Базові акробатичні вправи, які під силу кожному

Базові акробатичні вправи, які під силу кожному
Вам здається, що ви далекі від акробатики і ці навички ніколи не знадобляться вам в житті, але ви помиляєтеся. Силові і аеробні тренування-це прекрасно, але існують ще й основні рухові патерни, які розвивають гнучкість, координацію і рівновагу і задіють жодну групу м’язів. Сьогодні ми познайомимо вас з чотирма базовими акробатичними вправами.

Перекид вперед

Це перекат через голову і спину, який рекомендую виконувати на маті або гімнастичному килимку. Щоб виконати правильний перекид сядьте навпочіпки, розмістіть зігнуті ноги на підлозі, злегка нахиліть голову і немов “пірніть” вперед. У момент, коли ви торкаєтеся підлоги потилицею почніть перекочуватися через голову, для зручності округліть спину і шию.

Перекид назад

Техніка виконання перекиду назад така ж, тільки всі дії виконуються в зворотній послідовності.

Перекид через плече

Ця вправа широко поширена в паркурі і деяких бойових мистецтвах. Присядьте навпочіпки, торкніться правою рукою лівого стегна, в момент, коли плече торкнеться підлоги, почніть повільно перекочуватися. Перекат здійснюйте по діагоналі. При цьому обидві ваші ноги повинні бути зігнуті. Такий перекид можна виконувати як в ліву, так і в праву сторону.

Будь-який з описаних нами перекидів за бажанням можна ускладнити, наприклад, можна виконувати його стоячи, зі стрибка або з розбігу. Але спочатку вам варто опанувати правильну техніку базового варіанту.

Колесо

Це відносно проста, але дуже корисна вправа. Щоб оволодіти правильною технікою, важливо навчитися виконувати колесо в обидві сторони – вправо і вліво.

Встаньте з прямою спиною, потім зробіть випад вліво і поставте на підлогу долоню лівої руки. Щоб зробити стійку на руках, здійсніть рзкий мах ногою, поставте праву руку на підлогу (обидві руки при цьому повинні бути на ширині плечей). Під час приземлення відразу торкніться правою стопою підлоги, потім поставте ліву і випряміться.

Головна помилка при виконанні цього трюку в тому, що більшість спортсменів відхиляються від вертикальної осі. Але, якщо регулярно тренуватися, це пройде досить швидко. Як і у випадку з перекидами, колесо теж можна ускладнювати. Робити його тільки на правій або лівій руці або зовсім без рук.

Оцініть статтю
Додати коментар