Дієта – Проста каша

Дієта - Проста каша
14 днів треба їсти тільки кашу, зварену на воді без солі, цукру і будь-яких приправ. Найкраще йде гречка, рис, геркулес і пшоно. До каші можна, але зовсім не обов’язково, додати сирі яблука, моркву, але ніяких солодких фруктів типу бананів і груш.

Пити можна зелений чай, різні трав’яні чаї, мінеральну воду без газу, іноді не міцний чорний чай, дуже добре і навіть необхідно пити трав’яні збори для очищення організму та схуднення. Але ніякої кави і алкоголю!

Перед варінням крупу слід ретельно промити, а варити кашу тільки на воді, без солі, спецій, молока і масла. Важливо, щоб приготована каша була якомога сухіш, не розварена. Тоді ефект тільки посилиться.

Дієта Проста каша

Кашова дієта – це не голодування, ви можете їсти скільки і коли завгодно. При появі найменшого почуття голоду відразу кладіть ложку каші в рот – так Ви збережете безперервність процесу чищення. Тому, вирушаючи на роботу, на прогулянку з дитиною, навіть на концерт або дискотеку, майте при собі баночку з кашею.

Принадність цієї дієти в тому, що вже за перші 4 дні втрачається близько 3кг, але необхідно пам’ятати, що це всього лише зайва вода, а спалювання цього жиру починається тільки з другого тижня і продовжується далі після закінчення дієти.

Це відбувається тому, що за два тижні організм повністю очищається і виводить зайву сіль, налагоджується обмін речовин і людині вже не хочеться неправильної їжі, тепер вона наїдається набагато швидше і меншими порціями.

Цю дієту рекомендується проводити 1 раз в 2 роки, не частіше.

Оцініть статтю
Додати коментар