Ознаки того, що ви не закохані, а емоційно залежні

Ознаки того, що ви не закохані, а емоційно залежні

Всі ми знаємо, що таке закоханість. Метелики в животі і блиск в очах, бажання бути поруч з коханою людиною всі 24/7, «без тебе жити не можу»…

Але, часом, ми не віддаємо собі звіту в тому, що перебуваємо у далеко не здорових відносинах. Звичайно, у всіх все відбувається по-своєму. Однак можна сплутати закоханість з емоційною прив’язаністю. Така ситуація часто трапляється, особливо у дівчат.

Як визначити для себе самої — закохана? Або сходжу з розуму?
Ми розповімо про деякі ознаки того, що насправді ви не кохаєте партнера, а емоційно залежні від нього.

1. Ваш розпорядок дня повністю залежить від його планів

Запропонував зустрітися, а ви планували провести час з подругою? Раптом інша можливість з’явиться не скоро? Вам легше пожертвувати кимось або чимось, лише б не змінювати Його плани.

2. Ви звузили світ до однієї людини

Навіщо звертати увагу на рідних і близьких і витрачати час на хобі, якщо у вашому житті є Він? Ви зациклені на тому, щоб кожну вільну хвилину провести в Його компанії. Думки про коханого стають нав’язливими і займають весь час, крім сну (хоча це малоймовірно). Це зовсім не схоже на гармонійні стосунки, побудовані на компромісі і розумінні.

3. Ви катастрофічно боїтеся самотності

Постійний страх, що кохана людина покине вас, не дає спокою. І як не боятися самотності, якщо заради Нього ви закинули свої захоплення і перестали бачитись з друзями, тому що сенсом життя став Він.

4. Ваша самооцінка залежить від його думки

Ви боїтеся опинитися недостатньо ідеальною для Нього, а також потребуєте в Його похвалі і повазі. Звичайно ж, важливо знати думку людей з боку, але не можна ставити думку іншої людини вище своєї власної.

5. Ви хочете перекроїти партнера

Вам складно зрозуміти його любов до рок-музики? Вас дратує його манера розмовляти? Ви терпіти не можете коло Його спілкування? Легше переробити людину під свій смак, вірно? Тільки це нездорове ставлення до партнера, якщо ви не приймаєте його таким, який він є.

6. Ви вважаєте партнера межею досконалості

Абсолютно протилежна ситуація, що теж не є нормою. Ви не помічаєте недоліків у Ньому, адже Він такий ідеальний, єдиний на світі. І ви не вважаєте дивним, якщо негативна риса характеру вашого партнера буде доставляти незручності не тільки оточуючим, але і вам.

7. Ви не бачите життя без коханої людини

Тверда упевненість в тому, що життя не має сенсу, якщо ви розлучитеся, вселяє побоювання. А як же ви жили раніше?

Якщо ви бачите себе, читаючи ці пункти, задумайтеся. Спочатку закохані дійсно можуть не помічати нікого і нічого навколо, але якщо ви забуваєте саму себе поруч з «тим самим», це більше схоже на залежність.

Гармонія у відносинах починається тоді, коли дві самодостатніх і впевнених у собі людини обирають життя на двох, беруть відповідальність за всі злети і падіння. Вас не повинен тримати страх або побут, або звичка бути разом. Здорові відносини будуються на повазі, розумінні, довірі і чесності.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар