8 речей, які ваші друзі ніколи не скажуть про ваші відносини

8 речей, які ваші друзі ніколи не скажуть про ваші відносини

Чудово, коли пара обговорює усі свої проблеми разом, шукаючи вихід з них, але часто буває так, що втіху один з партнерів шукає на стороні – у друзів, рідних чи близьких. Безумовно, вони вислухають і, швидше за все, візьмуть точку зору того, хто прийшов до них «поплакатися в жилетку», так як не зможуть сказати йому в обличчя те, що думають насправді.

По-перше, вони не хочуть образити людину, яка відкрила їм душу, а по-друге, не бажають зіпсувати з нею стосунки.

Чого друзі ніколи не скажуть про ваші стосунки вам в очі

Дослідники, провівши опитування серед безлічі респондентів, прийшли до висновку, що є 8 речей, які ваші друзі ніколи не скажуть про ваші взаємини, але при цьому подумають, що причина багатьох сварок і недомовок полягає не тільки у вашому партнері, але і у вас.

1. Не варто говорити погане про свого партнера у нього за спиною.

Звичайно, випустити пар і поділитися зі своїми близькими людьми можна і навіть потрібно. Головне, не виставляти свою половинку монстром, а себе жертвою, навіть якщо дуже хочеться, щоб пожаліли і приголубили. Ви тільки уявіть на хвилинку, що під час вашої розповіді заходить «кат» і чує все, що ви про нього говорите. Буде незручно і вам, і йому, але найгірше слухачам, які непричетні до вашого виступу. Напевно при наступній зустрічі з вашою другою половинкою їм буде дуже ніяково дивитися йому в очі.

2. Батьки і родичі не повинні втручатися у ваш шлюб.

Навіть, якщо ви близькі зі своїми батьками, братами, сестрами, дядьками і тітками, вони не мають ніякого права голосу у вирішенні питань щодо вашої пари. Так як порада, як повести себе в спірній ситуації, що виникла у вашому союзі, від людей, які вас добре знають і люблять, не буде вірною. Тільки ви удвох повинні вирішувати, коли і на яку змінити роботу, чи завести вам дитину або ж купити житло. Якщо у ваше життя почнуть лізти рідні і рекомендувати те, що згодом призведе до негативного результату, то звинувачувати ви будете саме їх. Тому нехай це будуть тільки ваші думки і дії.

3. Не намагайтеся його змінити.

Він такий, який є, і це не залежить ні від того, як його виховали батьки, ні від того, чи був він первістком в сім’ї або ж був улюбленцем у бабусі. Не варто чекати, що він зміниться поруч з вами. Хоча ймовірність цього є, якщо він почне працювати над собою заради вас. Тому не варто звинувачувати весь його рід в тому, що він такий жахливий. Це нікому не приємно, тим більше його близьким, які і так знають про його недоліки, але ніколи не скажуть вам про це, тому що він їх рідна людина. Якщо він вам так не подобається, просто розлучіться з ним, або ж терпіть.

4. Пожалійте його.

Якщо він змушений працювати понаднормово, то не варто її звинувачувати в цьому, а тим більше скаржитися на його завантаженість друзям або близьким. Повірте, вони вас не зрозуміють, навіть якщо зроблять вигляд, що дуже шкодують. Швидше за все, перша їхня думка буде, що якщо він так багато працює, то значить, і багато заробляє, відповідно, забезпечує сім’ю. І дуже дивно, чим ви не задоволені. Краще поспівчувайте своєму коханому, підтримайте смачною вечерею і приємною бесідою після важкого трудового дня.

5. Життя без нього.

Часто жінки, в житті яких з’являється коханий, перестають спілкуватися з іншими, зациклюючись повністю на ньому. І мало яка подруга скаже в обличчя, що досить сидіти вдома і чекати біля віконця свого ненаглядного, краще спуститися вниз і трохи потусити, наприклад, влаштувавши спільний шопінг. Тому давайте без поради друзів виходити в люди зі свого ізольованого мирка для двох. Обов’язково знаходьте місце для своїх знайомих і друзів, які раніше були частиною вашого життя, згадайте про своє хобі – це навіть піде на користь вашим відносинам.

6. Якщо він вам так не подобається, то чому ви до сих пір разом?

Якщо з кожним днем список скарг до нього зростає, то варто задуматися, що ви робите разом. Звичайно, не обов’язково тут же все ламати і починати розповідати всім про його недоліки, краще приділити більше часу для виправлення ситуації, але за умови, що ви в цьому зацікавлені. Висновок один: не варто заручатися підтримкою знайомих, а діяти самостійно – або ви разом, або розлучаєтеся. Але це тільки ваше рішення.

7. Не потрібно мстити.

Коли ви на його розкидані шкарпетки відповідаєте невимитим посудом, а на його постійне куріння в квартирі – розбризкуванням неприємних йому духів, то ви вступаєте нерозумно. Звичайно, вам про це не скажуть ваші знайомі, але напевно їх порада була б, що краще поговорити зі своїм коханим про те, що вам не подобається. Так, як якщо ви на його витівки реагуєте подібним чином, то в ситуації, що склалася винні теж.

8. Не треба засуджувати свого партнера прилюдно.

Ви знаходитесь в компанії і починаєте, наприклад, дорікати свою другу половинку в тому, що він не може заробляти нормальні гроші або ж їсть безмірно. В такому випадку не дивуйтеся, якщо дуже скоро вас не захочуть бачити в цій компанії. Нікому не буде приємно бути замішаним в чужі сімейні розбірки. Своєю поведінкою ви збентежите друзів, тому дочекайтеся, коли залишитеся один на один, щоб обговорити проблему.

Оцініть статтю
Додати коментар