Побічні ефекти лазерної епіляції

Побічні ефекти лазерної епіляції
Лазерна епіляція – досить цікава процедура, яка обіцяє позбавити вас від волосся в небажаних місцях на довгий час. Але на тлі свого одної великої переваги вона має і деякі недоліки, про які важливо знати.

Фахівці сходяться на думці, що для більшості людей лазерна епіляція безпечна. Численні дослідження підтвердили, що ця процедура не має будь-яких довгострокових ризиків для здоров’я. Але тим не менш, перед початком процедур, косметолог повинен на невеликій ділянці шкіри перевірити, як вона буде реагувати на дію лазера. Це допоможе з більшою часткою ймовірності уникнути побічних ефектів. До них найчастіше відносяться:

Почервоніння. Пам’ятайте, що шкіра може бути почервонілою і надмірно чутливою протягом перших 2-3 днів після процедури. Багато хто порівнює цей стан з сонячним опіком.

Утворення кірочок. На особливо чутливій шкірі в зоні обробки можуть утворитися невеликі за площею корки. Позбутися від них можна нанесенням гіпоалергенного зволожуючого крему.

Зміна кольору шкіри. Іноді на обробленій ділянці шкірний покрив може трохи змінювати свій колір. Шкіра може темніти і на ній можуть з’являтися пігментні плями. Зазвичай колір сам повертається в норму через деякий час.

Опік. Якщо лазерна епіляція виконана неправильно, то серйозно зростає ризик появи пухирів або опіків. Саме тому важливо звертатися тільки в перевірені салони до висококваліфікованих фахівців.

Фляки. Рубці і шрами зазвичай не виникають в ході лазерної епіляції, але знову ж таки це може статися з вини косметолога. Також рубці розвиваються через неправильний догляд за обробленою областю. В першу чергу вам важливо подбати про хороше зволоження і захист від сонячних променів.

Ризик інфікування. Пошкодження волосяних фолікулів може серйозно збільшити ризики розвитку інфекцій. Саме тому до обробленої області важливо ставитися як до рани, до тих пір, поки вона остаточно не заживе. Якщо ж щось пішло не так, не затягуйте з візитом до дерматолога.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар