Факти про зелений чай

Факти про зелений чай
Ми зібрали кілька цікавих фактів про зелений чай, які безперечно змусять вас полюбити цей напій

Допомагає схудненню

Антиоксидант із зеленого чаю (епігаллокатехін галлат) сприяє процесу схуднення і цей факт офіційно доведений вченими. Звичайно, тільки за допомогою одного лише чаю вам не вдасться позбутися від 10 зайвих кілограмів, але тим не менш варто включати зелений чай в свій раціон, особливо якщо ви перебуваєте на стадії активного схуднення.

Поліпшення пам’яті

Окремі дослідження довели, що вживання зеленого чаю сприятливо позначається на роботі головного мозку. Фахівці з Університету Базеля з’ясували, що після вживання зеленого чаю добровольці краще справлялися саме із завданнями на пам’ять. До слова, кофеїн в складі зеленого чаю надає бадьорячу дію на центральну нервову систему.

Взаємодія з ліками

Японські фахівці дійшли висновку, що зелений чай не варто вживати одночасно з препаратами від тиску, оскільки він істотно знижує ефект від цих ліків. Причому для цього достатньо всього двох чашок чаю.

Полегшення ревматоїдного артриту

Все той же антиоксидант з зеленого чаю крім стимулювання схуднення допомагає ще й полегшувати болі в суглобах, викликані ревматоїдним артритом. Експерименти на лабораторних гризунах показали, що на тлі вживання чаю вираженість симптомів помітно знизилася.

Користь заліза

Фахівці з Університету штату Пенсільванія з’ясували, що деякі речовини у складі зеленого чаю можуть вступати в реакцію з залізом, яке надходить в організм із їжею. Причому цей процес призводить до повної нейтралізації корисних властивостей відразу обох елементів. Тому не варто запивати продукти з високим вмістом заліза зеленим чаєм.

Оцініть статтю
Додати коментар