Про що говорять кольори вашого одягу.

kolory-retseyНапевно ви помічали, що у вашому гардеробі якогось одного кольору більше, ніж інших. Це переважання має просте пояснення: вибір кольору точно відображає наш душевний стан. Звичайно, колірні пристрасті залежать від багатьох чинників: від віку, настрою, сезону, погоди, здоров’я, від змін в нашому характері, від моди, нарешті. Але все-таки знати свій власний «глибинний» колір хотіли б багато.
Про що ж говорить колір, що переважає в гардеробі, визначемо, спираючись на дослідження відомого швейцарського психолога Макса Люшера.

Червоний колір

Червоний колір вважається найсексуальнішим, бо підвищує кров’яний тиск, робить частішим пульс і дихання. Любов до червоного говорить про те, що ви людина цілеспрямована, іноді навіть агресивна. Ви звикли йти напролом і в одязі готові на самі сміливі експерименти. Як правило, ви домагаєтеся того, до чого прагнете, і протистояти вам важко. Ви пристрасна, вольова, але досить запальна особистість. Доведено, що люди, у яких цей колір викликає роздратування, – вірні й стабільні, але з комплексом неповноцінності.

Синій колір

Ваша посмішка – це рідкість. Ввійти до вас у довіру дуже важко, на це здатні лише ті, хто пройшов випробувальний термін або навіть довів свою дружбу часом. Ви дуже спокійна людина, вселяєте довіру оточуючим, так як пульс, кров’яний тиск, частота дихання при погляді на синій знижуються. І, швидше за все, ви знаходитесь в урівноваженому гармонійному стані, без напружень, відчуваєте себе пристосованим і прилежним членом колективу.

Білий колір

Це ідеальний колір, колір нульової яскравості. Білий означає абсолютну свободу від усіх перешкод і свободу для всіх можливостей. Тому плаття нареченої біле. Тому білий колір є символом фізичної смерті і знаком перемир’я. Він нікого не відштовхує, але й інформації не несе – йому може віддати перевагу людина з будь-яким складом характеру.

Фіолетовий колір

Фіолетовий колір – це суміш червоного і синього. Тобто ви натура одночасно пристрасна і спокійна, емоційна і умиротворена. Даний колір уособлює все нестандартне. Якщо ви віддаєте перевагу фіолетовому, то, швидше за все, ви хочете магічних взаємин. Ви бажаєте бути зачарованим та водночас самі бажаєте володіти чаклунською силою і значним шармом. До речі, експериментом було доведено, що 75% дітей до настання статевої зрілості воліють фіолетовий колір. Це пов’язано як раз-таки з магією змішання синього і червоного – як чоловічого і жіночого початків.

Рожевий

Рожевий – це колір м’якості, ніжності, доброти і сентиментальності, колір мрій і фантазій. Рожевий – це суміш червоного і білого, тобто свобода умиротворяє пристрасть, і в цьому його спокуслива чарівність. Якщо ви любите рожевий – значить не терпите жорстокості і насильства в будь-якому його прояві. Людина, що вибирає для себе цей колір, воліє жити в легкому, комфортному світі, вигаданому нею самою. І вам постійно потрібна людина, поряд з яким було б спокійно і нестрашно.

Зелений колір

Для більшості людей ваша душа – справжні потемки, але ця загадковість і є головна причина вашої чарівності, так що постарайтеся її не розгубити. Любов до вічнозеленого говорить ще й про те, що ви відчуваєте свою перевагу, владу і силу. Ви хочете подобатися, потребуєте визнання, боїтеся і намагаєтеся уникати чужого впливу, шукаєте способи самоствердження.

Жовтий колір

Ви спокійна, привітна і життєрадісна людина. Та ще й з почуттям гумору. Мабуть, тому в цей колір фарбують стіни божевільні. Жовтий – колір розрядки. Перевага жовтого кольору іншим означає пошуки звільнення, щастя, яке у даний час відсутнє. Жовтий вибирають люди, які шукають отримати можливість розкритися, досягти бажаного. Якщо людина повністю відкидає жовтий, значить, вона знаходиться в стані порожнечі, ізоляції або крайнього роздратування.

Блакитний колір

Ви безтурботна і весела людина. Світло-синій – колір безпечності і безтурботності, так як він не пред’являє претензій, а тому не приймає зобов’язань. Ви не дратуєте оточуючих, є «своїм» у всіх компаніях. Світло-синій і є те «чудове ніщо», про яке говорив Гете.

Коричневий колір

Любов до коричневого говорить про те, що ви звикли все робити з почуттям, розстановкою. Ви намагаєтеся нікуди не поспішати – сьогодні це рідкісна якість. Люди, які віддають перевагу цьому кольору, бажають фізичного відпочинку, спокою. Також його люблять люди, що надають велике значення власному здоров’ю, і ​​ті, хто цінує стабільність, традиції, сім’ю. Людина, яка відкидає все коричневе, знаходиться в пошуку своєї індивідуальності.

Сірий колір

Сірий вибирають люди, які бояться занадто голосно заявити про себе. Або хочуть бути непримітними, щоб щось отримати. Сірий – колір нейтральності, адже він не є ні кольоровим, ні світлим, ні темним. Це ідеальне тло для будь-якого іншого кольору, для будь-якої маніпуляції або гри – згадайте хоча б про «сірого кардинала».

Чорний колір

Чорний колір – це колір абсолютної завершеності. Тому він висловлює ідею «нічого». Знамена анархістів і нігілістичних союзів були чорними. Колір розкоші і елегантності. В одязі чорного кольору ви завжди будете виглядати приголомшливо. Вона свідчить про те, що у вас чимало таємниць, якими ви не поспішайте ділитися. Той, хто вибирає чорний колір, хоче відмовлятися від усього через норовливий протест. Він повстає проти своєї долі.

Оцініть статтю
Додати коментар