Ізраїльська дієта

На думку ізраїльських дієтологів, зловживання їжею – не що інше, як повна невідповідність між розумом і дією, споживанням і потребами організму.

Зіпсована фігура – не найстрашніший наслідок надмірної ваги. Це ще й розлад периферичного кровообігу і лімфообігу, різні порушення обміну речовин, в тому числі жовчокам’яна і сечокам’яна хвороби, цукровий діабет. Плюс до цього можливого «букет» болячок – знижена опірність організму до різних збудників інфекційних і гнійно-запальних захворювань, дихальні недуги.

Оптимальна швидкість втрати ваги – 2-3 кілограми на місяць. Дієтичний режим в їх розумінні – це не виключення з раціону тих чи інших продуктів, а їх раціональне споживання з урахуванням сумісності, калорійності і засвоюваності. “Сідати” на який-небудь один продукт або навіть кілька не тільки шкідливо, але і небезпечно для здоров’я. Навіть кілька днів розумної дієти дасть позитивний результат.

Вранці натщесерце: від чайної до столової ложки оливкової олії.

Через 15 хвилин: стакан йогурту або свіжого кефіру

Перший сніданок: салат з овочів, на вибір вівсяна або гречана каша, горох, кукурудза, сир, варене яйце некруто (через день), несолодкий чай, краще зелений.

Другий сніданок (12:00-12:30): 200-300 грам несолодких фруктів

Обід (14:30-15:00): салат овочевий, вінегрет овочевий суп або борщ, відварне або парове м’ясо (відварна або запечена риба); чорний хліб – одна скибочка, печене яблуко

Полудень (18: 00-18: 30): 300 грам несолодких фруктів

Вечеря: стакан кефіру або йогурту, фруктова суміш. Фруктова суміш особливо корисна для людей з проблемами в роботі кишечника. Готується вона так: перемеліть рівні кількості сухих фініків, урюка, інжиру, чорносливу і волоських горіхів. Ці цілющі продукти можна запивати водою або чаєм.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар