Місячний календар і схуднення

Місячний календар і схуднення
Деяка частина фахівців у галузі дієтології вважають, що худнути жінкам треба за місячним календарем, а інші стверджують, що потрібно орієнтуватися по менструальному циклу. Ми вважаємо, що почати худнути можна в будь-який час, але розповімо вам про обидва способи, а вирішувати вже вам.

Вплив місячного циклу на організм

Вже давно люди зрозуміли, що енергія Місяця відповідає не тільки за припливи або відливи в океані, але і впливає на кількість рідини в людському організмі. Вважається, що організм здатний засвоювати значно більше поживних речовин в період від молодика до повного місяця. Саме тому буде ефективним прийом різних біодобавок, трав’яних чаїв, що знижують вагу.

У період повного місяця можна влаштувати для себе кілька розвантажувальних днів і поласувати якимись фруктами або овочами. Після повного місяця значно посилюється апетит, тому важко буде дотримуватися дієтичного харчування.

Протягом усього цього періоду, у вас повинен бути в холодильнику величезний запас овочів, фруктів і інших корисних, але низькокалорійних продуктів. В такий період ефективним також стане і заняття фізкультурою. Це корисно не тільки для фігури, але і для всього організму в цілому.

Молодик – це також оптимальний період для розвантажувальних днів. Пийте більше рідини, влаштовуйте кефірні або молочні дні, це благотворно позначиться на роботі вашого шлунка і принесе користь.

Вплив менструального циклу на схуднення

Багато дотримуються тієї думки, що ефективність дієти залежить від того, на якій стадії менструального циклу ви вирішили її почати.

Перша фаза починається на 2 або 3 день менструації, а весь період становить 2 тижні. У цей період жінки відчувають незвичайну бадьорість і енергію завдяки високому рівню гормонів естрогенів в своєму організмі. Дієтологи вважають цей період найефективнішим, щоб починати дієтичне харчування. Пов’язано це з швидкими і інтенсивними обмінними процесами в організмі.

Друга фаза – початок 15 дня циклу. Дозволяється продовжити дієту, але в такий період можуть траплятися часті напади голоду. Саме тому будьте активними і більше рухайтеся.

Третя фаза – це тиждень перед початком критичних днів. Це важкий період. Погане самопочуття і настрій і так не дають вам спокою, тому з початком дієти потрібно трохи почекати. Малоприємні симптоми – це ще не привід об’їдатися всім асортиментом кондитерських виробів, тому тримайте себе в руках.

Особливості схуднення за місячним календарем

Щоб ефект схуднення за місячним календарем був максимальним, потрібно хоча б раз в тиждень нічого не їсти, а пити багато рідини у вигляді овочевих соків, трав’яних настоїв або відварів, а також мінеральної води без газу.

У період між молодиками або повнями місяць зростає, разом з цим швидше засвоюється і їжа. Будь-яка дієта в цей період сприятиме процесу розщеплення жирних клітин і засвоєнню корисних речовин.

До таких дієт за місячним календарем відноситься 24-годинне розвантаження. Його початок – це час після вечері напередодні повного місяця. Ваше дієтичне меню повинно містити багато рідини, для цього ідеальними будуть різні фіточаї.

Ще один хороший метод – це 36-годинне розвантаження. Починати його потрібно о 18: 00, напередодні молодика. Весь його період – це доба і ніч до наступного ранку. Потрібно також багато пити води, трав’яного чаю. Якщо у вас буде хороший настрій і величезне бажання, то за допомогою такого календаря можна схуднути до 3 кг за 6 розвантажувальних днів.

Якщо регулярно, хоча б раз в місяць, сідати на подібні дієти за місячним календарем, то можна досягти хороших результатів у боротьбі із зайвими кілограмами. Щоб ефект наступав швидко, а втрачена вага не поверталася назад, потрібно щодня приділяти гімнастиці хоча б 10 хвилин.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар