Джош Кауфман, “Сам собі МВА”.

sam-sobi-mbaДжош Кауфман – сучасний американський письменник, бізнес-тренер, консультант, автор ділової та документальної літератури.

Майбутній видатний менеджер не отримав класичної бізнес-освіти, обравши для себе альтернативний шлях – весь вільний час, за словами письменника, він присвячував читанню найавторитетніших книг з маркетингу та ведення бізнесу. Працюючи у «Проктер & Гембл», Кауфман пройшов шлях від помічника бренд-менеджера до керівника команди розробників маркетингової онлайн-стратегії компанії. Великий практичний досвід, отриманий за ці роки, допоміг Джошу Кауфману почати в 2008 році свій власний бізнес. Звільнившись з відомої фірми, реалізовуючи свої знання, він активно зайнявся коучингом і консалтингом, а також створенням свого новаторського, прискореного онлайн-курсу, присвяченого азам бізнесу.

Кауфман розробив унікальний міждисциплінарний підхід, який допоміг мільйонам фахівців з самих різних галузей познайомитися з основами підприємництва, маркетингу, продажів, фінансового менеджменту, проектування систем та особистісної психології. Його програма дозволяє отримати всі необхідні для вирішення бізнес-завдань знання самостійно, не витрачаючи грошей на дороге навчання в бізнес-школах.

Навчання управлінню бізнесом за програмою MBA – дороге задоволення і не завжди виправдане вкладення коштів. Навіть найпрестижніші бізнес-школи, типу Гарвардської або Уортонської, пропонують застарілі, шаблонні програми, які навчать вас швидше майстерності створення слайдів в PowerPoint і марним фінансовим моделям, ніж працюючим методам управління бізнесом.

У 2010 році книга «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%» вийшла у світ, ставши за короткий термін міжнародним бестселером. У цьому своєрідному підручнику автор ділився власним досвідом і переконував читачів, що для успішного заняття бізнесом зовсім не обов’язково мати дорогі дипломи таких престижних бізнес-шкіл, як МВА.

Автор сам знаходив потрібну інформацію й застосовував її на практиці. Це багаторічна праця принесла свої плоди, адже сьогодні він – успішний фахівець. У книзі Джош Кафман розповідає про те, як зайнятися самоосвітою, яку літературу читати. Головне достоїнство книги – в ній немає води, тут тільки корисна і потрібна інформація.

Сьогодні думки про самоосвіту чітко діляться на «точно за» і «категорично проти». Одні вважають, що самоосвіта – марна трата часу, що не можна навчитися всьому самому, потрібно черпати досвід у знаючих людей. Інші ж навпаки вважають, що даний вид навчання – найкращий, адже ми дізнаємося лише те, що нам цікаво і потрібно, не засмічуючи свою голову непотрібними або застарілими фактами. До того ж так простіше застосувати знання на практиці.

Книга «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%» незвичайна тим, що вона не просто допомагає зважитися відкрити свій бізнес, а й змушує саморозвиватися. Ви не просто станете хорошим менеджером, але і зміните все своє життя.

Джош Кафман, як було сказано вище, не дає конкретних рекомендацій або порад з приводу того, як відкрити свій бізнес і зробити так, щоб він був успішним, але при цьому, читаючи книгу «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100% », ідеї будуть самі народжуватися у вашій голові. Вам необхідно буде лише впорядкувати їх і пустити в справу.

Самоосвіта сьогодні – це як друга освіту, тільки без диплома (звичайно, якщо це не відноситься до медицини). Якщо є бажання, можна навчитися чому завгодно і стати в цій справі справжнім професіоналом. Це і намагається пояснити у своїй книзі «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%» Джош Кауфман.

Книга читається на одному диханні і залишає після себе багато приводів для роздумів. Навіть якщо ви не хочете починати свій бізнес, книга «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%» багато чому вас навчить і допоможе отримати ту необхідну мотивацію, яка потрібна для реалізації своїх планів. Рекомендуємо книгу всім, хто любить розвиватися і прагнути до більшого.

 

Оцініть статтю
Додати коментар