Низькокалорійний десерт – шоколадна карамель

Одним з найсмачніших і не складних в приготуванні низькокалорійних десертів є шоколадна карамель. Яку може собі дозволити навіть дівчина, котра сидить на дієті, звичайно в розумній кількості. То перейдемо до рецепту нашого десерту!

Шоколадна карамель «хрестики-нулики»

Низькокалорійний десерт - шоколадна карамельБагато людей, котрі сидять на дієтах, вважають, що солодке для них протипоказано, а шоколад взагалі вважають найстрашнішим ворогом. І тому вони заганяють себе в рамки і харчуються виключно рослинною їжею, уникаючи будь-яких солодощів, які, між іншим, є джерелом гарного настрою. Але є порятунок: існує величезна кількість низькокалорійних десертів, що включають в свій склад шоколад, вживання яких ніяк не позначиться на фігурі. Один з таких десертів -є шоколадна карамель «хрестики-нулики» і це, треба сказати, дуже смачно.

На радість любителів дієт, калорійність однієї порції такого низькокалорійного десерту складає всього 74 ккал, тобто майже нічого. Щоб приготувати «хрестики-нулики», знадобляться 10 мл води, 50 г вершкового масла, 2 столові ложки борошна, 25 г темного шоколаду з вмістом какао-бобів близько 70 %, 125 г цукрової пудри, 100 мл вершків жирністю 10 %. Для цукрової глазурі ж потрібні половина столової ложки лимонного соку і 1 столова ложка цукрової пудри. Якщо у вас є всі інгредієнти, то можна приступити до приготування десерту.

Для початку треба розтопити шоколад на водяній бані. Вершки необхідно підігріти і влити в розтоплений шоколад, до них додати вершкове масло і суміш перемішати, після чого поставити на середній рівень вогню і довести до кипіння. Поки суміш підігрівається, потрібно зварити сироп з води і цукрової пудри, після чого влити в неї. Після того, як шоколадна суміш охолоне, слід додати борошно і все добре перемішати. Тепер можна накрити харчовою плівкою прямокутну форму з бортиками і влити туди отриманий результат. На жаль, цей десерт робиться не швидко і формочку треба поставити в холодильник на 24 години.

Коли шоколадна суміш досить охолоне, потрібно змішати цукрову пудру з лимонним соком, щоб вийшла глазур і помістити її в кондитерський мішечок, щоб потім намалювати хрестики і нулики. Приготовлену карамель необхідно нарізати квадратиками зі стороною 2,5 см. Ну а тепер можна зобразити на них очікувані фігурки. До слова, необов’язково малювати саме хрестики і нулики. Наприклад, можна зробити доміно. Тоді карамель треба нарізати з розміром кістки доміно, легенько зробити ножем поперечну борозенку в центрі кожної «кістки» і нанести білі точки глазур’ю. Втім, фантазія тут не має меж. Головне, що після цього можна насолодитися шоколадною карамеллю креативного вигляду без страху за появу зайвої ваги.

Взагалі, кулінарія давно винайшла масу низькокалорійних десертів, які радують своїм смаком і легкістю. Ласунам дуже важко дотримуватися суворого режиму щодо харчування, і для них є рятівні рецепти на зразок цього. Ті, хто пробував приготувати «хрестики-нулики», залишилися дуже задоволені результатом. Якщо хтось відчує, що готовий поставити на дієті хрест і з’їсти все, що тільки побачить, то він може просто витратити час на створення подібного кулінарного шедевра і не соромитися своєї слабкої сили волі.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар