«Фіолетова» вправа

«Фіолетова» вправаЗастосовувати «фіолетову» вправу необхідно з обережністю і в обмеженій кількості, так як фанатичне захоплення цим кольором може відвести вас від реальності. Але якщо ви будете виконувати її правильно і в міру, то вона допоможе вам позбутися смутку, озлобленості, уразливості, люті й егоїзму, а також дозволить отримати заряд енергії.

В першу чергу влаштуйтеся зручніше і закрийте очі, при виконанні вправи вам ніхто не повинен заважати. Тепер уявіть, що ви знаходитесь у великій кімнаті, стеля і стіни якої викладені фіолетовим аметистом. Красиве сяйво, що виходить від каменю, проникає у ваше тіло, наповнює спокоєм і впевненістю. Ви відчуваєте, що ваші страхи зникають під його впливом, а напруга проходить як би сама собою. Проблеми і біди вже не здаються вам такими серйозними, як це було раніше.

Вас переповнює почуття вдячності і всепрощення, ви відчуваєте готовність пробачити образи та забути сварки. Не відкладайте це на потім. Уявіть всіх тих, хто вас образив або заподіяв вам біль. Подякуйте їм за життєвий урок і одаріть променями фіолетового кольору. Нехай уся ваша біль залишиться в минулому, а зараз разом з вами піде любов, спокій і радість. Закінчуючи медитацію, подякуйте фіолетовому кольору і поступово виходьте з цього стану.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар