Чудо-методика для красивої фігури

Чудо-методика для красивої фігури

Якщо ви прочісуєте інтернет в пошуках формул і “чарівних” коктейлів для красивої фігури – перший крок до неї вже зроблений! Прийнято рішення змінити себе. Тепер потрібно зрозуміти, де то єдино правильний напрямок, в якому потрібно рухатися.

Не всім від природи дано пропорційне тіло і здатність є, що душа забажає і не додавати у вазі. Більшість людей в якийсь момент стають на шлях боротьби за гарне тіло і дуже скоро розуміють, що красиве тіло – є здорове тіло. І чудес тут немає і бути не може.

А от методика – дуже навіть є, всім відома і зрозуміла, називається – правильний спосіб життя.

Позитивний настрій

Мотивація, віра в себе і позитив лежать в основі будь-якого схуднення і моделювання фігури. Так, звичайно є приклади тих, хто схуд і видозмінився – на зло.

Але, як правило, через деякий час такі люди втрачають себе або свої знову придбані розкішні форми. Щоб уникнути такого, спочатку потрібно полюбити себе (так-так, і ми туди ж, треба!) і зрозуміти, чим можна порадувати себе, кохану. Схуднути?

Режим харчування

Абсолютно необов’язково виснажувати себе (кохану!) дієтами і голодуваннями, але переглянути стиль харчування потрібно обов’язково.

Як не банально це звучить, але дробове харчування невеликими порціями, багато овочів, фруктів, молочних продуктів і натурального м’яса, чистої води і зеленого чаю творять чудеса. І цукерку можна, і шматок торта, але – не коробку і не половину того самого торта.

Фізична активність

Зрозуміло, регулярні тренування в залі під наглядом досвідченого тренера швидко дадуть результати, але ці заняття з тих чи інших причин підходять не всім.

Будь-яка фізична навантаження – ходьба, біг, їзда на велосипеді, танці, гімнастика, аеробіка або прибирання квартири – змусять метаболізм заробити і м’язи бути в тонусі.

Тут головне – початок, а потім організм сам проміняє крісло і телевізор на велосипед і плеєр з улюбленою музикою.

Повноцінний відпочинок

Правильне харчування і фітнес до знемоги не залишають часу на сон? Попрощайтеся з думкою про красиву фігуру.

Уві сні не тільки якість шкіри поліпшується і зморшки розгладжуються, але і м’язи ростуть, метаболізм триває. Та й той факт, що під час сну їжа не надходить в організм, теж радує! Чим довше сон, тим більше калорій і жиру згорить без будь-якої напруги з Вашого боку.

Пам’ятайте, що диво – це ви самі, а відповідну методику для краси і здоров’я кожен підбирає індивідуально, готових рецептів немає, і всі обіцянки миттєвого схуднення – міфи, добре, якщо не приносять шкоди. Бережіть себе і будьте здорові.

Оцініть статтю
Додати коментар