9 речей, які поважаючі себе люди ніколи не потерплять

9 речей, які поважаючі себе люди ніколи не потерплять

У кожного з нас в житті настають часи, коли доводиться проходити через непрості ситуації і випробування. Що б це не було – токсичні відносини, непристойна пропозиція на роботі, сімейні проблеми, – ми стикаємося з малоприємною і темною стороною життя.

Як правило, ці важкі часи, темні, як ніч, миті, не проходять безслідно. Вони змінюють нас і наше життя, і дуже часто – самим кардинальним чином. Біль і страждання – це нелегко, але вони вам для чогось потрібні. Це означає початок вашої трансформації.

Випробування сприяють нашому перетворенню в зовсім іншу людину.

У будь-якому випадку, ймовірно, найважливіша річ у всіх цих трансформаціях – це навчитися по-справжньому поважати себе. Це непросто, вимагає сміливості і відкритості перед собою, але, якщо хочете змінитися, – іншого шляху у вас немає.

Ми повинні набратися хоробрості і навчитися говорити «НІ» будь-яким проявам токсичності в нашому житті. Ми повинні захищати свої права, свої переконання і свої серця! Адже це все, що у нас є.

Отже, пропонуємо детальніше вивчити 9 речей, які люди, що поважають себе, не потерплять і не приймуть:

1. Постійно догоджати всім

Людина, яка поважає себе, знає, що прагнення догодити всім не призведе ні до чого, крім вічного дурдому в твоєму житті.

Адже що б ви не робили і як би не старалися – ви завжди будете недостатньо гарні в невдячному занятті виконання чужих бажань.

Назавжди позбудьтеся цієї ірраціональної думки і просто робіть те, що вважаєте правильним.

2. Песимістичний погляд на життя

Як всередині, так у зовнішніх проявах. Всі наші думки і ставлення до життя безпосередньо впливають і на нас самих, і на те, що з нами станеться. Якщо ви зациклилися на песимізмі, бачите все в чорному кольорі – світ буде відображати тільки ці картинки.

А от якщо будете вибирати світлі фарби з палітри життя і вірити в силу позитивного мислення – перед вами відкриється океан неймовірних можливостей і шансів, якими сповнене життя.

3. Розмірене і нудне життя

Зона комфорту – саме вдале місце, якщо ви твердо вирішили сховатися від життя. Але ви повинні віддавати собі звіт, що там нічого і ніколи не відбувається. І не відбудеться. Як у пісні: «Тут птахи не співають, тут трава не росте…»

Відчуття, що там зупинився час. І в той же час – воно летить в зоні комфорту зі швидкістю експреса.

Ось цього люди, які себе поважають, ніколи не потерплять. Вони не проводять час в теплому болоті зони комфорту, а розширюють межі своїх можливостей і змінюються самі.

4. Підлаштовуватись під когось

Ще одна річ, яку ніколи не роблять люди, які поважають себе, — це не намагаються підлаштуватися під когось чи під щось. З цієї причини їх ніколи не зустрінеш у натовпі і з чужими гаслами.

Тільки мертва риба пливе за течією.

Навчіться любити себе і слідувати своїй інтуїції. Ви краще, ніж хто-небудь інший, і знаєте, що вам треба, а що – ні.

5. Ходити на нецікаву роботу

Я знаю людей, які роками займаються нудною та одноманітною роботою, яку ненавидять.

Що я можу про це сказати? Так, вони заробляють на життя, оплачують рахунки за квартиру, автомобілі та навчання дітей, але ж вони ненавидять своє життя!

Люди, які себе поважають, знають, що для того, щоб почувати себе задоволеним і досягти чогось, потрібно любити те, чим займаєшся, та займатися тим, що ти любиш. Ось такий простий рецепт.

6. Байдуже ставитися до свого здоров’я

Ваше здоров’я – це питання навіть не обговорюється. Це найцінніше і це те, що не купиш ні за які гроші світу. Тут не може бути ніяких компромісів.

Це те, з чого все починається, і те, що визначає все ваше життя. Ніхто не може відібрати у вас ваше здоров’я (крім вас самих, звичайно), якщо ви завжди про нього піклуєтесь.

7. Аб’юзивні (від англійського abuse – зловживати, ображати) відносини

Люди, які поважають себе і свою систему цінностей, ніколи не залишаться у відносинах, де їх контролюють і принижують.

Вони не потерплять маніпуляцій і «ігор розуму», тому що вони не бояться постояти за себе.

Тільки одній людині на Землі вони дозволяють контролювати своє життя – собі.

8. Пояснювати відсутність мотивації виключно лінню

Поважаючі себе люди знають, що, якщо у них пропадає мотивація – це не кінець світу. Це всього лише частина процесу, який не може відбуватися гладко і безболісно. Природно, для них це не привід лінуватися і нічого не робити.

Коли у них пропадає мотивація, вони не впадають у відчай і не кричать: «Ну його!». Вони просто шукають нові джерела вдохновкния навколо себе. І знаходять!

9. Не вибирати щастя

Дивно, скільки людей у світі погоджуються на менше, аніж заслуговують тільки тому, що недостатньо цінують себе.

Люди, які поважають себе, – навпаки. Вони завжди вибирають в житті те, що робить їх щасливими, задоволеними. Вони точно знають, що щастя залежить тільки від нас самих!

Оцініть статтю
Додати коментар