Екхарт Толле: думаючи, ви не вирішуєте проблеми – ви їх створюєте

Екхарт Толле: думаючи, ви не вирішуєте проблеми - ви їх створюєте
Екхарт Толле — один із сучасних західних духовних вчителів. Автор дивовижних книг «Сила моменту зараз» і «Нова земля».

У 1977 році, після тривалої і глибокої депресії, він пережив глибоку внутрішню трансформацію власної особистості. Згодом це кардинально змінило його життя.

Він не сповідує будь-якої релігії і не належить до жодної духовної традиції, хоча не заперечує жодну з існуючих релігій і традицій. Основою вчення є трансформація індивідуальної і колективної свідомості людей, тобто глобальне духовне пробудження.

Фрагменти виступів Екхарта, які пробуджують внутрішню мудрість.

1. Думаючи, ти не вирішуєш проблеми – думаючи, ти їх створюєш. Рішення завжди виникає, коли ти виходиш з думання і входиш в стан Тиші і абсолютної Присутності, нехай, навіть, на мить. Тоді трохи пізніше, коли думка повертається до тебе, раптово відбувається творче осяяння, якого раніше не було. Залиш надмірне думання і ти побачиш, як все навколо змінюється.

2. Все те, що, на вашу думку, світ не хоче вам дати, ви самі не хочете дати світу. Спробуйте протягом декількох тижнів віддавати іншим те, чого, як вам здається, вам бракує. Поділіться з людьми похвалою, визнанням, турботою і подивіться, як це змінить ваше життя. Ви зрозумієте, що насправді ви вже володієте речами, про які мрієте, інакше, як би ви змогли ними ділитися?

3. Достаток приходить тільки до тих, у кого він вже є, тому що це, перш за все, внутрішній стан. Відкрити джерело достатку всередині себе допоможе практика подяки.

4. У житті не віддавай всі 100 відсотків уваги зовнішньому світу і своєму розуму. Залишай частину всередині. Відчувай внутрішнє тіло, навіть, займаючись повсякденними справами, особливо коли спілкуєшся з природою. Відчувай тишу глибоко всередині нього. Тримай портал відкритим».

5. Чи доводилося вам бачити дуб в стані стресу, або дельфіна, що перебуває в похмурому настрої, жабу, яка страждає заниженою самооцінкою, кішку, яка не може розслабитися, або птицю, обтяжену образою? Повчіться у них вмінню миритися з сьогоденням.

6. Хочеш зрозуміти, що дійсно твоє — відпусти все і твоє залишиться з тобою. Коли ти відкидаєш очікування того, що людина, ситуація, місце або предмет задовольнить тебе, тобі простіше бути присутнім в теперішньому моменті, тому що ти більше не чекаєш наступний момент.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар