Кращі дні і час для тренувань

Кращі дні і час для тренувань
На повному серйозі говорити про ідеальний час доби або день тижня для фізичних навантажень можуть тільки щасливі власники абсолютно вільних діб сім днів на тиждень.

Студенти, працюючий люд, молоді матусі вибирають час занять, виходячи з власних можливостей – якщо, наприклад, в розкладі стабільно відсутня перша пара у вівторок, нерозумно не скористатися можливістю потренуватися.

Тиждень для тренувань

Більшість займаючихся у фітнес залах вибирають для тренувань понеділок, середу і п’ятницю, щоб у вихідні мати можливість повністю присвятити себе сімейних справах або поїздок.

Як правило, тим, хто займається три рази в тиждень, цей графік підходить оптимально – є час на відпочинок і відновлення, робочий тиждень збігається з графіком тренувань.

Мінуси такого режиму очевидні – в ці дні в будь-якому залі найбільша кількість людей, менше можливостей «урвати» вільні тренажери і кваліфікованого тренера.

Вихід є завжди-скоротити кількість тренувань або перенести їх час на інший день. Ідеальних днів тижня для занять просто немає, тільки індивідуально кожен підбирає оптимальний режим. Головне-це регулярність занять, а буде воно проходити у вівторок або п’ятницю, не суть важливо.

Денні часи для тренувань

Чіткі рекомендації, о якій годині вам необхідно бути на тренуванні не візьметься давати жоден поважаючий себе тренер і спортсмен. Сови і жайворонки є і в спорті. Графік роботи, навчання і материнство (для якого просто не існує графіків) диктує свої правила. Проте, загальні рекомендації є для кожного часу доби.

07-09 годин (ранок). Тільки що сонний організм має найменшу температуру і неразбуженный метаболізм, тому без тривалої розминки для розігріву м’язів цілком можливі травми. Найкращим варіантом для ранкових занять є кардіо-вправи і йога.

11-13 годин (полудень). Половина дня віддана роботі або навчанню, організм потребує струсу. Тренування під час обіду стимулюють приплив крові до мозку, що допомагає до кінця дня перебувати у відмінній розумовій формі (не кажучи про фізичну). Біг, велосипедні прогулянки або заняття на тренажерах без обважнення будуть найбільш успішними.

5-17 годин (день). Температура тіла неухильно підвищується, тренування з обтяженням пройдуть в ідеальному режимі на тлі підвищення тестостерону. Час, коли м’язи м’які, суглоби пластичні також підходить для плавання і всіх видів вправ на розтяжку. Ризик травм мінімальний.

19-21 година (вечір). Оптимальними видами фізичного навантаження для вечірнього часу стануть східні єдиноборства, танці і будь-командні ігри. Напруга від цілого дня знімається з мінімальними витратами, а ефект від занять триває всю ніч, коли під час відпочинку не втомлюються м’язи рости.

Який час для тренувань і занять ви виберете з урахуванням стану здоров’я, гаманця і наявності вільного часу, постарайтеся закріпити його і перетворити в систему.

Фізичне навантаження повинно приносити радість і користь, а якщо доведеться перекроювати вироблений режим або відмовлятися від прийому їжі, аби “вчасно” потрапити в зал, потрібно задуматися-хто для чого? Ми для тренувань або тренування – для нас?

ГАРМОНІЯ
Додати коментар