«Помаранчева» вправа

«Помаранчева» вправаВ кольоротерапії, коли ми працюємо в помаранчевим кольором, то прагнемо пробудити власну енергію, відкрити для себе нові ідеї і побудувати нові плани. «Помаранчева» вправа дозволить вам позбавитися від комплексів, втоми і напруги, розвинути бажання до активної й насиченого життя. Перед застосуванням вправи, прийміть зручну позу, закрийте очі. Для досягнення кращого результату, ви можете включити музику для релаксації. Я рекомендую вам східні мотиви або динамічну музику для релаксації.

Уявіть, що ви перебуваєте в пустелі, де світить сонце і навколо помаранчевий пісок. Ви відчуваєте себе комфортно і затишно в цьому місці. Перед вами відкриваються простори і рівнини могутньої природи. Помаранчеві промені сонця зігрівають вас, дарують вам дивовижне тепло і енергію. Легкий вітер малює на піску дивовижні візерунки, спонукаючи вас до творчості й розвитку фантазії.

Довіртеся помаранчевим кольорам і дозвольте новим відчуттям наповнити ваше тіло і душу. Відчуйте силу природи, яка проникає в вас і знімає напругу і втому. Побудьте в цьому стані кілька хвилин.

Тепер подякуйте помаранчевому кольору і поступово виходьте зі стану медитації.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар