Іцхак Пінтосевич. Тренінги.

itshak-pintosevych-treningy“Дуже часто мене запитують, як уникати негативних думок? Як перестати думати про те, що засмучує? Рідше мене запитують, як уникати проблем … Рідше не тому, що проблем мало, а тому що навіть не вірять, що можливе життя без проблем! Хоча насправді це можливо і досить легко жити без проблем і я можу цього навчити – просто люди не шукають це “.

Іцхак Пінтосевич.

 

Усередині кожної людини є дрімаючі сили. Сили, здатні здивувати її саму, адже вона часто і не припускає, що володіє ними. Сили, здатні перевернути життя, варто їх тільки підняти з глибин і привести в дію.

Те, що є сьогодні у кожного, – це результат його дій вчора, місяць, а може, рік тому. І якщо цей результат не такий, як хотілося б, значить, потрібно міняти образ мислення і робити абсолютно інші речі.

Якщо Ви вважаєте, що прийшов час Вашого якісного зростання, але не знаєте, в якому напрямку рухатися, ця стаття для Вас.

Представляємо методики одного з найбільш популярних тренерів особистісного зростання і мотивації Іцхака Пінтосевича.

Компанія «Ісаак Pintosevich системи ™» була заснована в 2003 році експертом-психологом Іцхаком Пінтосевич в Ізраїлі. На даний момент тренінг центр IPS являє собою непохитного лідера в розробці сучасних інноваційних систем, спрямованих на розвиток людського потенціалу та особистості.

Крім цього центр проводить навчальні програми з розвитку індивідуальної ефективності людей, а також компаній в усьому світі. Всі розроблені тренінг центром тренінги спрямовані на організацію життя людини, додавання цінностей в життя, а також на надання діючих інструментів, за допомогою яких людина зможе домогтися грандіозних успіхів в особистому житті та бізнесі.

Іцхак Пінтосевич вважає, що існує три складових шляху досягнення екстраординарної якості життя – віра в Бога, знання способів досягнення цілей і здатність виконання цих способів.

Це – саме ті принципи, які, незалежно від раси, віку чи фінансового становища, здатні давати тривалі результати кожному, хто поставив перед собою цілі і прийняв рішення.

Його програма – це синтез останніх відкриттів в області психології, менеджменту, особистісного росту, секретів підготовки спортсменів-олімпійців і законів світобудови з Каббали. Вона створена для тих, хто може приділяти своєму розвитку не більше 30 хвилин в день. На відміну від багатьох тренінгів інших авторів, що представляють собою звичайні низки порад, створена готова програма дій. Завдяки їй можна в кілька разів збільшити свою ефективність і легко досягати максимальних результатів у будь-якій справі.

Іцхак тримає руку на пульсі сучасних відкриттів в галузі розвитку особистості, аналізує, систематизує, вибираючи найкраще, адаптуючи світові техніки під українські реалії. Його впевненість базується на власній апробації своїх методик, які здаються простими і зрозумілими, а це і є вища майстерність – говорити просто про складні речі. Ви отримуєте колосальний заряд енергії та натхнення, при цьому відразу починаєте усвідомлювати своє проблемне поле, розумієте, що вам заважає, куди направити свою енергію, уявляєте, як потрібно діяти, як закріплювати досягнуті результати, щоб не повернутися в початковий стан.

Ось чому серед клієнтів Іцхака Пінтосевича найуспішніші компанії світу – такі як Deloitte, Данон, Leo Burnett, PSB Films – MasterCard, “Приват Банк”, а також олімпійські чемпіони і “зірки” шоу-бізнесу.

Тисячі людей, які брали участь у тренінгах Іцхака Пінтосевича, щодня використовують його поради та рекомендації і щиро дякують за кардинальні зміни у своєму житті.

Іцхак Пінтосевич впевнений, що зможе дати Вам всі необхідні інструменти для реалізації Ваших цілей – незалежно від того чи належать вони до досягнення фінансової свободи і зльоту кар’єри до нових висот, або до з’єднання з вашими улюбленими на самому глибинному рівні. Якщо у Вас немає мети – то він допоможе Вам її знайти.

Інструменти і стратегії, які Ви для себе відкриєте на авторських тренінгах Іцхака Пінтосевича, дадуть Вам необхідний імпульс і заряд для побудови життя, до якої Ви прагнете і яку Ви заслуговуєте.

Безкоштовно отримайте матеріали методик з саморозвитку та станьте учасниками  безкоштовних онлайн-інтенсивів Іцхака Пінтосевича, перейшовши за посиланням: http://pintosevich.com

Оцініть статтю
Додати коментар