Чому чоловік відмовляється від сексу.

Не хоче секса. Чому?Чоловіки завжди хочуть сексу. Цей стереотип про чоловіків настільки закріпився в суспільстві, що жінка щиро дивується, коли раптом чує від свого коханого: «Не зараз, люба …». Жінки часто використовують відмовку, типу: «У мене болить голова …». Але і у чоловіків теж бувають причини відмови від сексу.

Основним принципом в інтимному житті двох людей є наступне: довгий період застою в ліжку піддає небезпеці відносини між чоловіком і жінкою. Цікаві результати одного опитування, згідно з яким більше сексу вимагають саме жінки, а не чоловіки (портал «eDarling»): Тільки 23% жінок готові потерпіти деякий час, якщо у їх партнера нічого не виходить. А серед чоловіків 33% виявляють терпіння по відношенню до своєї партнерки.

Перелік основних причин, чому він не хоче сексу:

  • Криза у відносинах. Чоловікам часто приписують, що вони хочуть сексу зі своєю партнеркою навіть тоді, коли виникають проблеми у стосунках. Нібито чоловік тим самим прагне «склеїти» відносини. Але це, звичайно, не завжди так і багато що залежить від конкретної ситуації – є достатня кількість чоловіків, у яких не виникає бажання та інтересу до любовних ігор зі своєю половинкою через стрес з нею. Секс примирення в їх випадку не діє .
  • – Інша жінка. Якщо чоловік рідше і рідше хоче займатися коханням зі своєю партнеркою, то у жінки включається «сигнал тривоги». І іноді не без підстав, так як він регулярно випускає пар в чужому ліжку.
  •  Проблеми зі здоров’ям. Порушення ерекції, прийом певних медикаментів чи наркотиків або нестача тестостерону в перед- похилому віці можуть відбити бажання чоловіка. Тут допоможе тільки звернення до лікаря, щоб знову оживити сексуальне життя.
  • Напруження. Багатьом чоловікам знайомий острах, що його дружок може підвести в самий відповідальний момент. Саме цей страх, що не вийде, сильно тисне на чоловіка і може призвести до порушень потенції. Тут допоможе глибоке дихання, необхідно розслабитися і … насолоджуватися сексом.
  • Стрес на роботі. Багато чоловіків ідентифікують свій чоловічий успіх з успіхом на роботі. Якщо на роботі справи йдуть не дуже, то його мужня сторона також стає вразливою. Коротше кажучи: якщо його голова зайнята планами і термінами, то в ній не залишається місця для палких любовних утіх.
  • Недостатньо сексуальних подразників. Якщо його пристрасть до партнерки раптово знижується, то можливо також і через те, що вона перестала бути привабливою для нього. Може, вона додала пару кілограмів або змінилася якось ще.

Тут – втім, як і в інших областях особистого життя – необхідно залишатися чесним. Той, хто відкрито говорить зі своєю половинкою, чому він раптом охолов до сексу, має всі шанси для подолання свого пасивного стану.

Оцініть статтю
Додати коментар