Причини самотності жінки

Причини самотності жінки

Кажуть, що у жінок завжди дві проблеми: перша – немає чоловіка, друга – чоловік є, але не той. Сьогодні ми поговоримо про тих, хто все ще не знайшов свою другу половину, і спробуємо розібратися – чому ви самотні.

Причина перша. Ви чекаєте на принца

«Принців мало і на всіх їх не вистачає» – співається в одній відомій пісні. Ми вам скажемо – принців в живій природі немає взагалі (спадкоємці британського престолу – не в рахунок). Тому залиште казки Андерсена дітям і змиріться, що на світі є звичайні чоловіки – кожен зі своїми недоліками. Як тільки ви зрозумієте, з якими з недоліків ви готові миритися, а які не приймете, вам відразу стане легше. Спробуйте написати це на папері і візуалізувати свого потенційного партнера. Як тільки ви зрозумієте – хто вам потрібен (чим більше недоліків ви допускаєте, тим більше вибір), він тут же з’явиться. Перевірено на практиці.

Причина друга. Ви не любите себе

Вам з дитинства вселяли (або ви самі вбили собі в голову, що ви негарна (варіанти: товста, криві ноги, великий ніс, маленькі груди і т. д. і т. п.), що ніхто ніколи не подивиться в вашу сторону, і ваша доля – працювати бібліотекарем, де єдині ваші співрозмовники – автори класичних творів. Занижена самооцінка, комплекси – все це може бути причиною самотності. Тому що, якщо ви не любите себе самі і передаєте це відчуття оточуючим, вас дійсно ніхто не полюбить. Що робити? Звичайно, піднімати самооцінку. Ознайомтеся з статею Як полюбити себе і зробіть висновки.

Причина третя. Вам страшно

За великим рахунком – ця причина схожа на попередню, з тією лише відмінністю, що справа може бути зовсім не в комплексах, а в негативному попередньому досвіді спілкування з чоловіками.

Або в досвіді ваших батьків.

Чи ви по натурі дуже сором’язливі і просто боїтеся підійти до чоловіка.

Або, якщо він підійшов до вас, боїтеся з ним заговорити, та відмовляєтеся від зустрічей.

Є ще один страх – боязнь відповідальності.

Психологія самотності будується якраз на тому, що ви розумієте, що начебто і готові до відносин, але не хочете віддавати себе іншій людині, витрачати на неї час, сили, а, можливо, і кошти.

Якщо в першому випадку позбутися від страхів  зможете ви самі або, у крайньому випадку,  психолог, то в другому спочатку варто розставити пріоритети – що вам важливіше: ваше самотність і незалежність або потенційні відносини?

Причина четверта. Ви граєте в лежачий камінь

Той самий, під який ніколи не потече вода. Якщо сидіти весь день біля віконця й чекати, коли за вами прискаче принц на білому коні, то так можна просидіти і до шістдесяти. Зазвичай так роблять жінки, схильні вірити в долю, мовляв, твій чоловік сам тебе знайде…

Можливо, це і так, але, навіть, долі іноді треба допомогти. Проявляйте ініціативу – знайомтесь в громадських місцях з тими, хто вам сподобався, в інтернеті, в поїздках… Візьміть кілька уроків пікапа, зрештою, це просто цікаво.

Причина п’ята. Вам ніколи

Можливо, ви робите кар’єру. Чи на ваших плечах – родичі або діти. І весь ваш час поглинають турботи, справи, зустрічі…Часу не залишається навіть на елементарні речі, не кажучи вже про стосунки.

В цьому і є головна причина вашого самотності. В цьому випадку вам треба познайомитися з такою сучасною наукою, як таймінг – і навчитися грамотно вибудовувати свій час, щоб звільняти якусь його частину для особистого життя.

Зрозумійте, наші турботи ніколи не закінчуються. Як тільки ви вирішите одну задачу, життя обов’язково підкине наступну. І думати: ось захищу дисертацію, тоді буду думати про особисте життя – в корені неправильно. Вчіться поєднувати, інакше можете прокинутися на пенсії в самоті.

Причина шоста. Ви ідеальні

Ви настільки красиві, впевнені в собі і закохані в себе, що будь-який чоловік, що з’являється на горизонті, здається вам негідним уваги королеви. І ви думаєте, що ваш чоловік ще не народився. А Бред Пітт, на жаль, знову повернувся до Анджеліни Джолі. І власники яхт і вілл чомусь не вишиковуються в чергу під вашими вікнами.

Далі дивіться пункт перший: принців не існує. А ще на дозвіллі спробуйте покопатися в собі: так уже ви прекрасні?

Причина сьома. Ви не звертаєте уваги на свою зовнішність

«Не родись красивою» – казали вам батьки. А також: «Головне в жінці розум, а не краса».

Змушені вас розчарувати: чоловіки думають інакше. І ще вони люблять очима. Спочатку, як не крути, їм треба показати гарну картинку. Бажано на підборах і з розміром грудей не менше третього. А якщо ви ніколи не одягали сукні (випускний у школі не вважається), носите тільки кросівки і миєте голову раз в місяць, шансів у вас, на жаль мало.

Навіть якщо чоловік полюбить ваш розум, ваш талант співрозмовника або те, як ідеально ви смажите котлети, він зробить це потім. А спочатку його треба притягнути упаковкою. Тому терміново переглядайте своє ставлення до зовнішності.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

five × five =