Побути наодинці з собою.

naodyntsiДеякі люди думають, що самотність – це жахливо. Це означає, що ви або асоціальні, або нікому не потрібні – у кожному разі, нічого хорошого.

Насправді самотність це не так вже й погано. Принаймні, існує ряд причин, чому іноді дуже корисно побути одному.

Відмінна можливість «перезарядитися»

Ми намагаємося зробити оточуючих нас людей щасливими, вгадати їхні почуття, змусити їх посміхатися, а іноді просто стаємо емоційним зливом. Все це забирає дуже багато енергії. Час, проведений на самоті, заповнить ваші сили і дозволить вам відпочити від постійної взаємодії з іншими людьми.

Час подумати і порефлексувати

Життя рухається в божевільно швидкому темпі. У такому швидкому, що немає часу поміркувати про ньогої. Перебуваючи наодинці з самим собою, ви маєте чудову можливість сфокусуватися на собі, а не на думках і почуттях інших. Зрозуміти, чи в правильному напрямку рухаєтеся або просто помедитувати.

Ви зрозумієте, що робить вас по-справжньому щасливими, і будете займатися саме цим

Коли ви перебуваєте в компанії інших людей, ви часто змушені йти на компроміси. І те, що ви хочете більше всього, може не збігтися з тим, чого хочуть інші. Коли ви одні, тільки ви вирішуєте, що робити. Хочете цілий день валятися на пляжі? Вперед! Хочете відвідати виставку сучасного мистецтва? Немає жодної причини, щоб не зробити це.

Ви будете почувати себе більш незалежними

Після того, як ви навчитеся насолоджуватися самотністю, ви пізнаєте прекрасне почуття незалежності. Ви більше не будете відчувати необхідність постійної взаємодії з іншими людьми, або тривогу, пов’язану з тим, що поруч нікого немає.

Ви станете більш продуктивними

Проводити час у компанії друзів весело і цікаво, але часом навіть друзі можуть відволікати вас від важливих справ (давно відкладеної книги, недомальовані картини або занять спортом). Згадайте про це, коли черговий раз в компанії будете підтримувати пусту розмову або слухати нецікаві вам плітки.

Вам не доведеться ні перед ким вибачатися

Самотність означає, що вам не потрібно вибачатися за те, що ви зробили. Вам не потрібно підбирати слова і стримувати жести, щоб ненароком не образити чи засмутити кого-небудь.

Ви станете самостійними

Ми часто потребуємо схвалення наших друзів, колег і сім’ї, перш ніж прийняти будь-які заходи, або звертаємося до інших людей за порадою про те, що нам робити. Звичайно є випадки, коли це просто необхідно. Але бувають випадки, коли цілком можна діяти самому. Залишаючись наодинці з собою, ви навчитеся приймати рішення без чиєїсь допомоги і станете більш самостійними.

Ви почнете більше цінувати людей, з якими спілкуєтеся

Самотність дозволить оцінити всі ті прекрасні переживання та емоції, які отримуєш при спілкуванні з іншими людьми. Коли регулярно проводиш час на самоті, і починаєш отримувати від цього задоволення, ти раптом розумієш, що і з іншим людьми спілкуватися стало приємніше.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар