HIIPA

HIIPA
З поняттям HIIT знайомі вже багато людей, так чи інакше перетинаються зі спортом. Але ось новий вид тренувань HIIPA відомий ще не всім, а тим часом у нього дуже багато переваг.

HIIT – це інтервальні тренування, в ході яких чергуються дуже високі, помірні і низькі за інтенсивністю навантаження. Прихильники таких занять стверджують, що їх жир згоряє прямо на очах, але проблема в тому, що не кожен витримає тренування в подібному режимі. Якщо HIIT вам не по плечу, розгляньте HIIPA.

Цей метод занять придумали австралійські вчені, вони встановили, що немає ніякої необхідності спеціально ходити в зал. Навіть випадкові дії, які дають вам високе, але короткочасне навантаження, будуть дуже корисні для здоров’я.

HIIPA (high intensity incidental physical activity) перекладається як «випадкові фізичні навантаження високої інтенсивності». Сюди можна віднести перенесення важких пакетів від магазину до будинку, підйом по сходах, чищення машини від снігу і т. д. В таких ситуаціях в хвилину, ви будете витрачати в 5 разів більше енергії, ніж у стані спокою.

Всього 5-10 хвилин HIIPA в день (допускаються невеликі перерви) вже принесуть користь вашому здоров’ю. Можливо, комусь такий метод здасться смішним і несерйозним, але якщо у вашому житті в принципі відсутні фізичні активності, це буде непоганим виходом. І вже явно краще три рази в день піднятися по сходах, ніж сидячи за комп’ютером міркувати про те, що непогано б записатися в тренажерний зал.

По суті, HIIPA не вимагає виділити для неї окремий час і підбирати момент, це просто частина вашого життя, повсякденні звички якщо хочете. І в ваших силах зробити їх більш правильними і здоровими. Наприклад, спеціально відмовитися від ліфта або паркувати машину подалі від під’їзду.

Оцініть статтю
Додати коментар