, чоловік з роботи повертався в улюблену родину, став турботливим і уважним, треба просто відпустити цю ситуацію і прийняти чоловіка таким, який він є.

Життя не даремно зводить двох людей разом. Воно підбирає для вас такого партнера, який найкращим чином позбавить вас від непотрібних ідеалізацій, допоможе вам стати спокійніше і мудріше. Але для цього у нього повинні бути прямо протилежні переконання та погляди на ті речі, по відношенню до яких у вас є ідеалізації.

А щоб люди не розійшлися відразу, можна сказати вони засліплюються коханням, яке приховує всю несумісність у світогляді. А потім народжується дитина, яка утримує людей разом. Ось чому виникають сварки між двома половинками.

Але, якщо вони переглянуть свої погляди на життя і приймуть його таким, яке воно є, то конфлікти припиняться. Кохана людина знову буде самим м’яким і розуміючим партнером.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар