Корисні солодощі

Корисні солодощі
Солодощі, в основному, сприймаються, як продукти, які шкодять здоров’ю, а особливо фігурі. Однак, як це дивно не звучить, є солодощі, які приносять користь організму і при невеликій кількості з’їденого не викликають появу зайвої ваги. І так, нижче представлений список солодощів, корисних для здоров’я.

1. Бджолиний мед. У своєму складі він містить вітаміни групи В і вітамін С, натрій, залізо, сірку, магній і кальцій. Любителі можуть вибирати мед на свій смак-липовий, гречаний, соняшниковий і квітковий. Зміцненню імунітету сприяє щоденний прийом меду в кількості столової ложки. Дозу збільшувати не варто, так як надлишок вуглеводів впливає на стан фігури.

2. Гіркий темний шоколад (більше 72 % какао – – це свято для цінителів тонкого смаку справжнього шоколаду без добавок. Він заряджає енергією, піднімає настрій, збільшує концентрацію уваги. У шоколаді міститься вітаміни Е, С, А. Звичайно, в шоколаді міститься цукор, але прекрасним аналогом може служити шоколад з фруктозою. Для того, щоб вибрати якісний шоколад, варто звернути увагу на його поверхню, вона не повинна бути білястою, а плитка повинна ламатися з сухим тріском. На відміну від темного шоколаду, молочний і білий шоколад – просто солодкість і додаткові калорії.

3. Сухофрукти. Ці багаті на смак корисні солодощі представлені багатою різноманітністю – курага, кизил, чорнослив, родзинки, інжир. Це прекрасне джерело вітамінів, які слід їсти щодня в розмірі столової ложки. Більше вживати не варто, так як це досить калорійний продукт, який містить цукор. При виборі сухофруктів варто бути дуже обережним, так як часто їх обробляють для тривалого зберігання. Оброблені сухофрукти мають глянсову поверхню.

4. Халва. Дуже висококалорійна, але в той же час корисна для функціонування шлунково-кишкового тракту, кровообігу і нервової системи. Халва містить вітамін Е, вітаміни групи В, мідь, цинк і фосфор. Достатньою кількістю халви вважається 40 грам, більшу кількість неодмінно призведе до збільшення ваги, так як в продукті багато жиру і цукру.

5. Зефір – низькокалорійна солодкість, яка має легкий смак. Він складається з фруктового пюре, білка, цукру, білка, і природних загусників. Зефір може бути приготований на основі агар – агару і желатину. Перший варіант набагато корисніше. Користь зефіру також полягає в вмісті пектину, який виводить токсини, солі металів і сприяє нормалізації показника холестерину. Білок в складі солодощів відповідає за стан м’язової системи організму, глюкоза активізує мозкову діяльність. Варто купувати зефір кремового або білого кольору, це говорить про відсутність великої кількості барвників.

6. Мармелад. Як і зефір складається з пектину, який вбирає з організму всі шкідливі речовини і виводить їх з організму. Також при приготуванні мармеладу використовують фруктове пюре або соки, що також позитивно впливає на організм.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар