Методи досягнення надлюдської продуктивності.

metody-produktivnostiНаша команда не могла пройти повз статті The Methods for SuperHuman Productivity, опублікованій на Medium і написаної автором бестселерів і підприємцем Robin Sharma.

Ми з вами живемо в часи максимальної кількості відволікаючих чинників. Навколо безліч блискучих іграшок, що переслідують нас кожну секунду, і настільки мало які з них представляють собою реальну цінність і можуть дійсно привнести щось варте в ваше життя.

Занадто багато хто з нас перевантажені розкладами, зв’язками, залежать від перешкод і неоднозначності сьогоднішнього суспільства.

І яка ж ціна подібного способу життя? Коли настане остання година останнього дня вашого життя, ви усвідомите, що витратили свій найвищий потенціал на досягнення самих низинних цілей.

Легендарні діячі, гравці вищого класу і ті, хто будують наш світ, грають в абсолютно іншу гру. Ілон Маск, Марк Цукерберг, великі художники і кращі вчені будують свій день, керуючись зовсім іншими установками і ритуалами, ніж ті, хто попався в пастку настроїв в стилі «будь зайнятий, будь зайнятий».

Як особистий тренер багатьох успішних бізнесменів світу і засновник The Titan Summit, який кожен грудень збирає в Торонто представників з 43 країн на 4 дні для проведення елітних тренінгів по продуктивності, бізнес акселерації і оптимізації способу життя, я на власні очі спостерігав, як люди, які за тиждень встигають зробити більше, ніж багато за квартал, приходять до усвідомлення своїх результатів. Також я розробив повну методологію експоненційної продуктивності, якої я навчаю учасників даного заходу.

Ось 4 з моїх підходів, які здатні повністю змінити гру:

# 1. Формула 20/20/20.

Початок вашого дня потужно впливає на те, наскільки продуктивно ви його проведете. Виділіть перші 60 хвилин для особистої підготовки. Як говорили спартанські воїни: «Більше потій на тренуваннях і будеш менше стікати кров’ю в бою». Перші двадцять хвилин займіться виконанням активних вправ. Потовиділення активує BDNF – хімічну речовину нашого мозку, стимулює ріст нейронних зв’язків. Спорт також допомагає виробляти дофамін (нейромедіатор мотивації) і серотонін, який приносить нам відчуття щастя.

Наступне «20 хвилинне вікно» присвятіть розгляду вашого річного плану та оцініть більш детально ваші цілі на поточний квартал. Ясність передує майстерності, подібна практика дозволить вам залишатися зосередженим протягом всього дня.

Останні 20 хвилин цієї ранкової рутини виділіть на навчання (почитайте автобіографії великих людей, послухайте подкаст про лідерство або подумайте про уроки, які ви винесли вчора і запишіть їх собі в щоденник).

# 2. правило 90/90/1

Одна тільки ця звичка принесла величезну користь моїм клієнтам. Говорячи простими словами: протягом наступних 90 днів присвячуйте перші 90 хвилин робочого часу вашому найважливішому завданню, тій єдиній речі, яка зможе зробити все краще, якщо ви будете виконувати її бездоганно.

Звичайні підприємці приїжджаючи на роботу, як правило, перевіряють e-mail і проводять час в інтернеті. У справжніх же лідерів, як тільки вони добираються до офісу, починається справжній шоутайм. Вони розуміють, що зосередившись виключно на кількох найбільш важливих пріоритетах, вони зможуть добитися фантастичних результатів.

# 3. метод 60/10

Дослідження підтверджують: кращі атлети світового рівня стали такими не з-за того, що вони робили в спорті, а завдяки тому, наскільки ефективно вони вміли відновлювати сили. Наприклад, існує ряд ритуалів, які зіркові тенісисти здійснюють в перервах між матчами, що і дозволяє їм стати зірками. Чергування відпочинку і роботи – це як раз те, що зробило російських важкоатлетів настільки непереможними.

Таким чином, встановіть таймер на 60 хвилин, протягом цього тимчасового інтервалу відключіть все гаджети, замкніть двері і цілком пориньте в роботу над проектом, який важливий для вас. Після чого, зробіть перерву на відновлення сил – прогуляйтеся, послухайте музику або прочитайте що-небудь. Спробуйте застосовувати подібну схему протягом місяц і ви побачите результати.

# 4. Шукайте своє коло спілкування серед геніїв.

Вчені, що спеціалізуються на поведінкових аспектах психології, відкрили феномен «емоційної заразливості». Це пояснює той факт, що ми несвідомо переймаємо переконання, почуття і поведінку людей, з якими ми проводимо більшу частину часу.

Хочете привести себе в відмінну спортивну форму? Один з кращих способів – це приєднатися до групи бігунів або знайти друзів серед атлетів. Чи готові стати щасливішим? Тоді приберіть з вашого життя енергетичних вампірів і любителів скаржитися. Вирішили створити компанію світового рівня? Почніть проводити набагато більше часу з людьми, які через це пройшли і яким це вдалося. Їх хід думок і спосіб життя через якийсь час автоматично вплине на вас. Оточіть себе людьми, чиїм життям ви самі хотіли б жити – це покаже вам, що можливо все. І, коли ви знаєте більше, ви досягнете більшого.

В кінцевому підсумку, дозвольте нагадати вам, що життя коротке. Навіть найдовше життя – по суті, досить короткий забіг. І ви зобов’язані присвятити його таланту, з яким були народжені, команді, яку очолюєте, сім’ї, яку любите і світу, який вболіває за вас, щоб ви показали всю свою міць для досягнення мети будь-якою ціною.

Сподіваюся, ви зможете скористатися моєю методологією, щоб в повній мірі розкрити ваш лідерський потенціал.

Як і завжди, я сподіваюся, що моє послання мало справжню цінність для вас і допомогло вам налаштуватися на потрібний лад, щоб провести залишок року в «рідкісної атмосфері досконалого володіння ситуацією».

Ваші партнери – це лідерство + успіх,

Робін

ГАРМОНІЯ
Додати коментар