Чому вам важливо їсти фундук щодня

Чому вам важливо їсти фундук щодня
Горіхи – це не тільки інгредієнт для десертів і шоколадних батончиків. В чистому вигляді вони обов’язково повинні бути присутніми в раціоні, оскільки дуже багаті поживними речовинами. Сьогодні поговоримо про корисність фундука.

Боротьба з запорами

Фундук дуже багатий харчовими волокнами, тому його регулярне вживання покращує перистальтику кишечника і допомагає боротися із запорами. У день дорослим рекомендується вживати до 30 грамів горіхів, в такій порції фундука міститься майже 3 г харчових волокон.

Зниження ваги

Недавнє дослідження довело зв’язок між вживанням в їжу горіхів, зниженням ваги і зменшенням ризику ожиріння. Головне не зловживати кількістю, оскільки горіхи все ж досить калорійний продукт.

Захист клітин

У горіхах дуже багато антиоксидантів, які захищають клітини від вільних радикалів. Зокрема, фундук багатий антиоксидантом вітаміну Е, деякі дослідження довели, що він допомагає захищати клітини від ушкоджень, пов’язаних з раком.

Зниження холестерину

Вживання горіхів допомагає знизити показники поганого холестерину в крові, це саме той тип, який і підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Поліпшення чутливості до інсуліну

В ході наукової роботи вдалося довести, що вживання 30 г горіхової суміші (третину в ній становив фундук) в день протягом 12 тижнів допомагало поліпшити чутливість організму до інсуліну. А це знижує ризики розвитку цукрового діабету 2 типу.

Зниження запалення

Вживання фундука допомагає знизити рівень запалення в організмі.

Поліпшення показників сперми

Горіхи і фундук зокрема, корисні і для чоловічого здоров’я. Вчені довели, що регулярне вживання фундука підвищує якість і збільшує кількість сперматозоїдів.

Оцініть статтю
Додати коментар