Ознаки закоханості.

zakohannistЗакоханість – дуже дивне, але, в той же час, прекрасне почуття. Ви можете вести себе як звичайно і на перший погляд не робити нічого екстраординарного, але при цьому Ваші родичі та знайомі відразу визначать, що Ви закохалися.

Багато хто з нас бояться закоханості, як вогню. Ми не хочемо потрапляти в залежність від іншої людини, постійно думати про неї. А якщо закоханість не взаємна, так це і зовсім кошмар.

Але знаєте, в чому полягає правда?

Це не залежить від нас. Навіть якщо Ви ніколи і нікому не визнавалися в любові – не факт, що Ви не закохані. Ви можете офіційно зустрічатися з людиною чи ні – це також неважливо. Любов приходить до нас деколи в найнесподіваніший момент. Більше того, ми можемо закохатися в людину, яка навіть не викликає в нас приємних почуттів.

Закоханість не зароджується у свідомості людини і вона не здатний вплинути на неї. Максимум, що можназробити – визначити, закохана людина чи ні. А допоможе в цьому перелік ознак закоханості, про які піде мова в даній статті.

Ознака 1. Ви разом з людиною, незважаючи на те, що він (вона) часто Вас засмучує.

Коли яка-небудь людина починає нас дратувати, ми можемо сказати про це їй прямо в обличчя, після чого піти назавжди. Але, якщо ми закохані в людину, ми готові все стерпіти. Так, нам хочеться після чергової сказаної або зробленої нею дурісті підійти і витрусити з голови всю дурь, але ми обмежуємося лише зауваженням і залишаємося поруч незважаючи ні на що. На жаль, у небайдужої Вам людини не завжди вистачає розуму зрозуміти, що Ви праві. Часом вона і зовсім бісить Вас, але Ви готові прощати їй багато чого – починаючи від необережно сказаних на Вашу адресу фраз і закінчуючи відверто дурними вчинками.

Ознака 2. Вам абсолютно байдуже, на які теми розмовляти.

Коли у Вас закінчуються цікаві теми, Ви можете обговорювати веселі клички тварин або різновиди квітів. При цьому навіть якщо ніхто з вас толком не розбирається в темі розмови, Вам все одно вдасться підтримувати інтерес один одного і відмінно провести час. Ви схильні вірити словам, сказаним особливою для Вас людиною, тому що довіряєте їй на 100%. Ви вгадуєте її  думки, а вона вгадує Ваші ще до того, як Ви або він починаєте про що-небудь говорити. Однак ця особливість не тільки не псує враження від Вашого спілкування, але і робить його більш цікавим, адже якщо тем для розмови абсолютно не залишиться, Ви зможете пограти в захоплюючу гру “Вгадай, про що я зараз думаю”.

Ознака 3. Заради цієї людини Ви готові пожертвувати комфортом і зробити своє життя складніше.

Якщо для того, щоб побачитися з близькою серцю людиною Вам знадобиться відзначити зустріч, терміново викликати таксі і їхати через усе місто – Ви це зробите. Навіть, якщо Ви дуже втомилися і планували відпочити, одна думка про можливість зустрічі змусить встати з ліжка і забути про втому. Ви прекрасно усвідомлюєте, що платою за Ваші зустрічі є Ваш комфорт, що життя стало набагато складнішим, втратила свою розміреність, але для Вас це не головне. Чекати декілька тижнів зустрічі? Це втомлює і складно, але Ви готові все стерпіти, тільки б знову подивитися людині в очі.

Ознака 4. Ви з радістю ходите з ним (нею) по магазинах.

Якщо похід по магазинах, на ринок чи в найближчу аптеку ніяк не може бути віднесений до одного з Ваших улюблених занять, коли близька людина запрошує Вас на шопінг, то Ви просто не здатні відмовитися. Можливо, у Вас було ще сто плюс одна справа набагато цікавіші походів по магазинах, але ж цього хоче небайдужа Вам людина. До того ж, похід по магазинах дозволить Вам ще кілька годин провести разом і поговорити на теми, що цікавлять. Дивно, але найчастіше Ви згадуєте спільні заняття навіть самими нудними справами як одні з самих захоплюючих і цікавих. Неважливо, чим Ви займаєтеся, головне – з ким Ви це робите. Рутинні речі раптово перестають здаватися такими, а Ви щосекунди радієте життя. Що ж це, як і закоханість?

Ознака 5. Ви можете розповісти цій людині таке, про що соромитеся часом навіть думати.

Вам не складе труднощів поговорити на дуже особисті теми. Наприклад, як Ви чудово сходили в туалет. Більше того, ця тема може настільки захопити Вас обох, що Ви не помітите, як же швидко пролетів час. Ви говорите про те, про що ніколи не скажете навіть родичам, відкриваючи найпотаємніші таємниці, при цьому не боїтеся бути неправильно понятими і навіть висміяними.

Ознака 6. Ви дорожите кожною секундою розмови з цією людиною.

Для Вас не існує більшої радості, ніж годинами базікати по телефону про все і ні про що, при цьому чуючи голос близької людини. Але навіть коли цього не виходить зробити, Ви цінуєте кожну секунду. Можливо, людина просто втомився і дзвонить побажати Вам добраніч. Тоді розмова триватиме не більше 30 – 40 секунд, але це будуть найщасливіші миті Вашого дня. Важливо не те, скільки часу Ви проводите разом, а як Ви його проводите. У ці моменти справжню важливість набувають секунди і хвилини, проведені разом. І Ви знаєте, що завтра обов’язково буде новий день, і Ви почуєте рідний голос, який побажає Вам доброго ранку і прекрасного настрою на цілий день. І це прекрасно.

Ознака 7. Поруч з цією людиною Ви починаєте говорити на підвищених тонах.

Навіть якщо у звичайних ситуаціях Ви говорите настільки тихо, що співрозмовник насилу чує Вас, перебуваючи поруч із близькою серцю людиною, Ви часто переходите на дуже гучний голос, а іноді і крик. А як інакше, адже Вам потрібно у що б то не стало відстояти свою точку зору. До того ж, розмова з цією людиною автоматично набуває для Вас виняткову важливість. Не варто переживати з цього приводу, адже Ваш тон цілком відображає ті почуття, які Ви відчуваєте до співрозмовника. Ви можете почати кричати від радості чи від гніву, але єдине, чого Ви не зможете зробити – говорити тихо в її присутності.

Ознака 8. Ви ніколи не вважаєте проведений час з цією людиною марним.

Ви можете знати про те, що Вам належить зробити кілька найважливіших справ, але байдикування з близькою людиною для Вас в рази дорожче. Навіть просто лежати з нею під однією ковдрою і дивитися один одному в очі вже приємніше мільйона інших занять. При цьому Ви не вважаєте, що даремно витратили свій час. Адже Ви провели його з тим, з ким хотіли провести більше всього на світі і це вже є найвищим щастям.

Ознака 9. У Вас є тисяча і одне питання до цієї людини.

Вас цікавить буквально все: як розмножуються мікроби, як можна швидко проїхати від одного кінця міста до іншого, яка їжа найбільше подобається близькій людині, скільки отримує в рік найбільш високооплачуваний футболіст планети і т.п. Вам може бути відомо, що близька людина не знає правильної відповіді на поставлене запитання, але Ви все одно задасте його. Вам важлива зовсім не відповідь, а думка людини і можливість почати розмову, тому Ви поставите питання саме цій людині, а не тому, хто напевно знає правильну відповідь. Часом це може виводити співрозмовника з себе, і він буде думати: “Ну чому про це ти питаєш саме мене?!”. Але в більшості ситуацій Вам підіграють і дадуть можливо дурнувату, але дуже смішну відповідь, яка дозволить почати невимушену і приємну розмову.

Ознака 10. Ви думаєте про цю людину постійно.

Все, що відбувається навколо Вас змушує згадати про близьку і рідну людину. Якщо Ви почули новину, Вам тут же хочеться взяти в руки телефон і розповісти про неї, навіть якщо про цю новину не знає тільки самий ледачий. Кожна думка, відчуття, емоція – цим всім Вам хочеться ділитися лише з однією людиною. Коли Ви читаєте розповідь, то мимоволі фантазіруете, як би виглядав Ваш партнер на місці головного героя. Слухаєте пісню по радіо? І знову думаєте про нього (неї). Вам починає здаватися, ніби ця пісня могла б бути присвячена самій кращій людині на землі.

Ознака 11. Ви відчуваєте себе поруч з людиною дуже вразливим.

Закоханість є прекрасним почуттям, але в той же час саме вона робить людину найбільш вразливою і сприйнятливою. Будь-яка фраза чи вчинок самого близької людини здатні поранити більше будь-якого удару долі. Ви починаєте побоюватися людини, а часом Вам і зовсім хочеться прогнати її, щоб не відчувати себе наскільки беззахисним. Але при цьому Ви знаєте – якщо Вам людина піде, Вам стане ще гірше, тому Ви приймаєте рішення продовжити спілкування і насолоджуватися ним, немов востаннє. Любов лякає Вас, але в той же час дає Вам сили жити.

Якщо Ви помітите, хоча б, одну з перерахованих ознак – знайте, що до Вас прийшло одне з найсвітліших і приємних почуттів на світі. Не відштовхуйте його, а прийміть, як дар згори. І радійте кожному дню, адже він того вартий.

Оцініть статтю
Додати коментар