Небезпеки інтернет-знайомств.

nebezpeky-internet-znajomstvЗнайомства допомогою інтернету з року в рік стають все більш популярним способом знайомства. Вони настільки поширені, що багато їх прихильників забули, як це – знайомитися в реальному житті.
Не виключено, що знайомство допомогою сайтів знайомств дійсно може стати початком серйозних відносин двох закоханих одне в одного сердець, але, на жаль, частіше зустрічаються випадки розчарування і появи у людини різних комплексів після подібного роду “спілкування”.

Більш докладно з усіма причинами і недоліками знайомства в інтернет ви можете прочитати в моїй минулій статті “Знайомства в інтернеті.”.

А зараз ми докладно зупинимося ось на якому питанні – не секрет, що далеко не всі зареєстровані на сайтах знайомств користувачі переслідують благу мету – познайомитися з хлопцем або дівчиною для початку відносин і подальшого створення сім’ї. Як відомо, більшість жертв невдалих інтернет-знайомств (близько 95%) складають жінки.

Чому?
Та тому, що більшість чоловіків шукають на таких сайтах можливість інтимного зв’язку, а жінки – любовних стосунків і створення сім’ї. Ніхто не стверджує, що серед шахраїв не може бути жінок, проте чоловіки в цьому плані більш пильні і при перших ознаках обману переривають спілкування. Їм не задурити голову ніжними словами і перспективами романтичної любові.

А тому дана стаття буде звернена до тих дівчат, які все ж, внаслідок різних причин, зупинили свій вибір на сайтах знайомств як на найкращому способі знайомства з людиною.

Отже, які ж типи “особистостей” можуть ховатися на сайтах знайомств за фотографіями успішних людей?  Розглянемо основні:

 1. Жінка?Ні, чоловік!

Далеко не всі дівчата шукають в інтернет знайомства з протилежною статтю для подальшого  розвитку відносин. У деяких з них вже є хлопці і вони просто хочуть познайомитися з іншими дівчатами для дружби і спільного проведення часу або для створення групи за інтересами.

Більше того, у своїх анкетах вони чітко висловлюють це бажання фразами “не зацікавлена ​​у знайомстві з чоловіками” або “познайомлюся з дівчатами, що розділяють мої інтереси” – формулювання може бути різним. Але для більшості недобросовісних чоловіків це не є перешкодою. Якщо йому сподобалася дівчина, він створює свій обліковий запис під ім’ям, наприклад, Оксана Іванова, завантажує жіночу фотографію і прописує в профілі інтереси, відповідні інтересам дівчини.

А далі все просто – він втягує дівчину в своє “мереживо” і вона щиро вірить, що знайшла собі подругу, споріднену душу. Але, яке ж її подальше розчарування, коли на зустріч до неї приходить не Оксана, а Леонід, та ще й з пропозиціями зустрічатися. Це загрожує не тільки стресом і усвідомленням втраченого даремно часу. Дуже часто від таких особин, що видають себе за людей протилежної статі, буває вкрай важко позбутися.

2. Брехун.

Це дуже поширений тип користувачів. Вони при листуванні зі своєю “жертвою” підлаштовуються під її інтереси, поділяють її погляди і дівчині здається, ніби це і є її ідеал, але при особистій зустрічі з’ясовується, що до того образу, який створила собі людина на сайті знайомств, їй ще рости і рости.

До речі, на цю вудку в рівній мірі попадаються як жінки, так і чоловіки. Тільки у випадку з чоловіками все ще простіше – немає необхідності підлаштовуватися під інтереси і погляди, довго листуватися з співрозмовником – досить розмістити в своєму профілі фото блондинки з третім розміром бюста – і він “потрапив”. Так що чоловікам також розслаблятися не варто.

3. Пікапер.

Їх буває непросто вирахувати, головною їхньою метою є спокушання дівчини з подальшим віртуальним і, в кінцевому підсумку, реальним сексом. Дуже часто його зовсім не цікавлять почуття, які відчуває дівчина до нього, як не цікавить і стан дівчини в той момент, коли він назавжди йде з її життя, поставивши у своєму “послужному списку” галочку навпроти її імені. Якщо ви шукаєте на сайті відносини з подальшим продовженням – створенням сім’ї, вам слід обережно ставитися до пікаперів. Як їх вирахувати? Це непросто, але все ж можливо.

Пікапера можна визначити за такими прикметами:

  • Він володіє приємною притягальною зовнішністю і винятковим почуттям гумору;
  •  Пікапер тримає розмову під своїм контролем;
  • Часто говорить про секс, іноді говорить виключно про нього (так як це і є його основна мета);
  • Пікапер дуже наполегливий;
  • Прагне всяку ціну отримати номер телефону “жертви”;
  • Обговорюючи місце зустрічі, сам призначає його і не дає дівчині права вибору;
  • Першим призначає побачення;
  • Пропадає на кілька днів, а іноді і тижнів, після першої перемоги. Бійтеся пікаперів, бо, часто, попавшись на їх вудку і усвідомивши це, ви будете почувати себе використаною і роздавленою, у вас виникне ненависть до чоловіків і, відповідно, зменшаться шанси на щасливе особисте життя.

4. Троль-провокатор.

Єдина мета реєстрації таких користувачів на сайтах знайомств – влізти в діалог декількох людей і почати розпалювати між ними конфлікти. Троль отримує від цього невимовне задоволення. Як тільки троль бачить емоційні міркування людей на певні теми, він тут же вставляє свої “5 копійок” у вигляді образ, провокаційних висловлювань, саркастичних зауважень – всього того, що може розпалити конфлікт між нормальними учасниками діалогу, для яких метою діалогу є обмін інформацією. Боротися з тролями просто – вичислюйте їх і ігноруйте їх коментарі. Бачачи, що на його подначкі ніхто з учасників бесіди не реагує, троль відправиться на пошуки іншої жертви.

Тепер перейдемо до головного – розглянемо основні способи того, як же не бути обдуреною на сайті знайомств:

1. Якщо у вас виникають перші підозри на недоброзичливість намірів вашого співрозмовника – запропонуйте йому здзвонитися по телефону або зустрітися з вами. Як правило, шахрай після цієї пропозиції зникає, не бажаючи показувати своє справжнє обличчя. Також можна запропонувати поспілкуватися по скайпу, що теж відлякує таку особу.

2. Ніколи не давайте шахраєві свою електронну адресу. Людина, яка переслідує благу мету на сайті знайомств, ніколи не попросить вашу адресу електронної пошти (навіщо, адже всі функції електронної пошти доступні і на сайті знайомств). Дуже часто шахрай представляється жителем європейської країни і він вже зареєстрований на сайтах знайомств під кількома псевдонімами.

3. Не відправляйте свої фотографії. Хіба мало, в яких цілях шахрай скористається вашими фотографіями. Якщо ж у вас є фотографії в соціальних мережах, з метою більшої безпеки видаліть їх після прохання вислати ваші фото.

4. Уважно вчитуйтесь в сенс повідомлень, які присилаються вам вашим новим знайомим. Справа в тому, що дуже часто шахраї не самі відправляють вам листа, а роблять це за допомогою програми-робота, яка запрограмована відсилати повідомлення через певний час. Так, якщо вам в о третій ночі прийде лист: “Перепрошую, я на роботі, відповісти не зможу” або щось в цьому роді, можете бути впевнені – вам пише програма. Сміливо в цілях своєї ж безпеки видаляйте користувача зі списків контактів і блокуйте його назавжди.

5. Нерідко шахрай пише жертві, що купив для неї дорогий подарунок, і просить її надати контактні дані (телефон та адреса). Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Ні в якому разі не давайте свої контакти. Можете бути впевнені, що через певний час шахрай почне наполягати на цьому – видаліть його з контактів і заблокуйте назавжди.

6. Якщо ви не впевнені, шахрай веде з вами переписку чи ні – почніть задавати йому конкретні питання, чим більше – тим краще. Як правило, шахрай розгублюється і починає давати не пов’язані між собою відповіді. Підсумок один – видаляйте його та жвавіше.

Ну і на завершення класичний розвод: “Дорога, зараз я далеко, в іншій країні. Але я вже сумую за тобою і хочу швидше побачити тебе. На жаль, квиток на літак коштує дорого і в мене немає таких грошей. Не могла б ти прислати на зазначені реквізити н-ну суму грошей, щоб наша зустріч відбулася якомога швидше. Чекаю з нетерпінням “.

Вважаю, коментар подальших дій не потрібен. Також слід бути пильною, коли повідомляєте співрозмовникові де і з ким ви живете. Був випадок, коли самотня дівчина, що живе в Москві, в одному з повідомлень написала, що у неї нікого немає і вона живе одна, цим тут же і скористався шахрай – запропонував зустрітися на іншому кінці міста.
Приїхавши на зустріч, дівчина прочекала “співрозмовника” цілу годину, після чого повернулася додому і з жахом виявила, що двері в її квартиру зламані і звідти винесені всі цінні речі.

Тому, заводячи знайомства в інтернет, зберігайте пильність і не дозволяйте шахраям задурити вам голову. Адже кожне листування рано чи пізно закінчиться, а його плачевний результат (будь то розбите серце і нездійснені надії або пограбована квартира) може залишитися з вами надовго.

Оцініть статтю
Додати коментар