Чому чоловіки зраджують: точка зору жінки

Чому чоловіки зраджують: точка зору жінки

В статті розберемо причини, чому чоловіки зраджують. Як самі чоловіки ставляться до своїх зрад. І чи всі чоловіки здатні на зраду.

Головні причини, чому чоловіки зраджують

Зберегти відносини потребує величезної праці. Кожен день ми намагаємося більше дізнатися свою другу половинку, зрозуміти її прагнення і бажання. І зробити все, щоб щастя не покидало сімейного вогнища. Але незважаючи на всі зусилля для збереження відносин, трапляється, що чоловіки зраджують своїм дружинам.

Чому це відбувається? Звичайно багато хто можуть списати зраду чоловіка на те, що, мовляв, всі чоловіки полігамні та їх тягне наліво по природі А нам з Вами важливо відповісти на питання: чи всі чоловіки зраджують дружинам і чому. Опишемо найголовніші причини зради чоловіка.

Звичка

Довгі сімейні відносини призводять до того,що люблячі один одного люди починають жити за звичкою. Дружина вже не питає, що приготувати чоловіку, вона це і так знає. А він нічого особливого від неї вже й не чекає. Подружжя настільки звикло і стало рідними один для одного, що все вже приїлося і стало рутинним. Навіть процес любові вже не вражає, а іноді подружжя взагалі обходяться взагалі без нього. Звичка може стати причиною, чому чоловік зраджує.

Розставання надовго

Довга розлука може погано позначитися на відносинах подружжя. А ще якщо у відрядженні є сусідство з красивою і вільною жінкою — це спокуса, перед якою не встояти. Розлука – одна з причин, чому чоловіки зраджують дружинам, навіть, якщо люблять.

Бажання випробувати гострі відчуття

Життя чоловіка стала одноманітним. А йому хочеться драйву, пригод і випробувати щось нове і захоплююче. Тут то і виникає ризик зради. Найчастіше це разові пригоди і випадкові зустрічі, які для нього зазвичай нічого значать. Тим самим він намагається довести собі,що він все ще здатний на багато що.

Бажання самоствердиться

Буває так, що чоловік вирішується на зраду тільки з бажання самоствердитися. Навіщо чоловіки зраджують дружинам?Дружина вже не сміється над його жартами. Перестає хвалити його досягнення. Чоловік більше не відчуває себе “героєм”. І йому хочеться знайти визнання і самоствердження на стороні. От він і шукає захоплену коханку-фанатку в очах якої буде Аполлоном.

Фінансові проблеми

Як би не говорили ідеалісти про любов, фінансова стабільність необхідна для міцних відносин. Діри в сімейному бюджеті доводять до страшних скандалів і можуть призвести до розриву відносин. З деяких причин чоловік може не бажати ці проблеми вирішувати. Іноді стає краще витратити останнє на коханку, ніж на дружину.

Недолік уваги

Все ладиться, коли вас двоє. Але ось з’являється дитина, і тепер доводиться більшу частину часу присвячувати їй. Не забувайте про свою другу половинку, яка залишившись без нагляду. Це може накоїти лиха.

Оточення

Найбільш шокуюча відповідь і водночас дуже проста, чому чоловіки зраджують – його оточення вважає, що це норма, і що якщо він не обманює дружину, то він не мужик. Якщо чоловік не може похвалитися твердістю духу, друзі легко підіб’ють його на зраду. І їм буде все одно, що вони руйнують чужу сім’ю.

Втрата інтересу

Чоловік втрачає інтерес до жінки, яка з часом перестає доглядати за собою. Для чоловіка дуже важливо, щоб жінка завжди залишалася елегантною і привабливою, стежила за собою. А розповнівша дружина, яку він бачить в фартусі на кухні, його не приваблює.

Дискримінація

Багато сімей побудовані на повному пануванні в них жінок. Вона не тільки повністю глава їх маленької держави, але і вирішує, що він одягне сьогодні, що буде їсти, куди піде. Це позбавляє чоловіка волі.

Чоловіча психологія влаштована так, що йому необхідно відчувати себе незалежним, навіть якщо це не так. Якщо в сім’ї такі відносини, не варто дивуватися, чому чоловік зраджує.При цьому чоловік без контролю обов’язково, як дитина, влізе в якусь “історію”. У Ваших силах не тільки зрозуміти чому чоловік зраджує,але і знайти саму причину події. І не перестаратися з контролем.

Як запобігти зраді чоловіка

Ваше життя в ваших руках і до того, як не сталося непоправне, у вас завжди є шанс цього уникнути. Зраді завжди можна запобігти. У разі, якщо чоловік любить свою дружину, зрада буде для нього крайнім заходом, а не нормою.

Будьте собою

Чоловіків приваблює індивідуальність. Поводьтеся природно і вільно. Завжди говоріть те, що думаєте. Чоловік швидше оцінить Вашу особистість і зрозуміє індивідуальність, аніж пробачить обман.

Не забувайте про красу

Скільки б років не минуло, жінці необхідно завжди бути для чоловіка привабливою і спокусливою. Міняйте свій стиль одягу і зачіски, щоб додати різноманітності.

Не залишайте без уваги

Скільки б турбот не звалювалося на ваші тендітні плечі, чоловік не повинен відчувати себе кинутим і непотрібним. Розподіліть Вашу увагу правильно.

Робіть випробування

Інтерес чоловіка потрібно постійно підігрівати, тому іноді йому необхідні перешкоди. Долаючи їх і отримуючи бажане він знову починає відчувати себе завойовником, мисливцем.

Багатьом в сімейному житті не вистачає розкутості. Вони бояться спробувати і випробувати нове. Не бійтеся своїх бажань, він може хотіти того ж, але так само боятися сказати.

Ось основні причини того, чому чоловіки зраджують дружинам і як запобігти зраді чоловіка. Для того, щоб зберегти сім’ю необхідно пам’ятати, що всі питання і конфлікти вирішуються. Просто вирішувати їх треба вчасно не доводячи до крайності і зриву. Щоб потім не шукати причини, чому чоловік зраджує.

Ви відчули, що у Вашій родині щось не так? Чомусь чоловік якось дивно поводиться? Спробуйте з ним поговорити. З’ясуйте, що відбувається, що його не влаштовує і вирішуйте проблему разом.

Будьте щасливі і бережіть свої стосунки!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

nineteen + nine =