Чи бувають вірні чоловіки?

Чи бувають вірні чоловіки?

Чи можливо жінці хоча б раз у житті зустріти вірного чоловіка? Чи насправді існують такі чоловіки? Так, існують, хоча їх набагато менше, ніж тих, хто повірив у свою необхідність спати з усіма підряд.

Причини зради

Але чому ж трапляються чоловічі зради? В багатьох статтях на самих різноманітних сайтах вже не раз перераховувалися причини зрад як чоловічих, так і жіночих. Однак не слід думати, що якась певна причина є єдиною перешкодою у гармонійних відносинах – варто її усунути, як тут же все налагодиться.

Психологи зазвичай говорять про те, що зрада є сукупністю чинників, які по мірі життя людини накопичувалися і в результаті призвели до такої поведінки. Якщо чоловік зрадив один раз, швидше за все, він зрадить ще багато разів тій же жінці і, можливо, іншій.

Факторами, які впливають на вірність або невірність людини, є:

 • Виховання.
 • Освіченість.
 • Задоволеність власним життям.
 • Задоволеність собою: як зовнішністю, так і внутрішнім світом.
 • Задоволеність своїм вибором партнера.
 • Чесність.
 • Відповідальність.
 • Індивідуальні особливості.
 • Ступінь реалізованості.
 • Релігійні погляди.
 • Взаємовідносини в сім’ї та ін.

Ось чому жінка повинна пам’ятати про те, що вона може пробачити зраду чоловіка, тільки це його не зупинить, якщо він нічого поганого у своєму вчинку не побачив, не зрозумів, що може втратити, не страждав через свою зраду і просто ніяк не поважає свою дружину.

Зазвичай люди намагаються знайти винних в тому, що хтось із подружжя починає зраджувати. Психологи говорять про те, що винні обоє:

 1. Жінка,  яка постійно про щось просить, потребує від партнера, могла дуже сильно набриднути своєму чоловікові,
 2. Чоловік не зважився розлучитися з жінкою, яка йому набридла або вже не влаштовує, тому пішов на обман.

Винні обидва, незважаючи на причини чоловічих зрад:

 • Втома від постійного партнера. А ця втома виникає у всіх людей. З роками люди приїдаються, стають нудними, нецікавими. У кожної людини накопичуються образи і деякі обурення щодо своїх партнерів. Замість того щоб трохи відпочити один від одного або щось змінити в собі, люди часто йдуть на зраду як спосіб внесення в життя чогось нового і свіжого.
 • Привабливість новизни. З часом інші жінки стають красивіше і цікавіше, ніж близька і завжди поруч присутня дружина. Чоловікові часом хочеться чогось нового, незвіданого, незвичайного. І це стосується не стільки сексу, скільки морального задоволення, отримання нових знань і цікавості.

Зраджуючи, чоловіки найчастіше мають двояку поведінку: з одного боку, вони не кидають своїх дружин, з іншого, не можуть жити без коханок. Самі представники сильної статі по-різному пояснюють свою поведінку. Спробуємо комплексно розібратися в проблемі.

На поведінку чоловіка багато в чому впливає виховання і критерії, за якими оцінюється його мужність. Згадайте, що зазвичай говориться, як настанови та гасла:

 • Чоловіки полігамні, вони не можуть не дивитися «наліво».
 • Чоловічим достоїнством називають статевий орган. Іншими словами, чоловіча сила проявляється виключно в тому, скільки і як добре представник зміг задовольнити жінок.
 • Чоловік не плаче, свої емоційні переживання він повинен приховувати від близьких, щоб не здатися слабким. Але ж мова йде про людину, яка теж може відчувати тривожні і глибокі емоції.
 • Чоловік – герой. А героям треба захоплення! Якщо цього захоплення чоловік не отримує на Батьківщині, тоді він їде в інші країни, де зможе проявити свою мужність. Метафорично тут йдеться про те, що якщо дружина не захоплюється чоловіком, тоді ним буде захоплюватися інша жінка.

Ці положення закладаються в кожного представника сильної статі, який, стикаючись з неприємними для себе ситуаціями, коли ним ніхто не захоплюється і не поклоняється мужності, шукає різні способи заповнення прогалин.

Рішенням стає коханка, яка потрібна для того, щоби:

 • Проявити свою полігамність, яка нібито повинна бути у чоловіків.
 • Продемонструвати силу в ліжку, тим самим відчувши себе мужнім.
 • Поділитися своїми переживаннями і бути почутим. Бути героєм, який гідний захоплення.

Яким чином чоловік все це отримує від коханки?

Часто на роль «другої жінки» вибираються особливі категорії дам: слабкі, невпевнені в собі, втомлені від самотності або постраждалі від чоловічого егоїзму, негарні, бідні і т. д. Дружинами стають упевнені в собі жінки, красиві, розумні, розважливі, здатні відстояти свою точку зору і т. д. Але від таких «снігових королев» не можна одержати ні ласки, ні тепла, ні поступок, ні любові.

На роль коханок вибираються слабкі жінки, які готові жити заради чоловіків, обмежувати свої інтереси і бажання, все робити тільки заради партнерів. Це самовіддані представниці, які десь у глибині душі вже втратили надію на те, що їх хтось полюбить.

Тому одружений чоловік є тим спасителем, який хоч ненадовго дозволить стати щасливішими.

Неповноцінна жінка – ідеальна коханка.

Чоловік в її очах стане героєм, навіть якщо він не дарує їй подарунків і не вирішує її проблем. Він залишиться сильним, незважаючи на те, що йому все не подобається, на роботі не здатний вирішити свої проблеми, а вдома не може домовитися з дружиною. Він залишиться шанованою людиною, незважаючи на те, що кидає дітей заради коханки, не приділяє уваги сім’ї і веде себе аморально. Чоловік буде найкоханішим, оскільки вона вдячна йому за те, що він звернув на неї увагу.

Іншими словами, чоловік зраджує дружині з коханкою, яка у багато разів дурніше, незугарніше, слабше і т. д.

Робить він це тому, що в сім’ї не може розслабитися, впоратися з нападками дружини, відчути себе чоловіком не тільки фізично, але і психологічно, морально і емоційно. Він повинен бути постійно суперменом – людиною, у якої немає недоліків і слабкості.

Щоби бути героєм в очах жінки, маючи при цьому недоліки і роблячи аморально, егоїстично, необхідно вибрати ту, яка вже не вірить в себе, слабка і ущербна. Вона готова бути з тим, хто на неї зверне увагу, навіть якщо це одружений кавалер.

Низька самооцінка та невпевненість у власній красі і силі – ось основні якості коханок. В іншому випадку чоловік не зміг би задовольняти свої психоемоційні бажання, які не втілюються в сімейному житті, де від нього потрібні не слабкість і потурання власному егоїзму, а самовіддача, сила і відсутність недоліків.

Чому відбуваються зради?

Зради часто відбуваються по молодості: не нагулявся, немає великого досвіду в сексі, хоче спробувати ще і пр.

Однак нерідко зради трапляються в більш пізньому віці. І тут найчастіше стають причинами:

 • Невдоволення своєю дружиною: її зовнішністю, поведінкою, характером, манерами в сексі.
 • Криза віку, коли чоловік починає сам собі щось доводити або згадувати молодість.

Чи варто прощати зраду?

Коли зрада трапляється, другій половинці залишається вирішити лише одне питання: чи варто прощати партнера?

І тут не завжди потрібно прощати зрадника, як і навпаки, не кожна зрада повинна жорстоко каратися.

На те, чи потрібно прощати зраду, впливає кілька чинників:

 • Вона була одноразовою чи багаторазовою?
 • Вона має вагому причину свого виникнення?
 • Розкаюється чоловік?
 • Намагається чоловік повернути відносини з дружиною або залишається в стороні від проблеми?

Щоби прийняти правильне рішення, потрібно абстрагуватися від емоцій, які напевно вирують всередині після звістки про зраду чоловіка.

У багатьох любовних відносинах партнери стикаються зі стресовою ситуацією, коли між ними сталася не просто сварка, а серйозний захід у вигляді зради або розставання.

У кожній людині ці ситуації викликають різноманітні емоції відчаю, злоби, ненависті і т. д.

Тут можливі три варіанти розвитку подій:

 • Партнери розлучаються назавжди.
 • Партнери міняються і починають нові відносини, абсолютно несхожі на попередні.
 • Партнери продовжують ті відносини, які у них вже є.

У першому випадку, коли партнери розлучаються, обом просто залишається пережити той період, коли вони відвикають від минулих відносин і починають бажати нові контакти з іншими кандидатами на їх любов.

У другому випадку партнери прощають один одному те, що вони зробили. При цьому вони починають грандіозний процес по зміні самих себе. Не один, а обидва партнери починають змінюватися настільки сильно і глобально, що від колишніх відносин не залишається ні сліду, ні спогадів. З’являються нові чоловік і жінка, які заново знайомляться і вибудовують абсолютно інші відносини, абсолютно несхожі на попередні. Це вимагає колосальної кількості часу, сил і бажання обох партнерів пробачити все, що було, забути і почати жити так, щоб більше не було таких серйозних стресових ситуацій.

У третьому випадку, коли партнери просто продовжують колишні відносини без яких-небудь змін, пробачень і іншого, в майбутньому передбачаються чергові стресові ситуації, причому в посилених розмірах. Іншими словами, якщо хтось зрадив, то ще раз зрадить, але тепер це буде набагато витонченіше і болючіше.

У подружжя у відносинах з третім варіантом розвитку подій будуть нерівні позиції: один буде постійно згадувати про те, що скоїв інший, а другий буде постійно мучитися «почуттям обов’язку» і провини за свій вчинок. Але з часом ці почуття притупляються, чому другий партнер починає мстити першого за те, що той постійно його в чомусь звинувачує, з-за чого здійснює черговий «непростимий» вчинок.

Зрада, розлука – як це пережити?

Успішні люди вибирають або перший, або другий варіант розвитку подій. Якщо вони розуміють, що зможуть забути те, що трапилося і змінитися разом зі своїм партнером, таким чином вивівши відносини на новий рівень, тоді вибудовують новий союз.

Якщо ж розуміють, що не бажають або не можуть пробачити, тоді остаточно розривають стосунки.

Люди, які звикли страждати, мучитися, бути жертвами або тиранами, інфантильними особами, вибирають третій варіант розвитку подій, оскільки в цьому випадку їм не доводиться боротися зі страхом самотності і шукати нових партнерів, які погодяться страждати разом з ними.

6 причин зберігати вірність

Однак не всі чоловіки йдуть на зраду, хоча, звичайно, можуть, якщо захочуть. Вони обирають шлях «вірності», швидше, з раціональних міркувань, а не тому, що так хочуть оточуючі.

Тут можна навести 6 причин зберігати вірність дружині:

 • Ресурси. Кожна жінка вимагає від чоловіка ресурси: час, увагу, сили, гроші, емоції тощо, Якщо чоловік не відчуває в собі бажання ділитися ресурсами, розкидатися ними, витрачати свій час і сили на дам, з якими він не збирається нічого серйозного мати, тоді він віддасть перевагу риболовлю, а не зраду.
 • Неможливість приховати обман. І чоловіки це розуміють. Вони спочатку думають над наслідками своїх зрад, а потім вирішують, чи готові вони з цими наслідками зіткнутися, коли обман буде розкритий.
 • Коханка – засланий агент. Нерідко жінки підходять до чоловікам не просто так. Вони щось хочуть отримати від своїх майбутніх коханців. Не завжди інформація для конкурентів стає причиною знайомства коханців. Жінка просто може бажати тягнути з чоловіка гроші.
 • Небажання мати справу з ревнивим чоловіком, якщо любовний зв’язок можлива з заміжньою жінкою.
 • Приниження власної гідності з-за того, що доведеться брехати, викручуватися, приховувати і щось робити по секрету.
 • Відсутність бажання мати зради. Так, таке теж може бути, коли чоловік не залежить від жіночої уваги, ласки і сексу в принципі. Він живе в своє задоволення, і для цього йому не потрібні натовпи дівчат.

Підсумок

Якщо жінки цікавляться, чи є вірні чоловіки, то відповідь буде позитивною. Залишається питання в іншому: як знайти такого чоловіка, адже таких людей дуже мало? І тут дійсно доведеться попрацювати.

Оцініть статтю
Додати коментар