Чому ресторанна їжа не краще фастфуду

Чому ресторанна їжа не краще фастфуду
Ми звикли звинувачувати в надмірній калорійності і шкоду виключно фастфуд і солодощі, але насправді практично будь-ресторанна страва відрізняється високим вмістом калорій, в порівнянні з домашньою їжею. Подробиці наводить Cell.

У ході нової роботи науковці з Ліверпульського університету вивчили склад і калорійність 13,5 тисяч страв, які подаються в 27 мережевих ресторанах Великобританії, причому це були як ресторани з обслуговуванням, так і звичайні заклади з фастфудом. Дослідники навмисно вибирали найпопулярніші страви, які вибирають люди в усьому світі.

З’ясувалося, що число калорій в них перевищує норму і буквально поодинокі страви відповідають міжнародним дієтичним рекомендаціям. Парадоксально, але факт: експерименти довели, що у фастфуді міститься в середньому на 33% калорій менше в порівнянні з ресторанними стравами.

Найгірші показники серед усіх ресторанів швидкого харчування показала мережа KFC, середній прийом їжі там “потягнув” відразу на 987 калорій. Водночас у звичайному ресторані з повним обслуговуванням -середній обід склав відразу 1317 калорій.

Головна проблема в тому, що наше суспільство всіляко заохочує людей їсти набагато більше, ніж потрібно, тому ресторанам і не вигідно зменшувати калорійність своїх страв , вони лише змінюють їх зовнішній вигляд і підходи до приготування, – розповів куратор дослідження Ерік Робінсон.

До речі, у всіх дослідженнях враховувалася «вага» саме основних страв без напоїв, закусок і десертів, погодьтеся, всім нам є над чим замислитися.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар