Баночний масаж від целюліту

Баночний масаж від целюліту

Багато хто помилково вважає, що целюліт – супутник зайвої ваги.

На жаль, це не так. Багато жінок, чия вага тримається в рамках норми, також мають проблеми зі шкірою на стегнах, сідницях і животі.

Справа в тому, що гормональні збої, а також порушення ліпідного обміну призводять до застійних явищ, в ході них клітини жирової клітковини деформуються накопиченими шлаками і токсинами.

Вони перетворюються в щільні горбки, так як наповнюються надлишками води, і утворюють на жіночому тілі так звану «апельсинову кірку». У косметичних салонах фахівці пропонують спробувати баночний масаж проти целюліту. За їх твердженням, це найшвидший і вірний спосіб досягти бажаного результату.

Дана методика непогано себе зарекомендувала і користується попитом. Але поряд з позитивними відгуками існують і не дуже втішні. Щоб результат не розчарував, важливо дізнатися про цей вид масажу як можна більше, а також навчитися правильно його робити, якщо ви збираєтеся боротися з целюлітом в домашніх умовах.

Відзначимо, якими перевагами володіє баночний масаж від целюліту. Цей вид масажу впливає не тільки на целюліт, крім цього він здатний впоратися з багатьма проблемами зі здоров’ям. Це пов’язано. перш за все з тим, що під час баночного масажу кров і лімфа починають циркулювати краще, прискорюються обмінні процеси в нашому організмі. Ви можете навіть відчути, як пішли болі в м’язах, покращилася чутливість шкіри, яка була порушена з яких-небудь причин. Після хорошого баночного масажу від целюліту в усьому тілі з’являється розслабленість, пропадає скутість хребта і суглобів.

Зверніть увагу, як і будь-яка інша процедура, баночний масаж від целюліту має протипоказання. Ні в якому разі його не можна робити при вагітності, а також при наявності деяких захворювань. Отже, від баночного масажу доведеться відмовитися, якщо:

 • ваша шкіра чутлива, є її запальні захворювання, в області передбачуваного масажу є родимі і пігментні плями;
 • є доброякісні або злоякісні новоутворення;
 • присутні захворювання крові або вона погано згортається;
 • є діагноз «тромбоз», «тромбофлебіт» або «варикозне розширення вен»;
 • ви підхопили інфекційне захворювання;
 • в цей час загострився ревматизм, туберкульоз або абсцес легені.

Якщо у вас немає перерахованих захворювань, ви можете робити баночний масаж від целюліту. Його можна робити в салоні, а також в домашніх умовах. Так як дана процедура не з дешевих, краще витратити гроші на щось інше, а робити масаж вдома, заощадивши тим самим сімейний бюджет. Давайте тепер розберемо, що необхідно для домашнього баночного масажу.

Баночний масаж від целюліту

Буде чудово, якщо у вас є подруга по нещастю і ви зможете боротися з целюлітом разом, допомагаючи один одному робити антицелюлітний баночний масаж. Звичайно, можна цю процедуру виконувати самій собі, просто так буде трохи боляче через те, що важко досягти повного розслаблення.

Отже, для домашнього баночного масажу проти целюліту вам знадобляться:

 • будь-яке масло для масажу (підійде звичайна соняшникова або оливкова олія),
 • спеціальні баночки,
 • наполегливість і терпіння.

Принципи баночного масажу проти целюліту наступні:

 1. Починаючи процедуру, пам’ятайте, що масаж необхідно робити обов’язково на чистій шкірі, після водних процедур. На відміну від медового антицелюлітного масажу не потрібно розпарювати шкіру.
 2. Щоб зробити процедуру баночного антицелюлітного масажу менш болючою, розігрійте своє тіло. Для цього розминайте, масажуйте, пощипуйте ті зони, на які буде вплив.
 3. Нанесіть на тіло антицелюлітну олію. Це додасть ковзання банки по шкірі.
  Банку прикладіть до шкіри, зверху натисніть на неї. Банка при цьому повинна досить легко присмоктатися.
 4. Уявіть себе художником, «малюйте» по тілу лінії, зигзаги і кола баночкою точно пензлем. Ковзання має бути легким і не викликати труднощів. Якщо все ж банка рухається насилу, вам боляче, тоді трохи впустіть в неї повітря.
 5. Коли шкіра в області впливу стане червонуватого відтінку, закінчуйте масаж масажованої зони. На масаж однієї “целюлітної” області у вас повинно йти приблизно чверть години.
 6. Після баночного масажу рекомендується трохи полежати, сховавшись чимось теплим.

Баночний масаж від целюліту

Після процедури, поки тіло ще не «охололо» від масажу, нанесіть крем від синців, це дозволить запобігти їх появі. Будьте готові до того, що перші 3-4 сеанси доведеться потерпіти.

Щоб у подальшому не виникло ніяких проблем, ми не рекомендуємо починати вам курс домашнього баночного масажу без поради з лікарем.

Дану процедуру виконуйте через день або хоча б 3 рази на тиждень. Для того, щоб отримати результат, вам необхідно пройти 10-20 сеансів. Курс масажу залежить від занедбаності целюліту і від результату, який ви бажаєте досягти. А для того, щоб баночний масаж від целюліту зробити ще більш ефективним, радимо вам: поєднуйте його з фізичними вправами і, звичайно, правильним харчуванням.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар