Переконання, які варто розвивати.

Переконання, які варто розвивати.Чи правильно в наш час мати переконання? Відповідь до смішного проста і очевидна: хороші переконання — це правильно. Але які переконання хороші? Перевірити це легше, ніж може здаватися. Якщо ваші переконання ведуть до поваги оточуючих, придбання цікавих і розумних друзів, оптимізму і досягнення складних цілей, тоді швидше за все вони правильні.

І навпаки. Деякі люди переконані, що життя — це вічна боротьба. Вони бачать у всіх оточуючих суперників і ворогів. І набувають їх. Мабуть, це не найкраще переконання, тому що ставить таких людей вище за інших. Якщо ви навчитеся знаходити підхід до людей і ефективно з ними взаємодіяти, це і буде говорити про правильність переконань. Ось список, над якими варто замислюватися.

Переконання перше: моє життя — це неймовірний дар

Навіть у найскладніших ситуаціях можна згадувати цю просту річ: ви живі, можете взаємодіяти з іншими і розвиватися.

Помічайте дрібні речі навколо вас, будьте вдячні за все, що маєте. Це переконання допомагає досягти ефекту спіралі: чим краще ви думаєте про своє життя, тим краще вона стає.

Переконання друге: всі, кого я зустрічаю, потенційно — мої найкращі друзі

Така вже людська психіка: якщо ми добре ставимося до незнайомця, то він часто відповідає взаємністю. Тому ведіть себе з новими людьми як з найкращими друзями. Ця стратегія допоможе у придбанні знайомств і хто знає, бути може одного разу вони зіграють ключову роль у вашій долі.

Якщо ви вважаєте всіх оточуючих ворогами, то отримаєте у відповідь тільки ворожнечу. Наживете недоброзичливців, заробите стрес і будете звідусіль чекати удару. Так яке переконання краще?

Переконання третє: наступні 24 години — найважливіші в моєму житті

Немає ніякого «завтра», є тільки «зараз» і «сьогодні». Звичка вважати, що через кілька днів ми почнемо змінювати життя, призводить до ліні і прокрастинації, до повної нездатності приймати рішення і діяти.

Те, що відбувається сьогодні, впливає на завтра і так далі. Тому якщо ви з повагою поставитеся до наступних 24 годин, будете шукати можливості і розвивати себе, то це додасть сили для найближчих днів.

Викладіться на повну сьогодні: це єдине, що можна зробити.

Переконання четверте: все в підсумку закінчиться добре

Погодьтеся, в більшості випадків всі життєві негаразди можна вирішити.

Звільнили з роботи? Це можливість. Новий виклик, спосіб знайти гідне застосування своїм здібностям або розвинути нові.

Відрахували з університету? Ну що ж, теж не кінець світу. Знайдіть роботу, станьте професіоналом, розвивайте навички. Життя — вічна школа, треба тільки бути постійно готовим сприймати нове і вчитися.

Переконання п’яте: життя — це гра, в яку потрібно грати, а не проблема, яку потрібно вирішити

Коли ми дивимося на життя як на гру, то отримуємо масу позитивних емоцій. В іншому випадку — це стрес, занепокоєння, апатія і депресія.

Погодьтеся, людина, яка у всьому бачить гру, здатна впоратися з будь-якими труднощами. Їй просто цікаво, чому вона помилилася або зазнала поразки. Це науковий, винахідницький інтерес. Таке життя стає пригодою, загадкою і таємницею.

Переконання шосте: я у що б то не стало реалізую свій потенціал на 100% і доб’юся успіху

Переконання для мужніх. Який потенціал у вас закладений? Не брешіть, ви думаєте про себе дуже добре і вважаєте, що гідні більшого. Так може пора припинити займатися дурницями, нарікати на долю і взяти справу в свої руки?

Не чекайте потрібного моменту. Знайдіть справжню пристрасть і слідуйте за нею до кінця, паралельно поглинаючи нову інформацію, знайомлячись з новими людьми і домагаючись серйозних цілей.

Переконання сьоме: не зважати на те, що про мене подумають оточуючі

Всі люди думають тільки про себе. І їх хвилюють лише власні проблеми. Це не добре, не погано: це даність. Вони можуть подумати про вас, коли ви будете в центрі уваги, але потім забудуть, тому що кожного оточують сотні дрібних проблем і десятки великих.

Припиніть турбуватися про те, що про вас думають. Це досить смішно виглядає, насправді.

Переконання восьме: задавати питання — це нормально, говорити «ні» — теж

Не розумієте чогось – запитайте. Не соромтеся задавати питання, тому що люди люблять на них відповідати.

Також пам’ятайте, що можете відмовити у відповідь на будь-яке прохання. Це не значить відмовлятися завжди, просто знайте, що маєте право.

Переконання дев’яте: спочатку змінити себе

Деякі з нас хочуть змінити світ і це похвальне бажання. Але минає рік за роком і нічого не виходить.

Якщо ви зміните спочатку себе, то світ почне автоматично змінюватися сам. Друзі і найближче оточення почне тягнутися до вас, ви станете прикладом для наслідування. І тоді вас почнуть слухати.

Оцініть статтю
Додати коментар