8 речей, які потрібно знати про чоловіків, щоб завоювати їх довіру

8 речей, які потрібно знати про чоловіків, щоб завоювати їх довіру

Довіра – поняття ефемерне, її треба заслужити, і чомусь у відносинах між протилежними статями прийнято, що власне чоловік повинен постаратися це зробити. Але є безліч випадків, коли саме він і не довіряє своїй другій половинці. Причин для цього багато, тому дівчатам не варто звинувачувати себе. Можливо, його обдурили в колишніх відносинах, а можливо, він сам по собі закрита людина.

Проте, довіра – це фундамент для побудови міцного союзу, тому так важливо з’ясувати причини недовіри і постаратися їх викорінити, діючи обережно. Як завоювати довіру чоловіка? Ось що потрібно знати про чоловіків, щоб вони довіряли вам.

Що потрібно знати про чоловіків, щоб завоювати їхню довіру

Одного разу його обдурили – жорстоко і боляче, тому ваш чоловік і боїться, що його знову ранять. Ваше завдання – зрозуміти, що вина його недовіри лежить не на вас, а значить, і не варто себе ні в чому звинувачувати. Просто постарайтеся зрозуміти ситуацію і допомогти своїй коханому чоловіку подолати наслідки нанесеної йому травми. Тільки не варто ворушити минуле, тим більше в момент сварок і конфліктів, таким чином ви ще сильніше раните його душу.

2. Всі біди з сім’ї.

Є велика ймовірність того, що його не поважали і ображали в сім’ї – батьки, старші брати або сестри. Він виріс нерішучою в собі людиною, що негативно відбивається і на любовних відносинах. Дуже важливо зростити в ньому впевненість у собі, можливо, разом з нею з’явиться і довіра до того, хто в нього вірить і цінує. Головне не перехвалити, а хвалити за заслуги, лестощі ж можуть стати причиною зворотного результату.

3. Свобода вибору.

Недовірливі люди вимагають свободи, тому постарайтеся його не контролювати. Навіть такі звичайні фрази: «Як ти провів день?» або «У тебе знову аврал на роботі?» можуть повалити його в зневіру з приводу вашої недовіри йому. Адже всім відомо, що ідеальний захист – це напад, відповідно, вам і не варто довіряти.

4. Довіру потрібно заслужити.

Незалежно від того, що ви дуже любите, поважаєте і цінуєте свого коханого, але його довіру потрібно заслужити. Так, це дуже складно, але якщо ви хочете, щоб ваш чоловік був поруч, треба бути повною рішучості і терпимості.

5. Ніякого невдоволення в присутності інших.

Якщо ви хоча б раз при людях, які є авторитетом для вашого чоловіка, образите його або ж поставите в незручне положення, то довірі прийде кінець. Коли щось не подобається, про це краще сказати потім, наодинці.

6. Не терпіть його витівки.

Ні в якому разі не дозволяйте йому маніпулювати вашим життям або ж контролювати вас. Він повинен розуміти, що у вас є особистий простір, інакше з часом він сяде вам на шию. А довіряти безвольній людині нікому не захочеться. Не ставте своє щастя на друге місце!

7. Будьте уважні до прохань чоловіка.

Якщо він попросив вас, наприклад, приїхати до певного часу в ресторан, то, будь ласка, не запізнюйтесь. Це його сильно образить. Те ж саме стосується і його прохань побутового характеру – випрати улюблену сорочку, яка приносить йому удачу, таку потрібну перед важливою нарадою, не задавати зайвих питань, коли він дивиться світовий чемпіонат з футболу, і т. п. і багато іншого. По-іншому його довіри не завоювати.

 8. Краще справою, а не словом!

Якщо ви постійно будете свого коханого запевняти в тому, що він може вам довіряти, то можете отримати зворотний результат. Краще довести це справою – серйозно ставитися до його проектів, розпитувати про плани і уважно слухати його розповіді, навіть якщо вони і нудні. Вірте в нього і він буде довіряти вам.

Отже, щоб завоювати довіру чоловіка, треба бути терплячою, уважною і ніколи не квапити події. Тільки через деякий час він зрозуміє, що ви гідні його поваги і любові, так як ніколи не зрадите його!

Оцініть статтю
Додати коментар