Мріємо за правилами: техніка візуалізації та матеріалізації бажань

Мріємо за правилами: техніка візуалізації та матеріалізації бажаньВиконання заповітних бажань – мрія, про яку марить все людство. Примітно, що людям властиво мріяти – вони роблять це без особливих зусиль ззовні. Але при цьому у багатьох з нас міцно закріплена думка типу – «мрії недосяжні і я даремно витрачаю час».

Виходить, що уявляти себе мільйонером, успішною і здоровою людиною ми можемо, а от по-справжньому повірити в це не здатні. Це і є центральним каменем спотикання в техніці візуалізації. Саме тому у багатьох вона не спрацьовує і бажання не виконуються.

Було проведено чимало досліджень на тему візуалізації та подальшої матеріалізації думок і бажань. Тим не менше, ніхто точно не може сказати, коли, як і за яким саме сценарієм буде втілена в життя та чи інша мрія людини. Але в одному прихильники теорії візуалізації впевнені точно: Всесвіт безмежний і в нім достатньо благ, щоби задовольнити кожну людину. Але для цього потрібно вміти мріяти!

Передмова про закон тяжіння (з точки зору езотерики)

Абсолютно все живе і неживе на планеті підпорядковується одному закону – закону тяжіння. Він діє безперебійно і незалежно від того, вірите ви в нього чи ні. Багато фізичних законів мають обґрунтування і ми звикли розглядати їх тільки з цієї наукової точки зору.

Але є й інша, що має різні назви: духовна, психологічна, езотерична, вища, божественна. Різноманітність назв, тим не менш, означає одне явище з єдино правильним трактуванням. І звучить воно так: подібне притягує подібне.

З цієї точки зору закон тяжіння виглядає по-іншому. Він говорить нам, що для досягнення гармонії та рівноваги у світі працює, якщо завгодно, невидима сила, яка з’єднує дві схожі речі (двох схожих людей) разом. Таким чином, те, про що ми думаємо, поступово наближається до нас і в підсумку втілюється в нашій реальності.

У закону тяжіння є один парадокс. Неважливо, чи думаєте ви про погане або хороше, але це обов’язково втілиться в життя. Тому що своїми думками і неусвідомленими бажаннями ви показуєте закону тяжіння: «Я думаю про це дуже багато, отже, я хочу, щоб це було в моєму житті».

Тим не менш, не потрібно лякатися власних думок. Відстеження та сортування по категоріям «погані» і «хороші» неможливо – це може звести з розуму. Однак можна навчитися правильно мріяти! Вірна техніка візуалізації сама поправить сплутані думки і виправить їх згідно вашим бажанням.

Техніка візуалізації та матеріалізації бажань

Для виконання абсолютно будь мрії потрібно знати, як працює три складових техніки: емоції, вдячність і віра.

Емоції

Це найсильніший показник того, як себе в даний момент відчуває людина. Якщо вона налаштована на негативну (негативну) хвилю, то вона відчуває гнів, лють, розпач, душевний біль, ненависть, заздрість, обурення, образу і інші емоції. Якщо вона знаходиться на позитивній хвилі, то він відчуває любов (закоханість), щастя, радість, повагу, вдячність, душевний підйом, насолоду та ін.

Таким чином, не потрібно відстежувати власні думки, число яких за день перевищує кілька тисяч! Достатньо контролювати власні емоції, які подають сигнал «зараз мені добре» або «погано».

Вдячність

Це наймогутніше знаряддя в руках людини. Відчуваючи вдячність за все, що вже є, ви показуєте Всесвіту, що здатні дякувати йому за це. Значить, ви рухаєтеся у правильному напрямку – у бік своєї мрії.

Віра

Вона не даремно знаходиться на останньому місці в списку. Спершу потрібно навчитися контролювати емоції, щоб велика їх частина була позитивною. Потім слід навчитись бути вдячним за те, що вже є. І тільки після цього варто застосовувати техніку візуалізації, підкріплену непохитною вірою.

Під час застосування цієї техніки людини ніщо не повинно відволікати. Краще, якщо цей процес буде проходити в закритій кімнаті.

1. Влаштуйтеся зручніше на дивані або кріслі, розслабтеся, закрийте очі.

2. Уявіть собі максимально барвисто і яскраво те, що хочете одержати. Уявіть собі це у фінальному вигляді, ніби це вже сталося. «Картинка» повинна бути яскравою, живою, такою, що викликає у вас позитивні емоції.

3. Розглядайте цей образ, відчуйте його, зрозумійте, що він може бути реальним. Звертайте увагу на кожну деталь і дрібницю.

4. Зробіть відчуття максимально реальними: жестикулируйте, розмовляйте, можете навіть скрикнути «Ура!» на моменті, де вам простягають чек з великою сумою (наприклад). Тобто, зробіть все, щоб змусити серце битися від радості. Не дарма вправа виконується в темній кімнаті: крім вас, тут нікого немає, а значить, можна не соромитися.

5. Витратьте на вправу не більше 10 хвилин. Відкрийте очі з почуттям непохитної віри у те, що це обов’язково збудеться, що ви гідні того, про що мрієте.

Техніку слід проробляти кожен день. Щоб не було нудно, кожен раз уявляйте нову картину одного і того ж образу. І не забувайте про емоції та подяки: вони зміцнять вашу віру і зроблять вас на крок ближче до мрії!

Оцініть статтю
Додати коментар