Дружба чи Любов: 10 ознак, щоб визначити це

Дружба чи Любов: 10 ознак, щоб визначити це

Дружба чи любов, як визначити?

Як зрозуміти, що з’єднує хлопця і дівчину, адже часто між дружніми і любовними стосунками досить тонка грань.

Якщо є сумніви, що вас пов’язує, знайдіть час і проаналізуйте поведінку один одного в різних ситуаціях, згадайте випадки, коли ви відчували любов, і порівняйте з тим, що ви зараз відчуваєте до одного. Якщо є схожість, то можна запідозрити любов.

Ознаки, як визначити, що це: дружба чи любов?

Отже, що між вами: дружба чи любов, як визначити? Існує 10 ознак, що вказують на любов.

Фізичний контакт

Постійне бажання обніматися, триматися за руку, а також звичка цілуватися в щічку. Справа в тому, що любляча людина завжди шукає контакт, хоча нічого серйозного може собі і не дозволяти.

Жартики

Інша характерна риса любовних відносин – бажання жартувати і дражнити один одного: “які у тебе м’язи!” або “яка ти красуня”, “красива, лиходійка”. Начебто нічого серйозного, але при цьому купа компліментів.

Зацікавленість

Чоловік, який нерівно дихає до своєї подруги, завжди задає двозначні питання, наприклад: “де ти була сьогодні?”, “чому не дзвонила цілий день?”, “ти з кимось сьогодні тусила?”, щоб перевірити, чи не відбулася якась романтична зустріч з кимось іншим. І не вірте тому, що він це робить з цікавості.

Він завжди поруч

Якщо ваш друг проводить з вами всі дні безперервно – ви разом відвідуєте тренажерний зал, театри, виставки, разом бігаєте вранці – це вказує на те, що він не хоче з вами розлучатися, тому що ви для нього не просто друг. Інакше у нього точно були б справи, не пов’язані з вами.

Ревнощі

Навіть якщо він підтримує вас перед романтичним побаченням, дає поради, як себе краще вести з новим знайомим, знайте, він сильно страждає при цьому. Звичайно, він не буде ревнувати до кожного, але якщо ви почнете розповідати, як мило провели час з новим другом, то, можливо, стримати себе не зможе – розсердиться, перестане слухати або ж переведе розмову на іншу тему.

Нема «я» – є «ми»

Коли двоє люблять, то немає поняття «я», у них все спільне. У друзів ж є своє життя. Вони, звичайно, йдуть поруч по життю і мають масу спільних справ, але тільки любов робить людей єдиним цілим.

Вплив

Звичайно, наші друзі впливають на наш вибір, наприклад, одягу, Вишу або моделі автомобіля, але кохана людина володіє в цих питаннях великим авторитетом. Закоханий друг починає сприймати своє життя через призму коханої людини. Між друзями такого не буває.

Мій друг найкращий

Звичайно, це здорово, коли ти знайшов людину, яка для тебе найкращий друг, але в ньому ти все-таки знайдеш недоліки. А ось в другові, в якого закоханий, важко бачити щось погане, часто він ідеалізований.

Загальні цілі

Спільне майбутнє може бути тільки у романтичних пар. Друзі, у яких може повністю збігатися думка на багато питань, починаючи від релігії, політики і закінчуючи способом життя, ніколи не матимуть спільні життєві цілі.

Підтримка

Друг ніколи не залишить в біді, навіть, якщо йому зателефонувати серед ночі, розповівши про свої неприємності, але він, на відміну від закоханого, проявить егоїзм – перерве душевні виливи, коли набридне, не поїде на край світу через примхи приятеля і не стане ризикувати життям, щоб набрати очки в очах товариша. Закоханий же втілить в собі якості всіх супергероїв, які в будь-яку хвилину прийдуть на допомогу за першим покликом.

З’ясувавши, хто перед вами –друг або закоханий, буде простіше будувати відносини, тим більше, якщо ви відповідаєте взаємністю. І хто знає, у що переросте ваша трепетна дружба? Можливо, і в міцний шлюб, адже в першу чергу між подружжям має бути повне взаєморозуміння!

Оцініть статтю
Додати коментар