8 речей, від яких ви повинні відмовитися, щоб знайти мир з собою

8 речей, від яких ви повинні відмовитися, щоб знайти мир з собою

«Мир неможливо утримати силою. Його можна досягти лише розумінням»
Альберт Ейнштейн

Ваш розум знаходить і успішно зберігає мир і спокій тоді, коли ви відмовляєтеся від тих речей, які обмежують ваш розвиток і щастя.

Кожен раз, коли ви відмовляєтеся від чогось, ви стаєте на крок ближче до цього стану…

1. Жаль і виправдання

Ви не завжди можете вирішувати, які ситуації з вами відбуваються. Однак, ви завжди можете вирішити, як ви будете ставитися до цих ситуацій і, які заходи ви можете зробити. Зовсім не обов’язково, щоб вчинки, які ви зробили або не зробили в минулому, вас визначали. Не дозволяйте вашому почуттю жалю контролювати вас. Може бути, ви могли щось зробити інакше, а, може бути, і ні. У будь-якому випадку, ці ваші вчинки – це просто те, що вже сталося.

Покінчіть, нарешті, з усіма цими жалями. Вони є всього лише зручними відмовками тих людей, які зазнали в чому-небудь невдачі. Невдача відбувається тільки в тому випадку, коли ви нічого не винесли для себе з ситуації і просто здалися. 99% всіх невдач відбуваються тільки з тими людьми, які мають тенденцію робити з них абсолютно ні про що не говорячі виправдання.

2. Пекуче бажання знати відповіді на всі питання

Просто прийміть почуття, яке виникає тоді, коли ви точно не знаєте, куди прямуєте. Навчіться любити і насолоджуватися цим відчуттям свободи. Тільки тоді, коли ви підвішені у повітрі, не маючи точного пункту призначення, ви можете змусити свої крила повністю розкритися і по-справжньому полетіти. Навіть тоді, коли ви вже парите в повітрі, ви можете все ще не знати, кінцевого пункту призначення вашої подорожі. Це неважливо.

Важливо те, що ви повністю розкрили свої крила. Ви можете не знати, куди саме ви прямуєте, але ви знаєте, що поки ваші крила тримають вас в повітрі, вони понесуть вас вперед.

3. Помилкова надія на те, що ви можете мати життя, в якому немає місця болю

Біль – це частина життя. Біль у Вашому житті може і мати різні відтінки і обличчя.

Є леденячий душу біль від того, що вам необхідно йти вперед – після закінчення університету або коледжу вам необхідно зробити наступний крок. Вам необхідно кинути все, що було вам знайоме і відправитися в світ незвіданого.

Є біль гострий, який може ставати все сильніше і сильніше. Він виникає тоді, коли ви проходите випробування і робите помилки, коли ви зазнаєте невдачі, намагаючись визначити найкращий спосіб рухатися далі.

Є біль, настільки сильний, що він буквально вас приголомшує. Вона виникає тоді, коли життя завдає вам удар в обличчя, коли все, що ви знали, виявляється брехнею або, коли всі ваші плани руйнуються як картковий будиночок.

Є ще більш виражені «больові відчуття». Вони мають відношення до успіху. Така біль приходить тоді, коли ви досягли всього, чого прагнули, але раптом усвідомили, що це не зовсім те, чого ви очікували.

Крім того, час від часу, ви відчуваєте якесь тепле, щемливе почуття болю. Його ви відчуваєте тоді, коли усвідомлюєте, що в даний момент все просто ідеально – ви перебуваєте в моменті, коли ви просто щасливі чи задоволені тим, чого досягли. Ви знаєте, що цей момент не буде тривати довго. Однак ви знаєте, що запам’ятаєте його на все життя.

Незважаючи на те, що багато хто це забуває, відчувати біль – це добре. Він означає, що ви все ще живі, що ви прикладаєте зусилля на шляху до чого то, що ви взаємодієте з безліччю можливостей, які є в цьому світі. Біль можуть відчувати тільки живі істоти. Він вартий того, щоб його прийняти і спробувати з ним розібратися, поки ви все ще можете це зробити.

4. Зв’язок з черствими, нетактичними людьми

Людей неймовірно складно змінити.

Протягом усього Вашого життя люди будуть зводити вас з розуму, будуть не поважати вас і чинити погано по відношенню до вас.

Не дозволяйте собі повністю віддати всі свої сили тому, щоб спробувати змінити таких людей або заслужити їх схвалення. Не дозволяйте навіть найменшій краплі ненависті до таких людей прокрастися у ваше серце.

Просто відпустіть таких людей і дозвольте Кармі самій карати їх за те, що вони роблять. Справа в тому, що будь-яка секунда, яку ви присвячуєте роздумам про таких людей – це час, витрачений даремно, а будь-яка, навіть сама найменша, ненависть, яку ви відчуваєте по відношенню до них, завдасть шкоди саме вам.

5. Зациклення на негативних новинах

На кожного відомого ведучого новин, який буквально кричить про те, наскільки сірим і несправедливим є життя, припадають тисячі інших людей, праця яких прихована від чужих очей.

Такі люди невпинно трудяться над тим, щоб привнести в світ щось хороше. На кожну кризу, яка викликає тривогу і яка в одну мить виявляється освітленою в новинах, припадають тисячі інших історій – реальних історій успіху. Вони не отримують тієї уваги, якої заслуговують, але вони мають величезний позитивний ефект.

Постарайтеся не зациклюватися на негативних новинах. Життя буде ставати все краще і краще за умови, що ви будете робити його таким.

6. Віра в те, що самореалізація – це кінцевий результат, який ви отримуєте

Самореалізація зовсім не залежить від того, чи досягли ви кінцевої, конкретної мети. Ключовою її компонент – це здатність усвідомлено насолоджуватися процесом, через який ви повинні пройти, щоб досягти цієї мети.

Самореалізація об’єднує всі ті наміри, які незалежні один від одного і, навколо яких ви будуєте своє життя. Це все ті ідеї і види діяльності, які істинно націлені на досягнення ваших цілей.

Якщо ви маєте чіткі, послідовні наміри, які мають для вас значення, ви маєте всі необхідні засоби для того, щоб самореалізуватися і привнести радість у своє життя одночасно незалежно від того, досягнете ви повністю поставленої мети чи ні.

7. Вимірювати свій успіх матеріальними благами

Кожен день нас буквально завалюють картинками різних речей. При цьому, мається на увазі, що всі ці речі якимось чином відображають наш рівень успіху і нашу цінність як особистостей.

Задумайтеся про те, наскільки сильно ваша цінність взаємопов’язана з тим, як багато різних речей ви маєте, отримуєте або віддаєте. Чесно кажучи, успіх, щастя і світ, який знаходить ваш розум практично ніяк не взаємопов’язані з цими речами.

Що ж дозволяє нам досягти успіху, щастя і занурити свій розум в стан спокою?

Щоб досягти всього цього, ми повинні вміти сміятися і любити щиро. Ми повинні поважати людей навколо нас і судити їх менше. Ми повинні завойовувати любов дітей і робити так, щоб вони нам щиро посміхалися. Ми повинні завойовувати повагу людей, які чесні з нами, і стійко переживати зраду друзів, які зовсім не є нашими друзями.

Вміння насолоджуватися красою того, що вас оточує, в будь-який час, де б ви не знаходилися. Уміння знаходити хороше в людях і знаходити позитивні моменти в різних ситуаціях. Здатність віддати те, що можете і піти з цього світу, зробивши його трішки краще, ніж він був тоді, коли ви в нього прийшли. Здатність сформулювати свої ідеї і визначити те, що ви палко любите, голосно свою радість від того, що ви змогли це зробити. Знання, що ви зробили життя хоча б однієї людини краще або легше.

Ось те, що робить ваше життя успішним. Саме так ви досягаєте щастя і ваш розум занурюється в стан спокою.

8. Необхідність чинити так, щоб у вашому житті все залишалося як і раніше

Речі змінюються. Люди і ситуації приходять і йдуть. Життя не стоїть на місці.

Все в житті відбувається дуже швидко. За лічені секунди воно може з безтурботного раю перетворитися на хаос. Подібне відбувається з людьми кожен день. З кимось подібне відбувається прямо в даний момент.

Іноді якась секунда повністю змінює наше життя. Уявлене нешкідливим, рішення повністю перевертає наше життя з ніг на голову. Це може бути схоже на метеорит, який раптово впав на Землю. Добре це чи погано, але цілі життя виявляються зметені в мить ока і перевернуті з ніг на голову під тиском події, яку було неможливо передбачити.

У більшості випадків, подібні зміни відбуваються тоді, коли ви зовсім про них не просите і не очікуєте їх. Тим не менш, вони відбуваються. Отже, виникає питання: «Ми безпорадні?»

Невже ми є всього лише маріонетками? Ні, це не так. Ви нічого не зможете зробити, щоб запобігти цим змінам. Вони все одно відбудуться. Однак значення має те, що ви будете робити після того, як вони відбудуться. Саме в такі моменти ви ростете як особистість. Саме в такі моменти ви починаєте розуміти, ким насправді ви є.

Якщо ви виявите, що стоїте на кордоні, перетнувши який ви зміните буквально все в своєму житті, не боріться. Просто почніть нову главу у своєму житті.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар