Корисні фрукти для схуднення

Корисні фрукти для схуднення
Щодня майже кожна жінка задається метою схуднути. Кожній представниці слабкої статі хочеться завжди виглядати красивою і привабливою.На жаль, постійні стреси, несприятлива екологія, часта безсоння , і, звичайно ж, абсолютно неправильний режим харчування, не дають часто домогтися необхідного результату.

Але впадати у відчай не варто. Можна почати відвідувати тренажерні зали або басейн. Якщо такої можливості немає, то заняття спортом в домашніх умовах теж дуже корисні, головне не лінуватися. Комплекс вправ, відповідний саме вам, ви завжди зможете знайти в мережі інтернет.

Звичайно ж, без зміни режиму харчування, навіть при фізичних навантаженнях, потрібного результату досягти буде дуже складно.

У наш час дієтологи розробили дуже велику кількість різноманітних програм для правильного дієтичного харчування. Це і роздільне харчування, дієти по групах крові, молочні, овочеві, м’ясні, рибні дієти. Але найкращим способом привести свою фігуру в порядок у всі часи залишалися корисні фрукти для схуднення.

Фрукти можна вживати завжди і скрізь. Влітку і восени, як правило, ми вживаємо свіжі фрукти. Взимку і навесні вибір свіжих фруктів стає набагато менше, тому можна вводити в раціон сухофрукти або заморожені заготовки різних ягід і плодів.

Більшість фруктів вважається низькокалорійною, рослинною їжею, а деякі з них здатні розщеплювати жири всередині нашого організму.

Особливо хорошого результату можна домогтися, вживаючи щодня ананаси. В цьому екзотичному фрукті міститься така речовина як бромелайн, саме вона допомагає розщеплювати зайві жири і білки в нашому організмі. Тому ананас є особливо цінним фруктом для схуднення.

Кавуни і дині виводять з організму токсини і шлаки, і очищають ниркову систему.
Кавун бажано вживати в їжу ближче до кінця літа, коли ягода досягає натуральної стиглості.

Персики, груші, жовті яблука, допоможуть вам в корекції ваги. У цих фруктах містяться флавоноїди, які успішно спалюють зайві жири в організмі.
Смачні плоди манго здатні підтримувати правильний рівень холестерину. Досить ввести в свій раціон правильного харчування один плід цього фрукта в день, і через тиждень ви будете приємно здивовані перетворенням своєї фігури.

Особливе місце займають цитрусові – лимони, грейпфрути і апельсини. Підвищений вміст в цих фруктах вітаміну С, здорово допоможуть в боротьбі із зайвою вагою.
Помело, фрукт, який крім вітамінів А, В і С містить величезну кількість антиоксидантів, і є дуже низькокалорійним.

Дієти на основі фруктів дуже корисні і смачні. Але, не можна забувати і про спортивні навантаження, які в поєднанні з вашим правильним харчуванням дозволять вам домогтися якнайшвидшого результату.

А ще краще, зацікавити вашим новим способом життя і харчування всіх ваших рідних і близьких. Спільні захоплення завжди сприятливо позначаються на внутрішніх сімейних відносинах. Удачі вам!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар