Пастки свідомості, з яких потрібно вибиратися.

 pastky-svidomosti2Іноді нам здається, ніби в житті щось йде не так. І ми раді б все змінити, але що саме – не знаємо.

Існують пастки свідомості, яких ми часто не помічаємо

Життя – це не пряма рівна лінія.
І це не набір графіків і розкладів. Це нормально, якщо до якогось віку ви не встигли закінчити університет, одружитися, знайти стабільну роботу, обзавестися сім’єю, сколотити статки і так далі. Також здорово розуміти що, якщо ви не одружилися до 25 років, або не стали віце-президентом до 30, або навіть просто не стали щасливими, то світ не збирається засуджувати вас.

Вам можна здати назад. Вам можна знайти те, що вас надихає. Ви також маєте право на час. Чомусь багато хто про це забувають.
Прямо зі шкільної лави ми починаємо складати програму свого життя і з нею власне прямуємо до інших учбових закладів. У альма-матер ми вибираємо роботу, якою будемо займатися. Навіть якщо програма нам не подобається. Це тому, що ми вже вклали в неї час. Щоранку ми ходимо на цю роботу, тому що нам необхідно підтримувати вибір, який ми колись зробили. І ми робимо наступний крок, а потім наступний і ще раз наступний, думаючи, що ми проставляємо галочки в якомусь контрольному списку нашого життя. В один прекрасний день ми прокинемося в депресії. У дуже сильній депресії. Ми відчуємо одного разу, що щось величезне тяжіє над нами, але причину цього знати не будемо. Ось так ми руйнуємо своє життя.

Ми руйнуємо своє життя, вибираючи не ту людину.
Що це за потреба в прискорених відносинах? Чому ми так зачаровані ідеєю в першу чергу бути з кимось, а не самим ставати кимось?
Повірте, любов, яку вирощують з зручності, любов, що розквітає разом з необхідністю спати поряд з кимось, і любов, яка обслуговує наші потреби в увазі, а не пристрасті, – така любов не надихне вас прокинутися о шостій ранку і обійняти людину , сплячу поруч. Прагніть виявити фундаментальну любов – відносини, які змусять вас стати кращим чоловіком або жінкою. «Але я не хочу бути на самоті!» – так часто вигукуємо ми.
Побудьте одні. Їжте наодинці, спіть наодинці. Через якийсь час ви багато чого відкриєте в собі. Ви будете рости, ви знайдете те, що надихає вас, ви будете керувати своїми мріями і переконаннями. І, коли ви зустрінете людину, яка змусить кожну вашу клітину танцювати, ви будете впевнені в цьому. Тому, що будете впевнені в собі. Зачекайте. Будь ласка, я закликаю вас дочекатися її, боротися за неї, докладати зусиль для неї, тому що це найпрекрасніше, що ваше серце коли-небудь зазнає.

Ми руйнуємо своє життя, дозволяючи минулому управляти нами.
У житті багато що трапляється і трапиться – така вже його властивість. Розчарування, сум’яття, дні, коли ви відчували себе непотрібним. Такі моменти і слова, що, здається, залишаються з нами. Але ми не повинні дозволяти їм впливати на нас – вони були всього лише словами.
Якщо ви дозволите кожній не дуже приємній події в житті визначати те, як ви сприймаєте себе, то і весь світ ви будете бачити в негативному ключі.
Ви упустите дорогоцінну можливість тому, що не отримали просування п’ять років тому, переконуючи себе в тому, що ви дурні. Ви упустите свою любов тому, що будете вважати, що колишній партнер залишив вас тому, що ви були недостатньо гарні, а тепер ви і зовсім не вірите чоловікам чи жінкам. Це якийсь замкнутий круг. Якщо ви не дозволите собі залишити в минулому те, що сталося, було сказано і випробувано, ви продовжите дивитися на світ через призму віджилого своє і не дуже вдалого сприйняття.

Ми руйнуємо своє життя, коли порівнюємо себе з іншими.
Кількість ваших передплатників в інстаграмі не зменшить і не збільшить вашу цінність. Кількість нулів на вашому банківському рахунку не вплине на ваше співчуття, інтелект чи ваше щастя. Людина, у якої в два рази більше власності, ніж у вас, не відчуває якесь подвоєне блаженство.
Ми загрузли в постійне стеження за тим, чиї фотографії лайкають наші друзі, на кого ще підписані наші послідовники в твіттері, і, звичайно, сьогодні до кінця дня ми не помремо від цього, але в глобальному сенсі це руйнує наше життя. Це створює в нас потребу відчувати себе важливими і часто ми придушуємо інших, щоб добитися цього.

Ми руйнуємо своє життя, позбавляючи себе почуттів.
Ми всі боїмося говорити занадто багато, відчувати занадто глибоко, щоб люди ненароком не дізналися, як багато вони значать для нас. Інтерес – це не синонім слова «божевілля». Так, висловлюючи своє особливе ставлення до когось, ви стаєте уразливим. Але в цьому немає нічого поганого. Навпаки, є якась магія в тому, як ви оголюєте душу і чесні з тими, хто для вас важливий. Нехай дівчина знає, що вона надихає вас. Зізнайтеся матері в любові перед своїми друзями. Відкрийте себе, не ставайте кам’яним, будьте сміливими в тому, кого і як ви любите. Це вимагає мужності.

Ми руйнуємо своє життя, коли терпимо його.
Коли ви погоджуєтеся на менше, ви самі руйнуєте можливості, які живуть всередині вас, і в цьому випадку обдуреними залишаються обидва – ви і ваш потенціал. Можливо, наступний Мікеланджело зараз сидить перед комп’ютером, з’єднуючи скріпками документи, бо змушений платити за рахунками або тому що так зручно. Не дозволяйте цьому статися з вами. Не руйнуйте своє життя таким чином. Життя і робота, життя і любов – вони нерозривно пов’язані між собою.

Ми повинні прагнути до непересічної роботи і такої же незвичайної любові. Тільки тоді ми пізнаємо все різноманіття і блаженство цьому житті.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар