8 речей, які потрібно знати про чоловіків, щоб завоювати їх довіру

Довіра – поняття ефемерне, її треба заслужити, і чомусь у відносинах між протилежними статями прийнято, що власне чоловік повинен постаратися це зробити. Але є безліч випадків, коли саме він і не довіряє своїй другій половинці. Причин для цього багато, тому дівчатам не варто звинувачувати себе. Можливо, його обдурили в колишніх відносинах, а можливо, він сам по собі закрита людина.

Проте, довіра – це фундамент для побудови міцного союзу, тому так важливо з’ясувати причини недовіри і постаратися їх викорінити, діючи обережно. Як завоювати довіру чоловіка? Ось що потрібно знати про чоловіків, щоб вони довіряли вам.

Що потрібно знати про чоловіків, щоб завоювати їхню довіру

1. Недовіра з минулого.

Одного разу його обдурили – жорстоко і боляче, тому ваш чоловік і боїться, що його знову ранять. Ваше завдання – зрозуміти, що вина його недовіри лежить не на вас, а значить, і не варто себе ні в чому звинувачувати. Просто постарайтеся зрозуміти ситуацію і допомогти своїй коханому чоловіку подолати наслідки нанесеної йому травми. Тільки не варто ворушити минуле, тим більше в момент сварок і конфліктів, таким чином ви ще сильніше раните його душу.

2. Всі біди з сім’ї.

Є велика ймовірність того, що його не поважали і ображали в сім’ї – батьки, старші брати або сестри. Він виріс нерішучою в собі людиною, що негативно відбивається і на любовних відносинах. Дуже важливо зростити в ньому впевненість у собі, можливо, разом з нею з’явиться і довіра до того, хто в нього вірить і цінує. Головне не перехвалити, а хвалити за заслуги, лестощі ж можуть стати причиною зворотного результату.

3. Свобода вибору.

Недовірливі люди вимагають свободи, тому постарайтеся його не контролювати. Навіть такі звичайні фрази: «Як ти провів день?» або «У тебе знову аврал на роботі?» можуть повалити його в зневіру з приводу вашої недовіри йому. Адже всім відомо, що ідеальний захист – це напад, відповідно, вам і не варто довіряти.

4. Довіру потрібно заслужити.

Незалежно від того, що ви дуже любите, поважаєте і цінуєте свого коханого, але його довіру потрібно заслужити. Так, це дуже складно, але якщо ви хочете, щоб ваш чоловік був поруч, треба бути повною рішучості і терпимості.

5. Ніякого невдоволення в присутності інших.

Якщо ви хоча б раз при людях, які є авторитетом для вашого чоловіка, образите його або ж поставите в незручне положення, то довірі прийде кінець. Коли щось не подобається, про це краще сказати потім, наодинці.

6. Не терпіть його витівки.

Ні в якому разі не дозволяйте йому маніпулювати вашим життям або ж контролювати вас. Він повинен розуміти, що у вас є особистий простір, інакше з часом він сяде вам на шию. А довіряти безвольній людині нікому не захочеться. Не ставте своє щастя на друге місце!

7. Будьте уважні до прохань чоловіка.

Якщо він попросив вас, наприклад, приїхати до певного часу в ресторан, то, будь ласка, не запізнюйтесь. Це його сильно образить. Те ж саме стосується і його прохань побутового характеру – випрати улюблену сорочку, яка приносить йому удачу, таку потрібну перед важливою нарадою, не задавати зайвих питань, коли він дивиться світовий чемпіонат з футболу, і т. п. і багато іншого. По-іншому його довіри не завоювати.

 8. Краще справою, а не словом!

Якщо ви постійно будете свого коханого запевняти в тому, що він може вам довіряти, то можете отримати зворотний результат. Краще довести це справою – серйозно ставитися до його проектів, розпитувати про плани і уважно слухати його розповіді, навіть якщо вони і нудні. Вірте в нього і він буде довіряти вам.

Отже, щоб завоювати довіру чоловіка, треба бути терплячою, уважною і ніколи не квапити події. Тільки через деякий час він зрозуміє, що ви гідні його поваги і любові, так як ніколи не зрадите його!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =