Худнемо по «Фен-шуй»

Худнемо по «Фен-шуй»
Виявляється в тому, що ми набираємо зайву вагу може бути винна наша квартира. А вірніше оформлення нашого житла. За словами експертів, неправильне оформлення квартири так само впливає на наш вагу.

Отже, що ж необхідно змінити в квартирі, щоб перестати набирати зайві кілограми і почати їх скидати?

1. Перше, що необхідно зробити – це подивитися на стіни, а вірніше, на їх колір. Всім відомо, що один колір покращує апетит, інший-зменшує. Давайте розберемося, які тони знижують апетит? Це – синій, блакитний, зелений, і перехідні – синьо-фіолетовий, синьо-зелений, тобто холодні тони. Наприклад, червоний колір збуджує апетит і посилює секрецію травних залоз, в той час як холодні кольори, навпаки, апетит заспокоюють. А теплі кольори – це: червоний, помаранчевий, жовтий і проміжні відтінки.

2. Далі, необхідно відкрити фіранки і жалюзі. Вчені встановили, що коли темно, у людини знижується обмін речовин, відповідно, зниження обміну речовин призводить до появи зайвих кілограмів. При денному світлі у людини виробляється серотонін, який ще називається як гормон задоволення. І нехай це буде задоволення від сонячного світла, ніж задоволення від їжі.

3. Поміняйте тарілки і склянки на менші за розміром. Тарілки і склянки краще замінити на такі, у яких дно вужче. Таким чином, ваші порції стануть трохи менше і ви отримаєте недобір калорій.

4. Розташуйте продукти в холодильнику правильно. Коли вам захотілося перекусити, ви йдете до холодильника і відкриваєте його. Які продукти ви берете? У більшості випадків ті, які лежать на полиці на рівні очей. Що у вас лежить на цій полиці? Ковбаса, сир і т. д. Покладіть на цю полицю кефір, йогурти, овочі і фрукти. Тоді шанс взяти саме їх підвищується, а калорійність перекусу знижується.

5. Поставте на кухні аромалампу. Вчені встановили, що деякі запахи стимулюють апетит, такі як запах лимона, апельсина, грейпфрута і т. д., а деякі запахи, навпаки, зменшують апетит – наприклад, аромат ванілі.

Експериментуйте і худніть із задоволенням!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар