Плюси і мінуси тканинних масок

Плюси і мінуси тканинних масок
Тканинні маски для обличчя відносно недавно з’явилися на ринку, але вже встигли завоювати чималу популярність. Але ось парадокс: все частіше на просторах мережі зустрічаються розповіді про те, що вони не тільки марні, але й небезпечні. Чи Так це насправді?

Тканинні маски відрізняються від звичайних високою концентрацією в складі активних речовин. Крім того, завдяки основі, вони доставляють корисні компоненти набагато глибше в шкіру. Але є нюанс-масками їх прозвали виключно через схожість з карнавальним атрибутом, а ось принцип їх роботи трохи інший.

Маски на тканинній основі зазвичай просякнуті сироватками, тому прекрасно зволожують, але не можуть забезпечити відлущування або глибоке очищення. Високий вміст вітамінів, амінокислот і мінералів ще й забезпечують практично миттєвий ефект. Запам’ятайте, незважаючи на все, що обіцяють вам на упаковці, в першу чергу, купуючи тканинну маску, розраховуйте на гарне зволоження.

Тканинна основа відмінно «запечатує» інгредієнти, запобігаючи їх випаровуванню, тому шкіра краще зволожується, а компоненти проникають в неї глибше, – пояснює дерматолог Деббі Палмер.

У складі таких масок ви зустрінете цераміди, антиоксиданти і гіалуронову кислоту. Остання надає потужний ефект зволоження, цераміди захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, а антиоксиданти запобігають старінню клітин шкіри. Поки ми бачимо тільки плюси, але на чому ж засновані побоювання з приводу використання подібних масок?

Дерматологи попереджають, що тканинні маски нехай і незначно, але все ж збільшують температуру шкіри і, наприклад, для людей з великою кількістю прищів це може стати по-справжньому небезпечно. Справа в тому, що підвищення температури дозволяє бактеріям швидше розмножуватися. Крім того, деякі інгредієнти в масках забивають пори, серед них, наприклад, кокосове масло і яйця. Тому якщо ви ведете боротьбу з прищами, вам слід з особливою обережністю підходити до вибору тканинних масок.

Що стосується найпоширенішої «страшилки» про те, що тканинні маски заражені бактеріями, то це міф. Вони все герметично упаковані, тому абсолютно гігієнічні і безпечні.

Оцініть статтю
Додати коментар