Перерва у відношеннях.

pererva-u-vidnoshennyah-pary

Бувають ситуації, коли люди втомлюються один від одного. На певному етапі відносин багато пар стикаються з проблемами, які неможливо вирішити звичним шляхом переговорів. Відносини заходять у глухий кут. Настає момент, коли потрібно приймати рішення про те, чи є сенс реанімувати почуття або варто просто розійтися.

Деякі пари вибирають третій варіант – паузу у відносинах. Давайте поговоримо про те, наскільки цей спосіб ефективний і до чого може він може призвести.
Іноді партнери потребують спокою і тиші для того, щоб обдумати ситуацію, що склалася.У цьому випадку, пауза у відносинах – оптимальний спосіб отримати час на роздуми, зважити всі за і проти, зрозуміти, чи потребуєте ви таких відносин або потрібно щось міняти. Крім того, часом тільки в розлуці можна відчути, як сильно вам дорогий партнер, скільки місця він займає у вашому житті.

Однак далеко не завжди паузи у відносинах беруть люди, яким є про що думати. Найчастіше перерву у відносинах пропонують тому випадку, коли просто не знають, як спровокувати розставання і отримати бажану свободу, можливість проводити час у товаристві інших чоловіків або жінок.

Перш ніж зважитися на паузу у відносинах, подумайте, чи не зробите ви помилку.
Якщо ви шукайте привід для розставання, то не варто мучити вашого партнера очікуванням, зізнайтеся йому, що для вас відносини з ним зайшли в глухий кут і ви не бачите щасливого спільного майбутнього.
Якщо ви переслідуєте інші цілі, а саме – хочете привести в порядок свої почуття та думки, і для цього вам просто необхідно трохи побути на самоті, то обов’язково обговоріть всі умови паузи у відносинах зі своїм партнером. Ви повинні чітко сказати, скільки часу вам знадобиться, чи можна на час перерви заводити нові знайомства, чи допустимі  інтимні стосунки з іншими людьми.

Якщо ви виберете формат вільних стосунків, то у вас виникне велика ймовірність того, що за паузою послідує остаточний розрив. Якщо ваш партнер наполягає на тому, що йому потрібна перерва, що він хоче трохи відпочити від вас, то будьте готові до того, що ви більше ніколи не будете разом.

На жаль, паузи у відносинах найчастіше призводять до їх закінчення. Хоча, звичайно, бувають і винятки. У будь-якому випадку, якщо ви розумієте, що вам потрібен відпочинок, що у вас більше немає сил на вашого партнера, але в глибині душі розумієте, що любите його і потребуєте цих відносин, не рубайте з плеча.

Поговоріть зі своєю коханою людиною і якомога м’якше обрисуйте ситуацію. Зрештою, знайдіть привід поїхати від неї на якийсь час, але при цьому залишитися у відносинах. Наприклад, ви можете відвідати батьків або друзів в іншому місті.
Якщо вам дорогий партнер, то бережіть його почуття, не варто в різкій формі говорити йому про те, як ви втомилися і як все набридло. Повірте, в будь-яких відносинах настає кризова смуга, пройти яку буває дуже складно.
Але, якщо вам дійсно потрібна ця людина, то ви подолаєте всі труднощі і впораєтеся з усіма випробуваннями.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар