Проективний тест “Ваші життєві цінності”

Проективний тест "Ваші життєві цінності"

Ця фігурка на малюнку вище свідомо позбавлена ​​всіх зовнішніх деталей. Вам потрібно зробити з цієї «заготівлі» людину, забезпечивши її всім необхідним для життя.

Малюйте все, що ви вважаєте за потрібне, не забудьте про фон.

Інтерпретація:

Уважно подивіться характер ліній малюнка.

Якщо ви сильно натискали на олівець або ручку, старанно (можливо, кілька разів) обводячи кожну деталь, то можна припустити, що ви прихильник традицій і завжди суворо дотримуєтеся всіх правил і приписів. Боїтеся потрапити в незручне становище і виставити себе в поганому світлі. Тому часто ведете себе не так, як вам хотілося б, віддаючи перевагу офіційності та регламентованості природності та простоті.

Якщо всі лінії на вашому малюнку тонкі та недбалі, то, швидше за все, ви легка у спілкуванні та весела людина.

Якщо ліній дуже багато і вони неохайно плутаються і налазять один на одного, то це означає, що ви занадто легковажна особа, що називається, без царя в голові.

Тепер зупинимося на деталях, якими ви забезпечили свій малюнок.

Якщо зробили головний упор на зовнішності людини, ретельно промалювавши всі деталі обличчя і тіла, це говорить про ваше бажання подобатися протилежній статі. Чим різкіше ваш малюнок, тим активніше ви поводитеся на любовній ниві. Ви не уявляєте собі життя без кохання, а кохання – без сексу.

Якщо основну увагу приділили одягу людини, це означає нічим іншим, як ваш страх бути собою. Ви намагаєтеся сховати від людей справжню сутність, постійно граєте якусь роль, вигадуєте собі імідж, аби нікому не показати себе справжнього. Можливо, це наслідок вашої вразливості – не хочете, щоб вам завдали біль. Або ж ви не впевнені в собі, сором’язливі і боязкі. Як би там не було, ви оберігаєте від оточуючих свій внутрішній світ, оскільки це ваше головне багатство.

Якщо намалювали поряд з людиною іншу людину чи тварину, то ви потребуєте спілкування. Для вас головна життєва цінність – це стосунки з іншими людьми, кохання, дружба, порозуміння.

Якщо зобразили поряд з людиною будинок, то це говорить про ваше прагнення досягти гарного стану в суспільстві і про те, що для вас дуже важливий соціальний статус.

Усі предмети побуту, зображені поруч із людиною, свідчать, що ваші життєві цінності лежать у матеріальній площині.

Оцініть статтю
Додати коментар