Для чого потрібна мета в житті?

meta-v-zgyttiДуже часто людина відчуває апатію. Їй нічого не хочеться робити, у неї немає інтересів. Це ознаки відсутності мети в житті. Коли людині нічого не хочеться і немає ніяких бажань, настає занепад сил. Ціль у житті потрібна людині для того, щоб уникнути депресивних станів. Коли у людини є до чого прагнути, то починають працювати  наміри і з’являється енергія, підвищується життєвий тонус.

Якщо нічого не приходить в голову, ціль не вимальовується явно, краще почати з самовдосконалення. Це дуже гідна мета. Людині завжди є до чого прагнути. Адже меж досконалості не існує. Можна почати з зовнішності або розвивати інтелект.

Для того, щоб стати щасливою, людині потрібно знайти саме Свою мету, Свою стезю, Своє життєве призначення. Допомогти в цьому зможе метод візуалізації. Ваша мета – це те, що зробить життя щасливим, перетворить її на нескінченне свято. Уявіть подумки все те, що вам потрібно для відчуття повного щастя. Ви повинні побачити це. Але просто мріями нічого не добитися. Треба буквально вжитися в створений вами образ. Уявіть, що ви вже маєте все, що вам потрібно. Спостерігайте за своїм способом мислення. І в той же час живіть в цьому образі. Він не повинен бути відсторонений від вас. Якщо ви будете виконувати візуалізацію кожен день, то перед вами відкриються різні можливості. Головне – не пропустити свою можливість.

Вашою буде така мета, яка сподобається і вашому серцю і вашому розуму. Знайти її логічним шляхом неможливо. Вона повинна прийти сама. Не чекайте швидких результатів. Реальність реагує повільно. Головне проявляти завзятість у візуалізації і не сумніватися. Якщо мета дійсно ваша, вона здійсниться. Якщо не ваша – вона вам не потрібна.

Шукати конкретну діяльність, яка приведе вас до мети не потрібно. Головне візуалізувати те, що ви хочете мати для щастя. І спостерігати за реальністю. Вона сама підкине вам діяльність. Головне – не упустити цей момент.

Якщо зараз вас щось не влаштовує в навколишньої дійсності, просто намагайтеся не помічати ці моменти. Думайте про те, якою ви хочете бачити свою реальність. Рано чи пізно вона підлаштується під ваші думки. Так працює енергія намірів.

Якщо вас засмоктала рутина і не хочеться нічого робити, потрібно підключити намір. Причиною відсутності будь-яких бажань і втоми від життя може бути відсутність мети. Але є й ще одна причина – це звичайне забруднення організму, сильна зашлакованность. Для того, щоб наміри працюваи, потрібно підвищити енергетику. А для цього необхідно очистити організм, перейти на правильне харчування, регулярно займатися фізкультурою. Тоді й енергія з’явиться, і бажання, і сил вистачить на все.

Одним з важливих критеріїв того, що мета дійсно ваша, є важливий аспект. При спробі відмовитися від неї, людина відчуває великі страждання. Це вірна ознака того, що мета обрана правильно. Якщо при візуалізації ви відчуваєте дискомфорт, то він може бути викликаний двома причинами. По – перше, вашою невпевненістю. Іноді нам здається, що ми не гідні чого – те, що наша мета нездійсненна. Якщо мета дійсно ваша, згодом дискомфорт пройде. По – друге, дискомфорт може означати те, що мета не ваша. Просто нам постійно нав’язують моделі успіху. Вони продиктовані засобами масової інформації. Це еталони краси і успіху. Тому потрібно шукати саме те, що подобається вам.

Людина повинна зрозуміти, що мета – це не кінцевий результат, а постійний рух. Саме рух до мети робить нас щасливими. Тому, після досягнення однієї мети, людина ставить іншу, вищу і рухається до неї. Межі немає. Саме в русі і є сенс нашого життя.

Ще однією відмінністю вашої мети від чужої є та обставина, що чужа мета веде до поліпшення чужого добробуту. Ваша мета, навпаки, призведе до поліпшення вашого добробуту. Ті люди, які зрозуміли це, намагаються працювати на себе. Це дає внутрішню свободу. Працювати можна і на дядька, але поліпшення вашого матеріального становища має бути на першому місці.

Ще одним важливим моментом є візуалізація грошей. Це процес практично даремний. Гроші не можуть бути метою в житті. Вони з’являться, якщо ви правильно вибрали свою мету і визуализуєте її. Уявний образ можна зміцнити, повторюючи відповідні афірмації. Це короткий виклад вашої мети. Тільки вимовляти їх потрібно в теперішньому часі. Так, як ніби ваше бажання вже збулося. Наприклад, “я струнка і красива”, а не “я буду стрункою і красивою”.

Виконуючи ці нескладні дії, ви знайдете свій шлях і знайдете справжнє щастя.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар