Настирливий залицяльник — як від нього позбавитися?

Настирливий залицяльник — як від нього позбавитися?

Крім нещасної любові і неуваги до своєї персони з боку коханої людини, дівчина може зіткнутися ще й з настирливими залицяльниками.

Якщо дівчина розумна, красива і цікава, тоді вона напевно стикалася з тим, що якийсь хлопець до неї наполегливо залицявся. Вона не давала йому ніяких надій, не говорила, що любить, а він намагається завоювати її увагу різними способами.

Навіщо від нього намагатися позбавитися?

Природне бажання у того, за ким женуться, — втекти. Чим більше залицяльник починає нав’язуватися дівчині, тим більше їй хочеться відштовхнути його.

І що найнеприємніше: чим сильніше вона його «посилає», тим наполегливіше він починає за нею упадати. Здається, що від такої людини неможливо позбутися.

Насправді це не так. Звичайно, спочатку буде нестерпним процес відкидання такого кавалера, проте іншого виходу немає.

Якщо дівчина не відкине від себе хлопця, він може назавжди залишитися поруч з нею.

Чому так хочеться втекти/відкинути залицяльника?

Таку дівчину не зрозуміють лише ті дівчата, які вже давно не відчували любові до себе, скучили по чоловічій увазі.

У залицяльника є великий мінус – нав’язливість. Він просто не дає проходу дівчині, до якої відчуває підвищену увагу. Такі кавалери набагато небезпечніше тих чоловіків, які не приділяють уваги жінкам. Якщо байдужим чоловікам просто на вас наплювати, то залицяльник може стати вашим ворогом, який почне замість залицянь шкодити вам. Тому краще стикатися з нерозділеним коханням, ніж з нав’язливим.

Чому так хочеться відштовхнути залицяльника?

Чому дівчата не цінують тих хлопців, які є їхніми прихильниками? Адже це так здорово, що хлопці шалено закохані в них. Такі кавалери щодня зустрічають з роботи або після навчання, дарують квіти, закидають подарунками, кажуть слова любові, носять на руках і т. д.

Однак за всім цим часто стоїть зовсім інша особистість. Залицяльником хлопець може бути спочатку, однак потім він відіграється на дівчині за всі свої труди, коли вона погодиться бути з ним.

Часто залицяльниками стають невпевнені в собі люди. Часто рівень їх влади дуже сильно обмежений. Нерідко це бувають хлопці з авторитарних сімей, де мати, батько або обоє батьків дуже сильно пригнічували можливість дітей проявити себе. Їх свобода, влада постійно обмежувалися. У них виникає маніакальне бажання точно так само обмежувати права і свободи тих, хто буде з ними поруч, хто буде поклонятися їм або перебувати в них у підпорядкуванні.

Слід зауважити, що хлопець-залицяльник вже ущемляє дівчину, за якою упадає. Спробуйте попросити його залишити вас у спокої – що станеться після цього? Він через кілька днів знову з’явиться і з ще більшим завзяттям буде упадати за дамою свого серця.

Він вже намагається керувати її життям. Якщо вона раптом почне з кимось зустрічатися, то залицяльник обов’язково захоче «по-чоловічому» розібратися з ним. Якщо дівчина через когось постраждає, то залицяльник обов’язково піде розбиратися із кривдником. Якщо дівчина захоче щось зробити з того, що йому не сподобається, він обов’язково почне її зупиняти. Дівчина ще не належить йому, а він вже вважає її своєю власністю.

До речі, саме як до власності хлопець ставиться до дівчини, за якою маніакально упадає. Він не просто її обмежує вже, поки вони не є хлопцем і дівчиною, так і ще більше почне її контролювати, якщо раптом вона погодиться стати його пасією.

Якщо дівчині вже набридла така настирлива увага, від якої вона не може позбутися мирним шляхом, напевно, у неї виникає питання, як це зробити.

Як позбутися від залицяльника?

Залицяльником часто називають хлопця, з яким дівчина не хоче зустрічатися, однак він продовжує за нею упадати. Плюс такого хлопця полягає в тому, що дівчина не буде відчувати себе самотньою. Їй приємно, що хоча б хтось за нею упадає. Однак, мінусом є те, що цей хлопець не бажає просто з нею спілкуватися, а намагається влазити в усі її справи, контролювати, керувати і бути її єдиним.

Якщо раптом вона захоче зустрічатися з іншим хлопцем, то її шанувальник спочатку наб’є її нового залицяльника, а потім ще може образитися на неї.

Як позбутися від такого прихильника? Звичайно, спокійні розмови і вмовляння перестати бігати за дівчиною не допоможуть. Чомусь залицяльник не почує прохань дівчини, яка вже не бажає з нею спілкуватися і контактувати.

Це пов’язують з тим, що хлопець дотримується двох принципів:

1. Чоловік повинен завойовувати даму серця. А якщо дама хоче припинити його залицяння, значить, він недостатньо старається заради неї. Іншими словами, шанувальник просто намагається завоювати свою кохану. А будь-які її спроби запобігти штовхають його ще на великі старання.

2. Він повинен отримати владу у що б то не стало. Дівчина своїми проханнями намагається позбавитися від рабства, в яке заганяє її залицяльник. Це просто неприйнятно для нього! Тому він починає з ще більшим завзяттям її завойовувати, щоб нарешті досягти своєї мети – отримати її любов і почати керувати її життям.

Звичайні прохання і розмови не допоможуть – вже перевірено багатьма дівчатами.

Що ж зробити, щоби позбутися від шанувальника?

  • Повністю обмежити його доступ до себе. Перестати відповідати на його дзвінки, повідомлення, листи та ін. Перестати видавати йому яку-небудь інформацію про себе. Припинити з ним бачитися і спілкуватися. Іншими словами, ви повинні самі з ним розлучитися, причому це треба зробити кардинально.
  • Не посміхатися і не спілкуватися дружелюбно. Якщо дати надію прихильнику на те, що ви до нього добре ставитеся, він сприйме це як сприятливий знак. Треба йому показати, що ви не раді його бачити. Він у вас не викликає ні страждань, ні веселощів, ні ненависті, ні любові – ви до неї цілком байдужі.
  • Будьте хамкою, використовуйте мат і нецензурну лексику. Якщо раніше ви до нього були доброзичливими, то тепер проявіть свою негативну сторону. Нехай для нього стане ударом те, що ви можете до нього погано ставитися.
  • Нічого не бійтеся. Раб повинен боятися того, хто ним керує. Ваш залицяльник бажає, щоб ви його боялися, тому його дії є такими нав’язливо-маніакальними. Ви його боїтеся, біжите, ховаєтеся. Все це підігріває його азарт, коли він починає відчувати владу над вами і вашими вчинками. Щоби це припинити, просто покажіть, що ви його абсолютно не боїтеся.

Слід розуміти, що приказка «Від любові до ненависті один крок» застосовна як раз до залицяльника. Від всепоглинаючої любові він може швидко перейти до невід’ємної ненависті. Будьте готові до того, що він може почати вам мститися.

Робити він буде все можливе, що буде в його силах:

  • Буде битися з хлопцями, з якими ви зустрічаєтеся і намагаєтеся почати відносини.
  • Розпускати плітки про вас.
  • Надзвонювати, щоби ви ще більше його боялися.
  • Ходити до ворожок, аби вони розповіли про вас щось неприємне, а потім буде передавати вам їх слова.

Іншими словами, залицяльник почне мстити різними способами.

І якщо справа дійде до псування майна, то потрібно бути готовими до того, щоб звернутися в поліцію. Залицяльника можуть приструнити тільки ті, кого він сам боїться. Одними з таких людей є органи поліції.

Можна звернутися до тієї людини, яка і стала причиною всіх страждань вашого залицяльникаа. Найчастіше цією людиною є мама, батько або обоє батьків. Слід з ними зустрітися і розповісти про те, як веде себе їх син, які неправомірні вчинки робить. Батьки, які вже привчилися постійно обмежувати свободу своєї дитини, прислухаються до вас, вони з задоволенням його ще раз покарають.

Є ще пара варіантів, як позбавити себе від уваги настирливого залицяльника:

  • Якщо залицяльник адекватний, то можна йому в обличчя все висловити прямим текстом. Нехай для нього виявиться шоком те, як ви до нього насправді ставитеся, щоб ви йому стали огидною.
  • Добре на залицяльника діє той факт, що дівчина виходить заміж, вже вийшла заміж і, навіть, народила дитину. Він вже не буде лізти в чужу сім’ю, якщо тільки їх знайомство не відбулося в той момент, коли вона вже була одружена.

Самий головний секрет залицяльника полягає в тому, що в дівчині він побачив той ідеал, про який так довго мріяв. Іншими словами, дівчина йому здається ідеальною дружиною для його щасливої родини. Він за нею бігає і упадає лише тому, що він саме про неї завжди мріяв і уявляв.

Чим це може допомогти дівчині?

Раз вона є ідеалом його щасливої родини, тоді слід зруйнувати його, тобто на час прикинутися іншою. Перестаньте робити те, чим він так захоплювався в вас, почніть показувати прямо протилежні якості. Якщо, приміром, хлопцю подобається, що дівчина скромно одягається, тоді потрібно носити визиваючі  наряди на той час, поки він від неї не відстане (можна попросити у подруг на деякий час). Якщо залицяльник ненавидить дівчат легкої поведінки, тоді почніть розповідати йому, як сьогодні познайомилися з одним хлопцем, а вчора переспали з іншим, а ще за день до цього були закохані в третього.

Іншими словами, перестаньте відповідати його ідеального образу, почніть проявляти якості і робити вчинки, якими він буде обурений.

Причому зрозуміти, що саме вашому прихильнику не сподобається, буде дуже легко: зазвичай такі люди прямо кажуть, чим вони захоплюються в дівчатах і які якості вони зневажають. Якщо дівчині, за якою упадає залицяльник, набридла його увага, їй потрібно всього лише стати такою, якою він буде її зневажати.

Руйнування його ідеалу змусить хлопця відмовитися від тієї дівчини, за якою він упадає.

Найцікавіше полягає в тому, що залицяльник ніколи не любив і не полюбить ту дівчину, за якою упадає. Йому здається, що він любить, а насправді він хоче нею володіти як у сексуальному плані, так і в психологічному. Він просто хоче зробити її своєю власністю, чиїм життям почне керувати за своїм бажанням. Причому, коли вона дійсно стане його власністю, він повністю втратить до неї інтерес. Можливі навіть зради такого чоловіка, який колись гарно залицявся до тієї, чиїм прихильником був.

Як в кінці кінців позбутися від залицяльника?

Щоб остаточно позбутися від шанувальника, необхідно його назавжди викинути зі свого життя. Це треба зробити рішуче, повністю обірвавши з ним які-небудь зв’язки. Дівчина повинна перестати спілкуватися і бачитися з залицяльником. А якщо раптом вона його зустріне, то навіть не вітатися з ним, щоб це не стало тією першою краплею надії, яка знову відродиться в його серці.

Оцініть статтю
Додати коментар