Дієта 6 каш

Дієта 6 каш

Дієта 6 каш триває 7 днів. Починати її бажано з понеділка, попередньо очистивши кишечник за допомогою клізми. Протягом всієї дієти продовжувати очищати кишечник через день очисними клізмами.

Сутність дієти 6 каш:

Купуємо такі крупи (перераховуємо їх у тому порядку, в якому їх необхідно вживати): пшеничну; пшоняну; вівсяну (бажано зерно), якщо немає, можна пластівці «Геркулес»; рисову; ячну; перлову.

Беремо 1 склянку крупи, ретельно промиваємо і заливаємо 3 склянками окропу, доводимо до кипіння, варимо 5 хвилин, знімаємо з вогню, закриваємо кришкою, закутуємо рушником і залишаємо на ніч. Каша вариться без солі, без цукру, тільки на воді.

Меню дієти 6 каш:

Вранці натщесерце випити 1 склянку гарячої кип’яченої води за півгодини до сніданку. Кашу можна їсти з фруктами, овочами, кефіром, запивати чаєм, кавою, соками.

Єдина умова – всі овочі і напої повинні бути без солі і цукру. Дотримуватися черговість вживаних каш, як перераховано вище.

На сьомий день все 6 каш з’єднати разом і вжити їх так само, як окремо кожну. Можна робити так: кожен день відкладати по чайній чашці готової каші (зберігати в холодильнику), потім все змішати. Можна зробити по-іншому: по 2 столові ложки кожної крупи зварити і також з’єднати їх разом. Робіть так, як Вам буде зручно.

Цю дієту можна застосовувати 1 раз на місяць, повторити можна через місяць для більшого ефекту, а для загальної підтримки свого здоров’я 1 раз на півроку.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар