Про користь соків c м’якоттю

Про користь соків c м'якоттю
Фруктові і овочеві соки c м’якоттю є не тільки ласощами, але і володіють корисними властивостями, про які багато хто з нас навіть не здогадуються.

Томатний сік

Фахівці Токійського університету з’ясували, що томатний сік відмінно полегшує симптоми клімаксу у жінок. У рамках експерименту вони попросили 95 жінок у віковій групі від 40 до 60 років випивати по 200 мг томатного соку щодня протягом двох місяців. У підсумку вже через місяць у всіх учасниць було відзначено явне поліпшення психологічного і фізичного здоров’я. Зокрема, у них помітно знизилося відчуття тривожності і нормалізувався ритм серцевих скорочень.

Журавлинний сік

Журавлинний морс досить ефективний при хворобах сечовивідних шляхів. Вчені довели, що особливі речовини з журавлини – проантоціанідіни – заважають хвороботворним бактеріям прикріплюватися до слизової сечового міхура. А присутні в журавлині олігосахариди ще більше підсилюють антибактеріальні властивості цього напою.

Буряковий сік

Користь бурякового соку в справі зниження тиску була доведена в ході відразу декількох експериментів. В ході одного з них чоловіки (18 — 45 років) щодня випивали 250 г соку жовтого або червоного буряка або моркви. А в рамках іншого-24 добровольця 21 день пили буряковий сік або сік чорної смородини. У підсумку стало ясно, що буряковий сік відмінно нормалізує артеріальний тиск. Цей ефект досягається за рахунок антиоксиданту беталаїну, який і надає буряку його яскравий колір.

Вишневий сік

Головним фактором ризику розвитку подагри є високі показники сечової кислоти в крові. І на її рівень якраз можна вплинути, якщо пити вишневий сік. До подібного висновку прийшли дослідники з ПАР і Великобританії. Вони просили здорових молодих людей (в середньому їм було 26 років) два рази на день випивати концентрований вишневий сік. У підсумку, абсолютно у всіх добровольців вміст в крові сечової кислоти помітно зменшився.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар