Коли потрібно розірвати стосунки?

розрив стосунківВідносини між чоловіком і жінкою – це дуже складний і в той же час прекрасний аспект нашого життя. Вони можуть підняти нас до небес, але можуть і скинути в прірву. Що ж робити тим, хто не може визначитися і знаходиться, немов між небом і землею?

Багато людей переконані в тому, що відносини треба розривати, як тільки взагалі прийшла в голову така думка. Але й бувають ситуації, коли хочеться врятувати стосунки, не дозволити їм зникнути. Слід запитати себе, наскільки важливі для вас стосунки, які ви хочете подовжити.

Варто зайнятися самоаналізом, подумати про свою поведінку, про вашу взаємодію з чоловіком. Чи приносять взагалі радість вам обом ці відносини.

Психологи виділяють ряд ознак, за якими можна визначити, що відносини потрібно закінчувати:

Друзі – це святе.

Ваш обранець допізна проводить час з друзями в нічних клубах, а ви терпляче чекаєте його дзвінка. Знайома ситуація? Багато чоловіків не бачать нічого поганого в тому, що вони левову частку свого вільного часу проводять в дружній компанії. Звичка збиратися чоловічій холостяцькій компанії не повинна руйнувати відносини з жінкою. Дуже часто неодружені і волелюбні друзі можуть обзивати чоловіка підкаблучником за його прагнення відокремитися від них і створити відносини з жінкою. Вони просто не хочуть його втрачати. Якщо ваш обранець йде на поводу у таких друзів і не хоче приділяти вам належне час – біжіть і не озирайтеся.

Він приховує ваші стосунки від людей.

Він не знайомить вас зі своїми друзями, родичами, не виводить у світ … Задумайтеся, може, ці відносини не важливі для нього і він в вас не впевнений. Або ви у нього не одна. Якщо спроби поговорити не приведуть до результатів – рвіть відносини без жалю. Бути запасним варіантом нікому нецікаво.

Різні інтереси, цінності.

Ви мрієте про міцну дружню родину, а ваш хлопець – про гоночні автомобілі і подорожі до інших країн. Ви обожнюєте театр, а ваш обранець – любитель пивних вечірок. Якщо ви розумієте, що ваші цінності і плани на життя не співпадають, то краще не продовжувати такі відносини. Однодумність – це хороша основа для відносин. Якщо її немає, то і продовжувати бути разом не варто.

Звичка.

Якщо ви розумієте, що відносини вже вичерпали себе, то не варто їх продовжувати лише тому, що ви вже звикли один до одного. Це не привід мучити одне одного і далі.

Відсутність поваги.

Якщо ваші вимоги і інтереси з успіхом ігноруються, то варто серйозно задуматися про те, чи потрібен вам такий партнер. Прояв безпідставних ревнощів можна віднести до відсутності поваги. Постійні ревнощі – це недовіра до партнера, виставлення його у неприємному світлі.

Любов до алкоголю, наркотиків.

Якщо ваш хлопець любить частенько випити або »балується» наркотиками не потрібно сподіватися, що ви зможете змусити його змінитися. Людина повинна зробити це самостійно. Якщо після якогось відрізку часу ваш обранець не змінив свого життя, незважаючи на ваші закиди і вмовляння, то розлучайтеся з ним без зволікань. Ви не врятуєте людини, яка не хоче врятувати себе.

Він не хоче одружуватися.

Ви давно мрієте про міцну сім’ю, а вашому обранцеві і так добре. Не варто чекати довгі роки в надії на те, що він ось-ось дозріє. Цього може ніколи не відбутися. А ваша мрія про сім’ю і купу дітей може розчинитися в повітрі. Може краще пошукати того, хто дійсно захоче взяти на себе відповідальність?

ГАРМОНІЯ
Додати коментар